Horoskop na długi weekend 6-8 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na długi weekend 6-8 stycznia. Co czeka osoby spod znaku Wagi i Ryb? Jaką przyszłość przygotował dla ciebie los? Nie czekaj, odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co cię czeka.

Horoskop na długi weekend - Baran 

Barany zaczną długi weekend od dokończenia obowiązków, które odkładały na później. Nie martw się, wszystko pójdzie jak z płatka, a później będziesz mógł oddać się upragnionemu wypoczynkowi. Naciesz się nim, bo następny tydzień będzie pracowity. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na długi weekend - Byk 

Osoby spod znaku Byka w długi weekend czeka mała impreza w gronie rodzinnym. I choć nie do końca masz ochotę brać w niej udział, atmosfera będzie całkiem przyjemna i obejdzie się bez pytań o to, "kiedy dzieci". Resztę weekendu postarasz się wykorzystać na to, by naładować baterie i z dobrą energią wejść w kolejny tydzień. 

Horoskop na długi weekend - Bliźnięta 

Bliźnięta marzą o tym, by w końcu się wyspać i choć jeszcze w piątek nie uda ci się należycie odpocząć, to w ciągu kolejnych dni weekendu nie będzie z tym najmniejszego problemu. Nie miej wyrzutów sumienia, każdy potrzebuje być czasem bezproduktywnym, to nic złego!

Ferie zimowe 2023 [zdjęcie ilustrujące]Ferie zimowe 2023. Które województwa rozpoczynają przerwę jako pierwsze?

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop na długi weekend - Rak 

Wokół ciebie zacznie krążyć pewna plotka. Uważaj, nie powtarzaj jej, bo może się okazać, że komuś bardzo zależy na wywołaniu zamieszania i wciągnięciu w to ciebie. W relacjach z innymi ludźmi bądź szczery, a wszelkie twoje intencje zostaną prawidłowo odczytane. 

Horoskop na długi weekend - Lew 

Lwom trudno jest ostatnio znaleźć przestrzeń dla siebie. Ciągle coś ci przeszkadza i czujesz się przez to nieswojo. Nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Walcz o swoją niezależność. Nikt nie powinien cię ograniczać, o ile tylko nie robisz krzywdy innym. 

Horoskop na długi weekend - Panna 

Panny mogą tylko pomarzyć o leniuchowaniu. Piątek upłynie na obowiązkach, a w sobotę od samego rana będzie musiała być na nogach. Będzie ciężko, ale doskonale wiesz, że nie możesz tego dłużej odkładać. Głowa do góry i do przodu! 

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop na 2023 rok [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

Horoskop na długi weekend - Waga 

Wagi wiążą dużo nadziei z pewną sprawą, dlatego będą przez cały czas się nią zamartwiać. Pamiętaj, że w ten sposób niczego nie rozwiążesz. Musisz zacząć działać. Kiedy zrobisz pierwszy krok, będzie łatwiej, ale przełam się w końcu. 

Horoskop na długi weekend - Skorpion 

Skorpiony nie mają ostatnio najłatwiejszego czasu. Praca mocno daje ci w kość i niestety w długi weekend znów poświęcisz się obowiązkom. Znajdziesz jednak również chwilę dla bliskiej osoby, która będzie szczęśliwa, że w końcu ma cię tylko dla siebie. 

Horoskop na długi weekend - Strzelec 

Strzelce w długi weekend zajmą się obowiązkami domowymi, od których bardzo chciałyby uciec. Nie tym razem. Nie denerwuj się, im szybciej się wszystkim zajmiesz, tym szybciej będzie z głowy.

Horoskop na długi weekend - Koziorożec 

Koziorożce musiały trochę zmodyfikować swoje weekendowe plany, co początkowo nieco je podenerwowało, ale koniec końców wszystko i tak wyjdzie na dobre, więc po co się martwić na zapas? Weź trzy głębokie oddechy i daj sobie na luz. 

Horoskop na długi weekend - Wodnik 

Osoby spod znaku Wodnika mają dość dostosowywania się do innych. Twoja cierpliwość się skończyła i jasno dasz temu wyraz. Długi weekend w końcu spędzisz tak, jak masz ochotę. Może warto częściej stawiać na swoim?

Horoskop na długi weekend - Ryby 

Ryby są znudzone szarą rzeczywistością, potrzebują wrażeń, emocji. Uważaj jednak, gdy będziesz ich szukać - pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Może lepiej będzie zadbać o ciekawą atrakcję w swojej okolicy niż rzucać się od razu na szalony wyjazd?

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: