Horoskop dzienny - niedziela 1 stycznia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt, Skorpiona i Ryb? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na niedzielę 1 tycznia 2023 roku.
Zobacz wideo Dlaczego w Morzu Martwym nie można zanurkować? [PRACOWNIA BRONKA]

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany powinny nowy rok zacząć od przemyśleń - tego, co możecie zmienić i tego, co chcecie osiągnąć. Zacznijcie działać, nie zważając na opinię innych i nie czekając na żadną aprobatę. 

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki nawiążą obiecujące znajomości - zwłaszcza single, które z większym optymizmem spojrzą na 2023 rok. Otwórzcie się na zmiany w życiu towarzyskim i przestańcie obawiać się bliskości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta w 2023 rok wejdą w nieco posępnym humorze. Wasz problem wynika ze skumulowanego stresu. Musicie znaleźć źródło tego, co sprawia, że czujecie się źle i smutno. Tylko wtedy będziecie mogli rozwiązać tę sytuację.

Horoskop na styczeń 2023Horoskop na styczeń 2023 dla wszystkich znaków

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki mają okazję rozwinąć wątpliwości, które trapiły was od dłuższego czasu. Będą one związane z życiem rodzinnym lub uczuciowym. Jesteście jednak zdecydowani na to, by rozwijać swój związek - będziecie jednak musieli iść na ustępstwa.

Horoskop dzienny - Lew

 • Będziecie otwarci na nowości i z radością przyjmiecie nadchodzące zmiany. W najbliższych dniach starajcie się dostosować do przemian. Pamiętajcie jednak, by nie tłumić emocji - taka sytuacja źle wpłynie na wasze samopoczucie. 

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny będą dziś bardzo nastawione na uczucia i rozwijanie swojego związku. Single z kolei podejmą decyzję o zmianach w życiu uczuciowym, które będziecie chcieli podjąć już teraz. W tej kwestii jednak nie warto się pospieszać. 

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi będą bez problemów potrafiły rozgryźć problemy, które trapią inne osoby. Z łatwością też dostrzeżecie, kto jest wam przychylny, a kto tylko udaje sympatię. Posłuchajcie waszej intuicji. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony powinny unikać zbędnych dyskusji, ponieważ znacznie zmniejszą się wówczas wasze zasoby energii - przed wami cały miesiąc, więc lepiej znajdźcie czas na odpoczynek. Potrzebujecie też spędzić trochę czasu w samotności i przemyśleć podjęte w 2022 roku decyzje.

Praca - zdjęcie ilustracyjneKiedy wypadają dni wolne od pracy w 2023? Kalendarz świąt [LISTA]

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą miały problem z ustaleniem granic innym lub samemu sobie. W niedzielę zwolnijcie tempo i znajdźcie czas na odpoczynek oraz przemyślenia na nadchodzący rok. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce zaczną zbierać plony swojej miesięcznej pracy. W najbliższych dniach możecie otrzymać bardzo dobrą ofertę pracy lub awansu w obecnej firmie. Nie bójcie się przyjąć nowych propozycji - ze wszystkim dacie sobie radę.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wasze wymagania mogą być zbyt wysokie i sprawić nieco przykrości bliskim wam osobą. Starajcie się być bardziej otwarcie na potrzeby i marzenia innych. Chyba, że chcecie dalej iść samemu.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą w centrum zainteresowania, będziecie błyszczeć pewnością siebie i optymizmem. W nowy rok wejdziecie z dużą nadzieją. Być może otrzymacie już dziś ofertę nie do odrzucenia. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: