Horoskop na 2023 rok [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na rok 2023 - co szykuje dla ciebie los? Wiele znaków zodiaku czekają duże zmiany, innym uda się natomiast odpocząć i znaleźć wytchnienie w stagnacji. Sprawdź, co czeka ciebie!

Horoskop na 2023 rok - Baran

To będzie dość intensywny rok. Pojawi się przed tobą wiele wyzwań, które początkowo mogą wydawać się trudne do zrealizowania. Z biegiem czasu zaczniesz mieć jednak coraz większą wprawę w wykonywaniu wielu czynności, a nawet zaczniesz czerpać z tego przyjemność. Końcówka nowego roku przyniesie ci natomiast dość dużą niespodziankę.

Horoskop na 2023 rok - Byk

W tym roku twoje życie może ulec diametralnej zmianie. Sprawy, które były dla ciebie pewnikiem, przestaną być aktualne, pojawią się natomiast zupełnie niespodziewane wyzwania. To będzie jednak dobry rok, który sprawi, że dowiesz się o sobie czegoś nowego. 

Horoskop na 2023 rok - Bliźnięta

To będzie rok pełen niespodzianek. Począwszy od odnowienia znajomości, która została przez ciebie już spisana na straty, przez kilka dużych wiadomości od bliskich ci osób, po niespodziewany zwrot w twoim życiu zawodowym. Będzie się działo, ciężko będzie ci narzekać na nudę, jednak możesz liczyć, że to będzie dobre 12 miesięcy. 

Zobacz wideo Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o kawie. Rozmowa z dietetyczką Agatą Ziemnicką

Horoskop na 2023 rok - Rak

2023 rok może okazać się przełomowy dla twojego życia uczuciowego. Na horyzoncie pojawi się nie tylko obiekt westchnień, ale i kilka osób, z którymi uda ci się nawiązać silną więź. Będziesz móc na nie liczyć w gorszych chwilach. Pielęgnuj takie znajomości!

Horoskop na 2023 rok - Lew

W nowym roku może przytrafić ci się kilka gorszych chwil. Uda ci się z nich jednak wyjść i nawet wziąć dla siebie jakąś nauczkę. Wszystko dzięki twoim bliskim, którzy będą służyć wsparciem i mądrymi radami. 2023 nie będzie jednak całkiem spisany na straty. Los szykuje dla ciebie wielką niespodziankę, która mocno wpłynie na twoje życie - i to w pozytywnym znaczeniu.

Horoskop na 2023 rok - Panna

Początek nowego roku może być dla ciebie niełatwy, jednak od marca sprawy zaczną się poprawiać. Mniej więcej w połowie roku możesz natomiast liczyć na dużą, pozytywną nowinę, która przyniesie ci trochę zmian w twoim życiu - świetnie się w nich jednak odnajdziesz.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop na 2023 rok - Waga

W nowym roku przyjaciele często będą zwracali się do ciebie z prośbą o radę. Chętnie im pomożesz, ale pamiętaj, by angażując się w problemy i potrzeby bliskich, nie zaniedbywać własnych spraw. Twoje decyzje zawodowe przyniosą oczekiwane rezultaty. Dadzą ci dużo satysfakcji i energii do dalszego działania.

Horoskop na 2023 rok - Skorpion

To będzie szczególnie dobry rok dla twojego życia zawodowego. Twoja kariera rozkwitnie - od dłuższego czasu wydawało ci się, że stoisz w miejscu. Teraz wszystko i ruszy - i to dość gwałtownie. Momentami szybkość zmian może cię nieco męczyć, jednak spokojnie, po początkowym intensywnym etapie, sytuacja się ustabilizuje. 

Horoskop na 2023 rok - Strzelec

W pierwszej połowie 2023 roku staniesz przed kilkoma niełatwymi decyzjami. Jedna z nich, bez względu na to, co wybierzesz, nie przyniesie korzystnego rozwiązania. Czas na wyjazdy, imprezy i inne przygody z przyjaciółmi przyjdzie dopiero w późniejszych miesiącach.

Horoskop na 2023 rok - Koziorożec

Nowy rok nie okaże się raczej przełomowy dla ciebie. Możesz liczyć na kilka miłych rozstrzygnięć i parę gorszych chwil. W ogólnym rozrachunku rok 2023 okaże się jednak bardzo spokojny - co dla ciebie okaże się zbawienne i pomoże ci uspokoić skołatane nerwy.

Horoskop na 2023 rok - Wodnik

Przyjdzie ci w tym roku podjąć niełatwe decyzje. W ogólnym rozrachunku okażą się one jednak trafione. Odczujesz ulgę i spokój. Szczęście ci raczej sprzyjać. Oczywiście przydarzy się kilka trudniejszych chwil, które ostatecznie cię jednak wzmocnią.

Horoskop na 2023 rok - Ryby

W 2023 roku zaszalejesz. Uda ci się zrealizować wiele pomysłów, których realizację odkładałeś w czasie - brakowało ci siły, odwagi lub momentami ochoty. Teraz nabierzesz nowych sił i poczujesz potrzebę próbowania nowego. Wyjdzie ci to naprawdę na dobre!

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: