Horoskop dzienny - środa 28 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na środę 28 grudnia. Czego spodziewać się po tym dniu? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Twoje plany sylwestrowe mogą ulec niespodziewanej zmianie. Nie przejmuj się jednak. Te nowe mogą wyjść ci na dobre. Czasem warto celować w mniej oczywiste wybory. Jeszcze nie raz możesz się zaskoczyć.

Horoskop dzienny - Byk

Najbliższe dni mogą przynieść przełom w twoim życiu, dzięki któremu w nowy rok wejdziesz zupełnie odmieniony. Pamiętaj jednak, że nic na siłę i nie staraj się przyspieszyć pewnych spraw.

Zobacz wideo Trening z obciążeniem na górne partie ciała

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie spokojny dzień. Uda ci się miło spędzić czas z pewną osobą. Choć niekoniecznie ta znajomość będzie mieć przed sobą dalszą przyszłość, postaraj się po prostu cieszyć chwilą.

Horoskop dzienny - Rak

Życie da ci dziś pewną nauczkę. Pogodzenie się z pewnymi obserwacjami może nie być najłatwiejsze, nie staraj się jednak usilnie szukać wymówki. Stało się i trudno, trzeba iść dalej. 

Horoskop dzienny - Lew

W powietrzu wisi kłótnia. Atmosfera między tobą a twoimi współpracownikami staje się coraz bardziej napięta. Postaraj się jakoś rozładować atmosferę, by w nowy rok wejść w dobrym nastroju. 

Horoskop dzienny - Panna

Twoi bliscy sprawią ci psikusa, który niekoniecznie może ci się spodobać. Nie obrażaj się jednak, a porozmawiaj z nimi na spokojnie. Pamiętaj, że każdy ma inny punkt widzenia oparty o swoje indywidualne doświadczenia.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Waga

Pewna sytuacja mocno cię dziś wytrąci z równowagi. Jeśli to nie pierwszy tego typu przypadek, nie odkładaj rozmowy na później. Pewne sprawy nie mogą dłużej czekać, musicie je sobie wyjaśnić.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie spokojny dzień. Uda ci się zrealizować wszystkie zaplanowane na dziś obowiązki, a potem nieco odpocząć. Pewna osoba może jednak szykować dla ciebie niespodziankę, która nieco zbije cię z tropu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Otrzymasz upominek, którego kompletnie się nie spodziewałeś. Zastanów się, co zrobić z tą nietypową sytuacją. Czy aby przypadkiem nie dajesz sprzecznych sygnałów?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz dziś dość rozchwiany emocjonalnie, przez co ciężko będzie ci skupić się na obowiązkach. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, pozwól sobie na zwolnienie tempa.

Horoskop dzienny - Wodnik

Niedawne zdarzenie, które dość mocno wytrąciło cię z równowagi, znów o sobie przypomni. Najwyższa pora podjąć pewne stanowcze decyzje. Nie wahaj się postępować stanowczo.

Horoskop dzienny - Ryby

Dziś możesz mieć drobnego pecha. Lepiej powstrzymaj się od podejmowania poważniejszych decyzji czy inwestowania większych kwot pieniędzy

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: