Horoskop dzienny - sobota 24 grudnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na obotę 24 grudnia 2022 roku.
Zobacz wideo Wspólne święta. Zaporoska kutia na uzwarze - Запорізька кутя на узварі

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mają bardzo dużo przemyśleń, które w ostatnim czasie nieco wytraciły was z równowagi. Spokojnie czekajcie jednak na rozwój sytuacji. Może się okazać, że nie jest tak źle, jak wam się wydawało.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki powinny skupić się na prawdzie - wymijające odpowiedzi, brak konkretów lub wręcz kłamanie bardzo odbije się na waszych relacjach rodzinnych. Lepiej powiedzieć, że nie jesteście gotowi na rozmowę i zapewnić, że w swoim czasie wszystko wyjaśnicie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta będą w bardzo dobrym humorze. Wracacie do formy po trudniejszym i bardziej wymagającym dla was czasie. Dlatego bez wyrzutu sumienia spędźcie najbliższe dni tak, jak lubicie najbardziej. Zasługujecie na relaks i odpoczynek.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki muszą zachować zimną krew w sytuacji, która jest dla was niekomfortowa. Tylko spokojem i pewnością siebie pokonacie wszelkie przeszkody i unikniecie kłótni.

Wigilia - zdjęcie ilustracyjneWigilijne przesądy i zabobony. Co przynosi szczęście, a co pecha? [LISTA]

Horoskop dzienny - Lew

 • Będziecie bardziej otwarci na poglądy innych. Zdanie innych osób, zwłaszcza dotyczące waszego życia, nie zrobi na was żadnego wrażenia. Wiecie, co chcecie od życia i do tego dążycie.

Horoskop dzienny - Panna

 • Pannom może brakować dziś entuzjazmu - nic dziwnego, ostatnie obowiązki nieco was zmęczyły. Powiedzcie o tym szczerze swoim bliskim. Może wówczas zauważą, że nie możecie mieć wszystkiego na swojej głowie. 

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi zaskoczą bliskich i znajomych swoją determinacją. Jesteście pewni swego i chcecie realizować to, co zamierzacie. Chociaż jest już koniec roku, nigdy nie jest za późno na to, by zacząć działać.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony wezmą na siebie zbyt wiele, a niestety wasze otoczenie bardzo chętnie skorzysta z waszego poświęcenia. Na nowy rok dobrym postanowieniem będzie więc większe dbanie o siebie i swój dobrostan.

Dania na wigilię i Boże Narodzenie 2022Dania na wigilię i Boże Narodzenie 2022 - 12 najbardziej popularnych potraw

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce mogą liczyć na troskliwość, jaką zostaną otoczeni przez swoich bliskich. Nie wykorzystujcie jednak zbytnio ich dobroci. Jeśli macie energię, to warto przejąć część zadań.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce potrzebują więcej informacji, zanim zaangażują się w jakiś projekt - zwłaszcza finansowo. Macie dużo entuzjazmu, ale lepiej wstrzymać wiążące decyzje do nowego roku.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki wcielą w życie swoje plany. Będziecie radosne i optymistycznie nastawione do świata - to za sprawą rozmowy z kimś bliskim, która rozwieje wszelkie wasze wątpliwości. 

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb znajdą wspólny język z osobą, z którą do tej pory nie było wam po drodze. Warto wykorzystać ten dzień na zakopanie dawnych urazów i wyjaśnienie niedopowiedzeń. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: