Horoskop dzienny - piątek 6 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 6 stycznia 2023 roku. Co spotka dziś Wagę, a co gwiazdy szykują dla Bliźniąt? Znajdź swój znak i dowiedz się, jaki czeka cię dzień.

Horoskop dzienny - Baran

Nowy rok przyniósł chandrę. Masz ochotę tylko na przesiadywanie pod kocem i wycieczki do lodówki po następne porcje lodów. Dziś wieczorem stanie się coś miłego i w końcu trochę się rozchmurzysz.

Horoskop dzienny - Byk

Mogą zjadać cię nerwy, bo wielkimi krokami zbliża się wielka zmiana w twoim życiu. Nie martw się jednak, bo stres szybko ustąpi miejsca ogromnej radości i ekscytacji. Skup się teraz na przygotowaniach.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Realizacja noworocznych postanowień wcale nie jest łatwa, ale naprawdę masz siłę. Znajdziesz dziś spokój i odwagę do nowych wyzwań. Postawisz pierwszy krok do realizacji jednego z marzeń.

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop na 2023 rok [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną długi weekend od piątkowego wyjścia ze znajomymi. Spontaniczny wypad do kina lub na imprezę da im mnóstwo pozytywnej energii.

Horoskop dzienny - Lew

Nowy rok skłania do zmian, a Lwy zechcą zmienić dziś wygląd. Będzie to prawdziwa metamorfoza. Wypróbujesz nowe uczesanie, założysz rzeczy, jakich dotąd na sobie nie miałeś i naprawdę będziesz się sobie podobać.

Horoskop dzienny - Panna

Wolny piątek będzie sprzyjał kontaktowi z naturą. Wybierz się na spacer, spędź nieco czasu w otoczeniu zwierzaków lub zajmij się pielęgnacją roślin. Po pracowitym tygodniu zasługujesz na relaks.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi ruszą w piątek na miłosne łowy. Tego dnia nikt nie oprze się ich urokowi... poza jedną, szczególnie atrakcyjną dla nich osobą, która będzie zupełnie obojętna na zaloty. Wagom pozostanie zastanowić się, czy ta gra warta jest świeczki.

Zobacz wideo Wyjątkowe rośliny, wyjątkowe potrzeby. Jak zadbać o monsterę, hiacynty, wrzosy i kaktusa?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą w nastroju do żartów. Dobrego humoru nie zabraknie im przez cały dzień, ale warto, by uważały - niektórych psikusy mogą bardzo rozdrażnić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przypadkowa rozmowa z nieznajomym pozytywnie wpłynie na twój nastrój. Osoba ta przedstawi ci swoje interesujące spojrzenie na wiele spraw i podpowie sposób na rozwiązanie jednego z twoich kłopotów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie bujaj dziś zbytnio w obłokach - zamiast tego skup się na swoich odkładanych od dawna "na potem" obowiązkach. Twoja opieszałość może rozdrażnić bliską ci osobę.

Horoskop tygodniowy 1-7 stycznia 2023Horoskop tygodniowy: 1-7 stycznia 2023 [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie będziesz mógł dojść do porozumienia z rodziną. Ze sprzeczki o błahą rzecz wyrośnie wielka kłótnia. Wzajemne wypominanie błędów z przeszłości może dziś szczególnie mocno zaboleć.

Horoskop dzienny - Ryby

Piątek będzie sprzyjał miłości. Powinieneś poświęcić więcej uwagi ukochanej osobie, która niecierpliwie czeka, aż spędzicie czas tylko we dwoje. Serca samotnych Ryb także zabiją dziś mocniej.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: