Horoskop na tydzień 9-15 stycznia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki tydzień czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na dni od 9 do 15 tycznia 2023 roku.
Zobacz wideo Sukces "Kubusia Puchatka" stał się przekleństwem syna autora

Horoskop na tydzień - Baran

 • Ten tydzień będzie wiązał się z dużą skutecznością i o wiele lepszą organizacją pracy. Czekają was spore pochwały - także z ust konkurencji. Chociaż macie dobrą passę w sprawach zawodowych, to starajcie się nie wchodzić w zatargi z szefem.

Horoskop na tydzień - Byk

 • Byki, które mają stałego partnera, powinny uważać - obok niej zaczyna kręcić się ktoś bardzo czarujący. Wy jednak też potraficie tacy być - a nawet jeszcze lepsi. Romantyczna kolacja, wyjazd lub niespodzianka sprawią, że bliska wam osoba poczuje się doceniona. 

Horoskop na tydzień - Bliźnięta

 • Bliźnięta w tym tygodniu spojrzą na swoje życie uczuciowe nieco bardziej optymistycznie. Osoby w związkach nie mogą cały czas szukać u swojego partnera rzekomych dowodów na zdradę. Single z kolei muszą przestać pogrążać się w negatywnych myślach - jesteście obecnie sami, ale to nie będzie trwało wiecznie.

Horoskop na tydzień - Rak

 • Osoby urodzone pod znakiem Raka muszą wziąć się do pracy, ponieważ zadania i obowiązki odkładane na później ujrzą teraz światło dzienne. W tym tygodniu wszystko sprzyja temu, żebyście zdążyli z ich realizacją i wszystko ostatecznie skończy się dla was dobrze. 

K+M+B czy C+M+B?K+M+B czy C+M+B? Tradycyjne zwyczaje w święto Trzech Króli

Horoskop na tydzień - Lew

 • Osoby samotne w tym tygodniu będą miały okazję do zakochania się od pierwszego wejrzenia. Musicie jednak pozostać otwarci na nowe znajomości i propozycje wyjść z domu. Osoby w związkach powinny pójść na kompromisy. Wówczas wasza relacja się ustabilizuje. 

Horoskop na tydzień - Panna

 • Panny muszą uważać na to, by nie zaniedbywać swoich bliskich. Wasza oziębłość może mieć w tym tygodniu bardzo poważne konsekwencje. Ponadto od dłuższego czasu za bardzo skupiacie się na pracy - nie dziwcie się więc, że nadgodziny, dodatkowe obowiązki, ciągłe telefony i późne powroty z pracy bardzo denerwują waszego partnera.

Horoskop na tydzień - Waga

 • Wagi powinny przeznaczyć ten tydzień na poszukiwanie nowych kontaktów zawodowych. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą. Nie zapominajcie też jednak o starych znajomościach, ponieważ one też są dla was istotne. Szczęście może być po waszej stronie, zwłaszcza w grach losowych lub w inwestowaniu.

Horoskop na tydzień - Skorpion

 • Skorpionom może w tym tygodniu brakować energii. Dlatego nie planujcie zbyt wiele i nie oczekujcie sami od siebie, że wykonacie wszystkie zadania tak samo szybko, jak zazwyczaj. Nie bierzcie dodatkowych obowiązków, a wolny czas poświęćcie rodzinie i znajomym. Nie zapominajcie też o zasłużonym odpoczynku.

Porywy wiatru w Europie - niedziela 15 styczniaKiedy spadnie śnieg w Polsce? Najpierw wichury, ulewy i burze

Horoskop na tydzień - Strzelec

 • W tym tygodniu możecie liczyć na przypływ nowej energii, dlatego starajcie się to wykorzystać jak najbardziej efektywnie. Nie dajcie się lękom i nie pozwólcie, by wasz strach zastopował was przed działaniem. Wówczas możecie liczyć bardzo pozytywną niespodziankę od losu.

Horoskop na tydzień - Koziorożec

 • Koziorożce powinny w tym tygodniu zadbać o relacje z partnerem lub inną bliską osobą. Ten ktoś naprawdę tego potrzebuje i będzie wam niezmiernie wdzięczny za troskę i zainteresowanie. Wasze spostrzeganie jest bardziej wyczulone i żaden problem wam nie umknie. Starajcie się nie angażować w kłótnie - zwłaszcza w pracy. 

Horoskop na tydzień - Wodnik

 • Osoby urodzone pod znakiem Wodnika będą nieco znudzone. Będziecie potrzebowali w tym tygodniu towarzystwa kogoś, kto oderwie was od szarej rzeczywistości. Jeśli jesteście w stałych związkach, to istnieje ryzyko, że zaczniecie szukać wrażeń gdzieś indziej. Chyba nie jesteście stworzeni do stałych, długotrwałych relacji. 

Horoskop na tydzień - Ryby

 • To może być ważny tydzień dla waszej kariery zawodowej, a pewne projekty lub informacje diametralnie zmienią wasze plany na przyszłość. Na horyzoncie jawi się bardzo korzystna pod kątem finansowym oferta. Sukces macie w kieszeni, jednak nadal wykazujcie się inicjatywą, zaangażowaniem i sumiennością.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: