Horoskop miłosny na 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miłosny na 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Kto zawalczy o siebie, uczucia, ale też niezależność? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop miłosny - Baran

Planety dodadzą osobom spod znaku Barana dużo energii, co wpłynie na ich poczucie wartości. Z kolei lepsze samopoczucie i świadomość własnego "ja" doprowadzi do szczęścia w miłości. Pamiętaj, że nic za wszelką cenę - najwyższa pora zawalczyć o siebie.

Horoskop miłosny - Byk

Wypowiadasz za dużo zbędnych słów, których później żałujesz. W 2023 roku zacznij je dawkować, a zobaczysz, że twoje relacje ulegną poprawie. Nie zmieniaj jednak swoich planów pod wpływem drugiej osoby. Utracisz wówczas własną tożsamość. 

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop miłosny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt w 2023 roku czeka burzliwy okres. Zaczną poszukiwać wymarzonej drugiej połówki - nawet, jeśli są w związku. Pamiętaj, że ideały nie istnieją. Uważaj na Lwy, Raki i Ryby. Mogą zamieszać.

Horoskop miłosny - Rak

U wrażliwych Raków wzrośnie pewność siebie. Wciąż będą pod władaniem Księżyca, stąd też mogą się już przyzwyczaić do częstych wahań nastroju. Znajdź balans, harmonię i złoty środek, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

Horoskop miłosny - Lew

Zawalczysz o miłość. Samotne Lwy nie będą chciały już żyć w pojedynkę. Z kolei w Lwach w związku obudzi się namiętność. Poza ciałem otwórz również swój umysł. Zapewnij partnerowi intelektualną rozrywkę. 

Czym się kierować podczas kupowania prezentów świątecznych, by nie popełnić gafy? (zdjęcie ilustracyjne)Czym się kierować podczas kupowania prezentów świątecznych, by nie popełnić gafy?

Horoskop miłosny - Panna

Miej oczy dookoła głowy. W twoim otoczeniu jest osoba, która nie życzy ci dobrze i chce wykorzystać twoją wrażliwość. Przychylne ci znaki to: Baran, Bliźnięta i Rak. 

Horoskop miłosny - Waga

Porzucisz toksyczną relację. Wyjdziesz z niej silniejszy. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia. Wszystko samo się ułoży i wróci do normy. Otworzysz się na nowości. 

Horoskop miłosny - Skorpion

W 2023 roku wyjdziesz z cienia. Możesz spodziewać się interesujących znajomości. Gwiazdy dodają ci dużo odwagi. Pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa i zapragniesz miłości. 

Horoskop miłosny - Strzelec

Zaczniesz analizować swoje potrzeby. Zauważysz, że nie dogadujesz się z partnerem. Samotne Strzelce mogą liczyć na dużo szczęścia. W pierwszym kwartale 2023 r. trafi ich strzała amora. Daj coś od siebie.

Horoskop miłosny - Koziorożec

Przyjdzie czas na rachunek sumienia. Uświadomisz sobie, że nie jesteś na tym świecie sam i zawsze możesz liczyć na wsparcie bliskich ci osób. Zaczniesz również myśleć o kolejnym etapie - powiększaniu rodziny.

Jak pielęgnować skórę niemowlęciaSkóra niemowlaka jest delikatna. Jakie problemy pojawiają się najczęściej?

Horoskop miłosny - Wodnik

W 2023 roku będziesz kochał wszystkich tylko nie swojego partnera. Będziesz podirytowany najmniejszymi drobnostkami - od źle wyprasowanej koszuli po krzywo powieszony obraz. Znajdź w sobie odrobinę wyrozumiałości i zacznij rozmawiać. 

Horoskop miłosny - Ryby

Nie rób niczego wbrew sobie. Jeśli czujesz, że nie chcesz angażować się w jakąś relację, podziękuj. Może w końcu trafisz na właściwą osobę? Nie pomogą ci w tym nerwy i presja czasu. Podejdź do tego z dystansem.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: