Horoskop sylwestrowy [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop sylwestrowy dla wszystkich znaków zodiaku. Kto spędzi ostatni dzień roku samotnie, a kto będzie bawił się w gronie przyjaciół? Czego możecie spodziewać się w sylwestra? Odnajdźcie swój znak zodiaku i nie dajcie się zaskoczyć losowi.

Horoskop sylwestrowy - Baran 

Barany w tym roku nie do końca przygotowały się na sylwestrową imprezę. Od dawna planowały wieczór ze swoją drugą połówką spędzony najchętniej na wspólnym graniu w planszówki i powitaniu nowego roku bez zbędnego szumu. W ostatniej chwili na horyzoncie pojawi się jednak ciekawa propozycja? Czy skorzystacie? To już zależy od was. 

Zobacz wideo Kolorowe smokey eyes idealne na sylwestra

Horoskop sylwestrowy - Byk 

Bykom w ostatnim czasie naprawdę udało się odpocząć, ale musiały wrócić do szarej rzeczywistości i codziennych obowiązków. Sylwestra spędzicie poza domem, w gronie bliskich przyjaciół, dlatego dzień upłynie wam na przygotowywaniu się do zabawy na przemian z wywiązywaniem się z zaplanowanych zadań. Z kolei noc... Będzie się działo! 

Horoskop sylwestrowy - Bliźnięta 

Bliźnięta sylwestra i Nowy Rok najchętniej spędzą w gronie rodziny i przyjaciół. Większość zaplanuje czas w rodzinnym domu, inni zdecydują się na małą domówkę, dlatego dzień zleci wam głównie na przygotowaniach do imprezy. Będzie skromnie i spokojnie, w końcu ile można szaleć. 

Sprawdź, co cię czeka w ostatnim tygodniu 2022 Horoskop na koniec roku [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop sylwestrowy - Rak 

Raki sylwestra spędzą w pracy, ale nie obawiajcie się - wszystko uda wam się dopiąć na czas, a wieczorem będziecie mogli cieszyć się upragnioną imprezą w gronie przyjaciół, uwierzcie, będzie warto! Nie grożą wam żadne niespodziewane wydatki, budżet zepnie się lepiej, niż się spodziewaliście. 

Horoskop sylwestrowy - Lew 

Choć Lwy nie odmawiają dobrej imprezy, w tym roku im się nie poszczęści. Większość znajomych nagle gdzieś się wykruszyła, a chętnych na dobrą zabawę zabraknie. Jeśli nie chcecie być samotni tego wieczoru, spróbujcie kogoś poznać. Uważajcie, nie każdy ma dobre intencje. 

Horoskop sylwestrowy - Panna 

Panny od rana rzucą się w wir pracy. Na szczęście wszystko pójdzie jak z płatka, a po południu będą mogły zająć się szykowaniem na wieczór z przyjaciółmi. Tej nocy będziecie bawić się najlepiej od dawna, czeka was dużo miłych wspomnień i snucie planów na następny rok, w końcu przed wami wielkie wydarzenie! 

Horoskop na 2023 rok Horoskop na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop sylwestrowy - Waga 

Wagi nie mają dobrych wspomnień z ostatniej szalonej zabawy, dlatego w tym roku zdecydują się na imprezę w swoich czterech ścianach. Najchętniej w piżamie, z ulubionymi przekąskami i w towarzystwie najbliższej osoby. Nie będziecie żałować. 

Horoskop sylwestrowy - Skorpion 

Skorpiony mają za sobą naprawdę ciężki rok, dlatego impreza będzie ostatnią rzeczą, na którą będą miały ochotę. O wiele chętniej zdecydujecie się na maraton filmowy w towarzystwie pupila. W końcu odpoczniecie i przestaniecie myśleć o pracy. 

Horoskop sylwestrowy - Strzelec

Dla Strzelców okres okołonoworoczny nie będzie łatwy. Może warto znaleźć chwilę na wyciszenie się i pozbycie negatywnych emocji? W końcu nie chcecie zaczynać nowego roku od kłótni z bliskimi. Uważajcie na słowa, zamiast się denerwować, spróbujcie podejść do problemów ze spokojem. 

Horoskop sylwestrowy - Koziorożec 

Koziorożce od dawna szykują się na sylwestrową noc. Wszystkie atrakcje na wieczór macie zaplanowane od dawna. Pamiętajcie jednak, że zabawa to nie wszystko. Doceńcie swoją drugą połówkę, od dawna nie usłyszała z waszych ust komplementu. 

Horoskop sylwestrowy - Wodnik 

Wodniki za wszelką cenę nie będą chciały spędzać sylwestra w domu, dlatego zaplanują sobie atrakcję poza nim. Może krótki weekendowy wyjazd? Wykażecie się sporą kreatywnością i sprawicie, że ta noc będzie niezapomniana. 

Horoskop sylwestrowy - Ryby

Ryby nie są w stanie ukryć radości z tego, że 2022 rok się już kończy. Pokładacie wielkie nadzieje w kolejnym, dlatego jego rozpoczęcie zechcecie świętować bardzo hucznie. Zorganizujecie wspaniałą imprezę, na której sprawicie bliskim wiele przyjemności. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: