Horoskop dzienny - sobota 31 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na sylwestra - sobotę 31 grudnia. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

To dobry moment, by zacząć przywiązywać większą uwagę do aktywności fizycznej. Będzie cię dziś rozpierać energia, postaraj się nie opaść dziś jednak zbyt prędko z sił. 

Horoskop dzienny - Byk

Niespodziewanie przypomną ci się słowa, które pewna bliska osoba powiedziała ci już jakiś czas temu. Jak dziś możesz się do nich odnieść? Jeśli macie jeszcze kontakt, może warto ponowić dyskusję? Jeśli nie, zagadaj o zdanie bliskiej osoby.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Najdzie cię dziś na wspomnienia. To był intensywny rok, nie zawsze było łatwo, ale nigdy się nie poddawałeś. Możesz być z siebie dumny! Wykorzystać ten dzień, by zastanowić się, czego tak naprawdę oczekujesz od nowego roku.

Zobacz wideo Trening wzmacniający na pośladki z obciążeniem

Horoskop dzienny - Rak

Przyjdzie czas na poważną rozmowę z bliską osobą, choć wyjątkowo ci się do niej nie spieszyło. Postaraj się jednak o szczerość i jasne przedstawienie wszystkiego, co leży ci na sercu. Możliwe, że to wystarczy, by oczyścić atmosferę i polepszyć wasze stosunki.

Horoskop dzienny - Lew

To będzie spokojny dzień. Nic przełomowego w twoim życiu raczej się nie wydarzy, jednak postaraj się łapać te chwile spokoju. Kolejne dni nie będą bowiem już tak łaskawe. Możesz liczyć na intensywny tydzień w pracy.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Panna

Możesz dziś liczyć na udaną zabawę z pełnym Skorpionem. Parkiet jest wasz! Oboje będziecie w świetnym nastroju i uda wam się stworzyć wyjątkowe wspomnienia do wspominania przez lata.

Horoskop dzienny - Waga

Możliwe, że będziesz dziś odczuwać spadek nastroju. Zastanów się, może jest coś, co cię martwi? Zamiast wymyślać czarne scenariusze, weź sprawy w swoje ręce i działaj!

Ferie zimowe 2023 - terminy. Niektórzy uczniowie będą musieli poczekać do połowy lutego. Ferie zimowe. Kalendarz przerwy zimowej dla wszystkich województw [DATY]

Horoskop dzienny - Skorpion

Pewna osoba wyjątkowo poprawi ci dziś humor. Być może pod wpływem wspólnie spędzonego czasu zaczniesz patrzeć na nią z zupełnie nowej strony.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nieco nieoczekiwanie odnajdziesz wspólny język z pewnym Koziorożcem, z którym wydawało ci się, że nic cię nie łączy. Ta znajomość pomoże ci też odkryć nowe cechy twojego charakteru.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pewna osoba zdenerwuje cię dziś swoim lekceważącym podejściem. Nie bierz tego do siebie, jednak jeśli widzisz między wami różnice ciężkie do pogodzenia, to może być dobry moment, by odpuścić.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pewna osoba sprawi ci przykrość, jednak los nie pozwoli ci się zbyt długo smucić. Możesz liczyć, że bliska osoba okaże ci dużo wsparcia. Być może zaczniesz patrzeć na nią z innej perspektywy.

Kalendarz (zdjęcie ilustracyjne) Dni wolne od pracy w 2023 roku. Radzimy, jak zaplanować ulrop

Horoskop dzienny - Ryby

To będzie dobry dzień, pełen wrażeń, które zapamiętasz na długo. Uważaj jednak, by nie przesadzić i nie przemęczyć się zbytnio. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: