Horoskop na styczeń 2023 dla wszystkich znaków [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki początek 2023 roku czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Lwa i Skorpiona? Co czeka w pracy Byki, Panny i Strzelce? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na tyczeń 2023 roku.
Zobacz wideo Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło

Horoskop na styczeń 2023 - Baran

 • Barany powinny zacząć nowy rok od nowego projektu, hobby czy zadania. Możecie zarządzić spotkanie rodzinne lub wśród znajomych, którzy pomogą wam wprowadzić pewne marzenia w życie. Zdziwicie się, jak oddanych macie przyjaciół. Dzięki Marsowi i Wenus będziecie niezwykle czarujący, co wykorzystacie jako single, ale też osoby będące w związkach.

Horoskop na styczeń 2023 - Byk

 • Byki na początku 2023 roku poczują się, jakby były uwięzione. Możecie bardzo szybko wpadać w irytację, ale pamiętajcie, że nie na wszystko macie wpływ. To powinno wam pomóc ostudzić emocje. Strzeżcie się także zabierać energię i złe emocje z pracy do domu. Niech dom będzie waszą ostoją.

Horoskop na styczeń 2023 - Bliźnięta

 • Bliźnięta, będąc pod wpływem Wenus w drugiej części stycznia, mogą pozbyć się emocji i uczuć, które sprawiają, że nie czujecie się w pełni sobą. Nie ma sensu oszukiwać siebie ani innych. Stawiajcie na własny rozwój, niezależność i dobro. To nie jest egoistyczne podejście, po prostu musicie zadbać także o siebie.

Życzenia na nowy rok - zdjęcie ilustracyjneŻyczenia noworoczne 2023. Wesołe wierszyki i poważne życzenia

Horoskop na styczeń 2023 - Rak

 • Raki będą czuły się przemęczone i w styczniu możecie sami wywierać na siebie presję. Zamiast myśleć, że jesteście niewystarczający w pracy lub związku, to szczerze porozmawiajcie o swoich wątpliwościach. Wasza perspektywa może być zaburzona, a w rzeczywistości wcale nie jest tak źle, jak wam się to wydaje.

Horoskop na styczeń 2023 - Lew

 • Lwy, będące pod działaniem Wodnika, powinny uważać na swój osąd, który może być błędny. Zaczniecie narzucać innym swoje zdanie i opinie, co niestety przełoży się na pogorszenie relacji rodzinnych i prywatnych. Jeśli chcecie rozwijać swój związek lub poznać kogoś nowego, to musicie nauczyć się akceptować innych takimi, jacy są.

Horoskop na styczeń 2023 - Panna

 • Panny będą niezwykle pewne siebie, a intuicja będzie wam podpowiadała najlepsze rozwiązania. To przyda się zwłaszcza w sprawie uczuciowych - bez względu na to, czy jesteście w związkach, czy dopiero szukacie miłości. Mars jednak wprowadzi zamieszanie do waszych finansów i spraw zawodowych. Będziecie mieć problem z dotrzymaniem terminów.

Praca - zdjęcie ilustracyjneKiedy wypadają dni wolne od pracy w 2023? Kalendarz świąt [LISTA]

Horoskop na styczeń 2023 - Waga

 • Wagi czeka udany miesiąc - będziecie mieli dużo pomysłów, dużo szans, poznacie ludzi, z którymi nadajecie na tych samych falach. Przed wami ogrom możliwości zawodowych i uczuciowych. Nie dajcie się jednak pochłonąć momentom, w którym wpadniecie w melancholię. 

Horoskop na styczeń 2023 - Skorpion

 • Skorpiony w styczniu raczej nie mają co liczyć na rewolucyjne zmiany. Wasza energia będzie przytłumiona przez osoby spod znaku Koziorożca i Wodnika, ale wbrew pozorom taki spokój i stagnacja będą wam potrzebne. Starajcie się natomiast wyjść poza swoją strefę komfortu, poznać siebie i swoje własne ograniczenia. Osoby w związkach mogą czekać nieporozumienia i blokady, single będą niechętne na nowe znajomości.

Horoskop na styczeń 2023 - Strzelec

 • Strzelce, które w ostatnim czasie zdecydowały się na niezależność, będą słusznie doceniane i podziwiane. Duża poprawa zajdzie też w waszych relacjach rodzinnych lub partnerskich. Styczeń 2023 roku oznacza dla was powrót do wolności i szczęścia. Z ogromną nadzieją i motywacją zaczniecie dążyć do swoich pragnień. 

Horoskop na styczeń 2023 - Koziorożec

 • Koziorożce wejdą w 2023 rok z poczuciem tego, że koniecznie musicie zrealizować swoje plany. To sprawi, że będziecie nieco zestresowani, a to niestety sprzyja niedopatrzeniom. Zdecydujcie się na szczerą rozmowę - może nie obędzie się bez kłótni, ale będziecie mieli jasność. Niestety, zirytowanie przeniesie się także na wasz związek. 

Horoskop na styczeń 2023 - Wodnik

 • Wodniki mogą liczyć na sprzyjające działanie Wenus i Saturna. W styczniu pojawią się nowe pomysły, idee, plany na przyszłość. Jesteście w stanie osiągnąć dużo w życiu zawodowym, jednak najpierw musicie do tego przekonać najbliższe wam osoby. Nie wszyscy będą tak chętni, by coś zmieniać. Nie reagujcie agresywnie, gdy usłyszycie "nie". 

Horoskop na styczeń 2023 - Ryby

 • Ryby zaczną nowy rok od stabilizacji uczuciowej. Problem w tym, że nadal nie potraficie wyrażać swoich uczuć, przez co jesteście niezrozumiani przez bliskich. W styczniu koniecznie dotrzymujcie złożonych obietnic - w przeciwnym razie mogą czekać was kłopoty. W pracy spokojnie i nieco nudno.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: