Horoskop tygodniowy 19-25 grudnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki tydzień czeka Barany, Lwy i Skorpiony? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na dni od poniedziałku 19 grudnia do niedzieli 25 grudnia 2022 roku.
Zobacz wideo Wspólne święta. Zaporoska kutia na uzwarze - Запорізька кутя на узварі

Horoskop tygodniowy - Baran

 • Ten tydzień zapowiada się dla Baranów jako bardzo udany. Będziecie radośni i z chęcią spędzicie czas w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. Nie dajcie sobie zepsuć humoru nawet w nawale obowiązków.

Horoskop tygodniowy - Byk

 • Byki będą bardzo zorganizowane, a każdy projekt zrealizujecie bez większego problemu. Nie przesadzajcie jednak ze zbytnim zaangażowaniem. Nie możecie wykonywać każdego zadania. Zacznijcie delegować obowiązki.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

 • Będziecie musieli zapanować nad chaosem, a lista zadań pozwoli wam nieco wybrnąć z trudnych sytuacji. Nie wahajcie się poprosić o pomoc. Tylko wtedy wszystko pójdzie zgodnie z planem, a przy okazji nie będziecie pozbawieni sił na świętowanie. 

Horoskop tygodniowy - Rak

 • Raki będą w centrum zainteresowania, a ponadto każdy będzie czegoś od was chciał. To sprawi, że będziecie zdenerwowani i rozgoryczeni. Postarajcie się zdystansować i wziąć głęboki oddech od tych problemów. Musicie odciąć się od pracy, gdy jesteście w domu.

Horoskop tygodniowy - Lew

 • Lwy będą na wygranej pozycji, jeśli mają w planach jakieś negocjacje - czy to w pracy, czy w domu. Łatwo nawiązujecie kontakty i mówicie o swoich emocjach, dlatego rozważcie przeprowadzenie poważnych rozmów, które odwlekaliście. 

Jak kąpać dzieckoJak kąpać dziecko, które ma problemy skórne? Wskazówki dla rodziców

Horoskop tygodniowy - Panna

 • Praca będzie przychodziła wam z dużym wysiłkiem. Skupiacie się na prezentach i wizji wyjazdu lub zabawy. Starajcie się jednak skupić na wykonywanych zadaniach. Inaczej po świętach czekają was poprawki. 

Horoskop tygodniowy - Waga

 • Wagi poszukują nowych rozwiązań, co daje świetne efekty w pracy. Zwracacie uwagę szefów, którzy zaczynają widzieć w was osobę na stanowisko kierownicze. Gorzej jednak, jeśli wykorzystujecie to w sprawach prywatnych. Tutaj zmiany mogą nie być korzystne.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

 • Skorpiony nie powinny odkładać niczego na później - w przeciwnym razie możecie nie zdążyć ze wszystkimi projektami. Słuchajcie, co mówią do was inni i nie upierajcie się przy swoim zdaniu. Czasami lepiej iść na kompromis i mieć spokój.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

 • Otaczający was ludzie będą mieli na was ogromny wpływ, dlatego uważajcie, z kim się kolegujecie czy pracujecie. Nie zdradzajcie swoich planów na 2023 rok osobom, którym nie ufacie. Uważajcie też ze zbytnią wylewnością po alkoholu.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

 • Skupcie się na swoich zainteresowaniach - tam odnajdziecie potrzebny wam relaks, a być może też pomysł na nową pracę. Dotychczasowe stanowisko sprawia wam zawód, a tkwienie w tym samym miejscu nie przynosi wam zbyt wiele korzyści.

Horoskop na poniedziałekHoroskop dzienny dla wszystkich znaków - poniedziałek 19 grudnia 2022

Horoskop tygodniowy - Wodnik

 • Wodniki poczują się przytłoczone i zmęczone obowiązkami. Przydałby się wam urlop, ale jeśli będzie to faktycznie czas poświęcony na odpoczynek. Nie bierzcie wolnego tylko po to, by nadrobić zaległości.

Horoskop tygodniowy - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb mogą w tym tygodniu podejmować ważne decyzje zawodowe. Na spotkania z szefami przygotujcie się dobrze i starannie tak, by mieć odpowiedź na każdą wymówkę. Zasługujecie na awans czy podwyżkę. Nie dajcie się zbyć. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: