Życzenia noworoczne 2023. Wesołe wierszyki i poważne życzenia dla bliskich i znajomych

31 grudnia większość bawi się na imprezach i zabawach. Niektórzy z kolei wolą sylwestra spędzić w domu. Tego dnia, bez względu na rodzaj spędzanego czasu, warto pamiętać o przesłaniu życzeń noworocznych dla swoich bliskich.

Życzenia noworoczne składamy zazwyczaj 31 grudnia, ale i 1 stycznia nowego roku - gdy odpoczniemy po sylwestrowej zabawie. Tego dnia warto pamiętać o bliskich, znajomych i kolegach z pracy. Osoby, które nie mają pomysłu na życzenia, mogą skorzystać z gotowych propozycji. Poniżej przedstawiamy życzenia i wierszyki na nowy 2023 rok. 

Zobacz wideo Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło

Życzenia noworoczne 2023 - propozycje gotowe do wysłania

Marzeń, o które warto walczyć! Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół, z którymi warto być! I nadziei, bez której nie da się żyć! Życzy...

************

Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, radości, zdrowia, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2023 rok życzy...

************

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na pokój, radość i spełnienie marzeń. W te jedyne w roku chwile, chcę złożyć najlepsze życzenia zdrowia, pogody ducha i szczęścia, które będzie pojawiać się w naszym życiu częściej, niż w mijającym roku. Wszystkiego najlepszego na 2023 rok.

************

Życzę, żeby spełniały Ci się wszystkie marzenia - te małe, o których wstydzimy się mówić głośno i te wielkie, które czasami wydają się niemożliwe do spełnienia. Życzę sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, realizacji planów, spokoju w życiu rodzinnym, miłości i zadowolenia.

Życzenia na Nowy Rok 2023 Życzenia na Nowy Rok 2023 - dla znajomych i kolegów z pracy

Wesołe wierszyki na 2023 rok

W nowy rok ślę Ci życzenia
zdrowia, szczęścia, powodzenia,
miłości na każdym kroku,
niech dodaje sił w tym roku.

************

Bardzo dużo miłości,
mało w życiu trudności,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku
szczęścia w 2023 roku!

************

Pragnę złożyć żarliwe życzenia:
szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia,
oby troski życia zaginęły w mroku
podczas nadchodzącego Nowego Roku!

Sylwester (Fajerwerki - zdjęcie ilustracyjne) Czego w Nowym Roku życzyć rodzinie, przyjaciołom i znajomym? Wierszyki

Więcej o: