Izdebki. 23-letnia Kamila znaleziona martwa po zabawie sylwestrowej. Przesłuchano cztery osoby

W Nowy Rok, po zabawie sylwestrowej, która odbyła się w jednym z domów w Izdebkach, znaleziono ciało 23-letniej Kamili. Tuż po zdarzeniu zatrzymano cztery osoby. Wszyscy zostali jednak zwolnieni. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

23-letnia Kamila spędziła sylwestra w Izdebkach (woj. podkarpackie, pow. brzozowski) w domu wynajmowanym przez swojego znajomego Tomasza G. W Nowy Rok jej ciało zostało znalezione powieszone na okiennej klamce - informuje "Super Express".

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Przyjaźń, depresja, sieć i przemoc w oczach zetek. Sprawdźcie specjalny odcinek "Dlaczego".

Izdebki. Ciało 23-letniej Kamili znaleziono po zabawie sylwestrowej

W Nowy Rok po godz. 14.00, osoby, które przebywały w domu, znalazły powieszone ciało 23-letniej Kamili. - Ofiara została natychmiast odcięta i próbowano ją reanimować. Mimo że na miejscu interweniowała także załoga karetki pogotowia, życia kobiety nie udało się uratować - przekazała młodsza aspirantka Joanna Baranowska, oficerka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie w rozmowie z "Faktem". Na miejscu zdarzenia pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny miejsca znalezienia Kamili.

Kobieta z dwójką dzieci potrącone na pasach w Boguchwale 73-latek nie zatrzymał się na czerwonym. Potrącił matkę z dziećmi na pasach

Izdebki. W związku ze śmiercią 23-letniej Kamili przesłuchano cztery osoby

23-latka pochodziła z Dynowa pod Rzeszowem, w sylwestra pojawiła się na jednej imprezie, a następnie udała się na domówkę w Izdebkach, około 20 km od swojego domu. Jak informuje Joanna Baranowska, po znalezieniu ciała kobiety, zatrzymano cztery osoby, które zostały już zwolnione.

Dziennik wspomina o spekulacjach dotyczących zbiorowego gwałtu i zabójstwa, policja je jednak ucina. - Sekcja zwłok wykluczyła, by do śmierci 23-latki przyczyniły się osoby trzecie - podkreśliła oficerka prasowa z policji w Brzozowie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi obecnie Prokuratura Rejonowa w Brzozowie.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Oszustwo Kobieta zaufała "amerykańskiemu lekarzowi" i straciła ponad 250 tys. zł

Więcej o: