Horoskop na 2023 rok [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki rok czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Czy samotne Lwy, Skorpiony i Ryby znajdą miłość w nowym roku? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 2023 rok.

Horoskop na 2023 rok - Baran

 • Osoby urodzone pod znakiem Barana mogą mieć problemy z wesołym rozpoczęciem nowego roku. Wszystko za sprawą zobowiązań, których się podjęliście, a których realizacja się opóźnia. To początkowo przesłoni wam radość z życia. W sprawach zawodowych zacznie się układać po pierwszym kwartale - wówczas, po czasie stagnacji w firmie, możecie liczyć na awans, podwyżkę lub dużą premię. Osoby w związkach czekają stabilizacja i ważne deklaracje. Single z kolei mogą liczyć na płomienne uczucie - jednak dopiero w drugiej części roku.

Horoskop na 2023 rok - Byk

 • Byki czekają zmiany - nie martwcie się jednak, będą one przebiegały stopniowo, a nie nagle. Czeka was zmiana pracy lub przeprowadzka. Ze zdziwieniem odkryjecie, że nowe wyzwania dają wam dużo energii i motywacji. Z gorszych wiadomości na pewno można wymienić to, że z większością tych wyzwań będziecie musieli sobie radzić sami. Poznacie dużo nowych osób, które przyniosą nowe przyjaźnie lub kontakty biznesowe. W drugiej połowie roku poczujecie stabilizację - być może odważycie się na poważny krok w waszym związku. Single - zwłaszcza te, które skrycie się w kimś podkochują - mogą liczyć na odwzajemnienie uczuć. 

Horoskop na 2023 rok - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny porzucić stare nawyki, a zmiana ta powinna dokonać się na początku roku - wtedy uda wam się uniknąć przykrych konsekwencji waszego niezbyt dobrego zachowania. W pracy rzucicie się w wir pracy. Chcecie wykorzystać każdą zawodową okazję, jednak weźmiecie na siebie zbyt dużo. Uważajcie, bo możecie włożyć w to więcej siły, niż to jest warte. Osoby w związkach poczują się docenione i spełnione. Single na początku roku będą odczuwały samotność - jeśli czegoś nie zmienicie, to tak zostanie.

Horoskop na 2023 rok - Rak

 • Rakom nie uda się obronić przed zmianami, chociaż po niezbyt łatwym 2022 rokiem, najchętniej nie wychodzilibyście ze swojej strefy komfortu. Każda przemiana jednak będzie wiązała się dla was z czymś pozytywnym - nawet, jeśli początkowo tak to nie wygląda. Samotne Raki są pesymistyczne nastawione do miłości, a to właśnie tylko otwartość pozwoliłaby wam spojrzeć na te kwestie inaczej - musicie dać sobie szansę na nowy początek. Osoby w związkach mogą być zbyt mało aktywne - pokażcie bliskiej osobie, że wam zależy.

Dni wolne od pracy w 2023 roku Dni wolne od pracy w 2023 roku. Kiedy najlepiej wziąć urlop? [LISTA]

Horoskop na 2023 rok - Lew

 • Rok 2023 będzie dla was rewelacyjny - będziecie się rozwijać, samorealizować, otrzymacie wiele propozycji i możliwości, aż trudno wam się będzie zdecydować, która opcja jest najlepsza. Kierujcie się intuicją i opinią bliskich wam osób. Kariera rozkwitnie, a finanse będą bardzo korzystne. Uważajcie jednak na to, by nie zaniedbywać swojego zdrowia i rodziny czy partnera. Singlom zacznie brakować osoby, z którą mogą się cieszyć sukcesami. W nowych relacjach bądźcie bardziej szczerzy - wtedy większe szanse, że się uda.

Horoskop na 2023 rok - Panna

 • Panny mogą zakończyć projekty lub problemy, z którymi zmagacie się od dawna. Uwolnienie się od przeszłości sprawi, że w nowy rok wkroczycie z nową, tak potrzebną nadzieją. W połowie roku duże przyspieszenie w sprawach zawodowych - osiągniecie to, o czym nieśmiało marzyliście. Ciężka praca z poprzednich lat wreszcie zacznie wam popłacać. Osoby w związkach, jak i single, najbardziej skupią się na finansach i karierze, a sprawy uczuciowe zejdą w 2023 roku na dalszy plan.

Horoskop na 2023 rok - Waga

 • Dla Wag w 2023 roku najważniejszy będzie rozwój osobisty i zawodowy - to pochłonie bardzo dużo waszego czasu, energii i zaangażowania. W niektórych przypadkach mogą być problemy, jednak na ogół uda wam się zrealizować wszystkie cele, które zaplanowaliście na ten rok. Zdecydowanie podniesiecie swój prestiż i pozycję zawodową. Osoby w związkach powinny znaleźć czas dla partnera - wspólne wyjazdy lub wyjścia, spędzane tylko w waszym gronie, na pewno umocnią waszą więź. Samotne osoby będą poznawały masę ludzi, dlatego o zauroczenie będzie dość łatwo. Uważajcie, by w zapracowaniu nie przegapić szansy na miłość.

Horoskop na 2023 rok - Skorpion

 • Przesłanie dla Skorpiona na 2023 rok to pozostanie sobą - działajcie w sposób, który jest zgodny z waszą naturą, a być może odnajdziecie to upragnione szczęście. Dla wielu może to być przełomowy rok, na rozpoczęcie nowej pracy, całkowitą zmianę ścieżki zawodowej czy rozwoju życia uczuciowego. Dzięki cierpliwości podniesiecie swoje kwalifikacje. Otrzymacie też świetną ofertę, której nie da się odmówić. Skorpiony z artystycznym zacięciem mają natomiast szansę się wybić. W związkach mogą zdarzyć się dłuższe miesiące ochłodzenia, jednak znajdziecie rozwiązanie na ten problem. Skorpiony-single mogą poznać bratnią duszę, jednak musicie o tę relację zawalczyć.
Zobacz wideo Sukces "Kubusia Puchatka" stał się przekleństwem syna autora

Horoskop na 2023 rok - Strzelec

 • W 2023 roku dobrze, jeśli uzbroicie się w cierpliwość. Pierwsze półrocze będzie nieco wymagające, a wasze życie, przynajmniej na pozór, nieco zatrzyma się w miejscu. Ten spokojniejszy czas sprawi, że staniecie się bardziej dojrzalsi i dowiecie się, czego tak naprawdę chcecie od życia. W drugiej połowie roku czekają was ważne deklaracje, zmiany i rozwój osobisty, rodzinny i partnerski. Single przestaną traktować związki jak zabawę, co sprawi, że będziecie na bardzo dobrej drodze, by stworzyć stabilny i trwały związek. 

Horoskop na 2023 rok - Koziorożec

 • Rok 2023 zacznie się dla was bardzo dobrze, a każda decyzja sprawi, że będziecie się tylko utwierdzali w przekonaniu, że jesteście we właściwym miejscu - zawodowo, prywatnie czy finansowo. W pracy nie zwalniajcie tempa i wykorzystujcie dobrą passę, bez osiadania na laurach. Macie szansę na zrealizowanie wymarzonej podróży. Osoby w związkach muszą się jednak bardziej postarać i poświęcić więcej czasu rodzinie. W przeciwnym razie czekają was kłótnie, a nawet coś poważniejszego. Single powinny przestać odkładać problemy na później - coś was blokuje przed nowym związkiem i musicie się z tym zmierzyć.

Ferie zimowe (zdjęcie ilustracyjne) Kiedy wypadają ferie zimowe 2023? Daty dla wszystkich województw

Horoskop na 2023 rok - Wodnik

 • W 2023 roku Wodniki wkroczą na ścieżkę, która doprowadzi was do wielu sukcesów i spełnienia. Zaczniecie przodować na swoim stanowisku i zdecydowanie wyróżniać się wśród innych pracowników. To zostanie zauważone, a co najważniejsze, także docenione przez pracodawcę. Nie wszystko będzie szło zgodnie z planem, dlatego bądźcie bardziej elastyczni. O ile nie jesteście w stałym związku, to możecie liczyć na ogromne zainteresowanie u innych. Romanse dużo was nauczą, jednak uważajcie, by się w nich nie zatracić.

Horoskop na 2023 rok - Ryby

 • Ryby porzucą ograniczenia, które były głównie w waszej głowie. Powinniście zacząć działać tak, jak podpowiada wasze serce, już od początku roku. Pilnujcie jednak, by plany faktycznie przekuć w działanie. Pamiętajcie też o odpoczynku i regeneracji sił, bo będziecie mieć dużo planów do zrealizowania do końca roku. Osoby w związkach koniecznie powinny popracować nad umiejętnościami komunikacyjnymi - dzięki temu unikniecie domowych problemów. Wspomnianą wyżej pracę domową powinny odrobić także single - wówczas macie szanse na poznanie kogoś, dla kogo wasze serce zabije szybciej.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: