Horoskop dzienny - wtorek 20 grudnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka Byki, Panny i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 20 grudnia 2022 roku.
Zobacz wideo Globalne ocieplenie. "Pogoda zwariowała nie bez powodu. Mamy kryzys klimatyczny"

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany nie powinny dziś zaczynać nowych projektów czy planów. Nie macie wystarczającej energii, by wcielić je w życie. A niezrealizowane zadania tylko popsują wam humor.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki mogą liczyć na sukcesy, zwłaszcza w sferze komunikacji czy dyskusji. Wygracie każdą zawodową sprawę, za sprawą silnych argumentów i pewności siebie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Finanse pochłoną Bliźnięta bez reszty. Przedświąteczne prezenty sprawiają wam ból głowy, jednak lepiej zrobić to dziś, niż za kilka dni. Za rok lepiej zaplanujcie ten przedświąteczny czas.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą w bojowym nastroju i zawalczą o siebie. Wasza postawa sprawi, że ludzie przestaną wam układać życie w sposób, który wam nie odpowiada. Wytrwajcie w tym nastroju jak najdłużej.

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - 19-25 grudnia 2022

Horoskop dzienny - Lew

 • Spotkania lub rozmowa ze znajomymi wprawią was w dobry nastrój. Ktoś podsunie wam fajny pomysł na rozpoczęcie własnej działalności. Zostawcie jednak te plany na nowy rok.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny muszą uważać na spadek energii - dlatego wykonujcie tylko te obowiązki, które są konieczne do wykonania. Poza tym zbierajcie siły na dalsze dni. 

Horoskop dzienny - Waga

 • Przed Wagami dobry czas na rozwiązanie problemów. Jeśli macie jakieś zaległe rozmowy czy dyskusje, to warto je przeprowadzić właśnie teraz. Rozmowy pójdą sprawnie i pokojowo. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony potrzebują większego skupienia w pracy. Nie interesujcie się czyimiś sekretami lub plotkami. Większość z tych informacji będzie próbą wprowadzenia was w błąd.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce powinny unikać kłótni. Nie dość, że nie wyjdziecie z nich obronną ręką, to dodatkowo możecie stracić zaufanie swoich bliskich. Czasem warto zachować swoje zdanie tylko dla siebie.

Opłatek [zdjęcie ilustrujące]Boże Narodzenie 2022. Gdzie można kupić opłatek wigilijny?

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mogą zostać poproszone o pomoc. Jesteście pracowici i pełni energii, dlatego spokojnie dacie sobie radę z nowym zadaniem - zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Przed Wodnikami spokojny i nieco nudny dzień. Zmieńcie jednak swoje nastawienie i odpocznijcie na zapas, przed świątecznym rozgardiaszem. 

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby mogą być dziś niespokojne. Wszystko za sprawą wydarzenia lub osoby z przeszłości, która nieoczekiwanie znów pojawi się w waszym życiu. Nie obawiajcie się, to tylko przejściowy problem.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl. 

Więcej o: