Horoskop dzienny - wtorek 3 stycznia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Panny i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 3 tycznia 2023 roku.
Zobacz wideo Staranował znak drogowy, wpadał w poślizg i skończył w zaspie. Po policyjnym pościgu kierowca trafił do aresztu

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany chcą jak najszybciej skończyć niektóre sprawy - lepiej nie robić jednak niczego w pośpiechu i zbyt pochopnie. Będziecie w stanie lepiej działać, jeśli trochę odpoczniecie i dokładnie przemyślicie, co chcecie osiągnąć. 

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki będą dziś bardzo kontaktowe, a wyrażanie opinii przyjdzie wam bez problemów. W sprawach zawodowych kładziecie nowe fundamenty, które pozwolą wam się rozwijać w całkiem nowym kierunku. Działajcie z odwagą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta niestety mogą przekonać się, że wasze podejrzenia dotyczące kogoś bliskiego były słuszne. Przeanalizujcie swoją sytuację i nie załamujcie się. To dla was lepiej, że pozbędziecie się z życia toksycznej osoby. 

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki otrzymają niespodziewaną pochwałę, za którą może iść także gratyfikacja finansowa. Poczujecie się docenieni przez pracodawcę i zyskacie większą motywację do dalszego rozwoju.

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop na 2023 rok [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

Horoskop dzienny - Lew

 • Musicie wziąć byka za rogi w kwestiach finansowych. Grudzień uderzył was mocno po kieszeni. Mimo tego nie zdecydowaliście się zbyt oszczędzać. Z takim planowaniem budżetu może się okazać, że nie starcza wam "do pierwszego". 

Horoskop dzienny - Panna

 • Będziecie dziś bardziej odważni i pewni siebie. Wasza kontaktowość i umiejętność prowadzenia negocjacji sprawdzi się w każdej rozmowie - ale zwłaszcza tych zawodowych. Może warto wykorzystać tę energię na rozmowę o podwyżce, awansie lub premii?

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi będą rozkojarzone w pracy. Wszystko za sprawą napiętej atmosfery, która pojawi się w waszym życiu uczuciowym lub rodzinnym. Najlepszym rozwiązaniem byłoby odizolować się od tego na kilka dni i przemyśleć to, czy obecny układ jest dla was korzystny.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony będą miały ogromną potrzebę rozwijania siebie i swoich pomysłów. Czas wykorzystać tę energię i motywację do działania. Poświęcacie zbyt dużo czasu na planowanie i rozmyślanie - tak dużo, że nie macie już siły działać. Czas to zmienić.

Ferie zimowe 2023 [zdjęcie ilustrujące]Ferie zimowe 2023. Które województwa rozpoczynają przerwę jako pierwsze?

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą optymistycznie nastawione do dzisiejszego dnia. Waszą głowę zajmują sprawy miłosne. Osoby w związkach czeka udany tydzień. Single natomiast powinny otworzyć się na nowe znajomości. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce muszą skupić się dziś na pracy - czekają was bardzo ważne zadania i każdy błąd będzie dla was problematyczny. Znajdźcie spokojne i odizolowane od innych miejsce. Dzięki temu wasza uwaga będzie na najwyższym poziomie.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki będą miały okazję wykorzystać swój talent negocjacyjny. Tylko wy będziecie w stanie ugasić konflikt, jaki wywiązał się w rodzinie czy wśród znajomych. Poczujecie się bardzo zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny porozmawiać z osobą bardziej doświadczoną zawodową. Dzięki temu spojrzycie na swój projekt czy tryb pracy w bardziej obiektywny sposób. Wyciągnijcie z tej rozmowy jak najwięcej dla siebie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: