Horoskop dzienny - poniedziałek 19 grudnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki poniedziałek czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 19 grudnia 2022 roku.
Zobacz wideo Wspólne święta. Jak zrobić śnieżynki ze słomy? – Як зробити солом'яні сніжинки?

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby urodzone pod znakiem Barana powinny bardziej rozsądnie wydawać pieniądze. W przeciwnym wypadku możliwe, że będziecie zmuszeni zapożyczyć się u kogoś jeszcze przed końcem roku.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki będą pochłonięte obowiązkami rodzinnymi, a zadania te będą dla was wyjątkowo nie na rękę. Starajcie się zachować spokój i nie doprowadzać do kłótni. W ten sposób przetrwacie trudniejszy czas.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Koniec roku nie jest odpowiednim momentem na snucie planów, zwłaszcza dotyczących nowej osoby. Skupcie się na tym, co w waszym życiu jest bardziej pewne. Wówczas unikniecie rozczarowania. 

5 rzeczy, o których często zapominamy w święta 5 rzeczy, o których często zapominamy w święta

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą miały okazję na zarobienie dodatkowych pieniędzy - wszystko za sprawą premii, awansu lub znalezienia dodatkowej pracy. W domu z kolei czaka was miła niespodzianka przygotowana przez rodzinę lub partnera. 

Horoskop dzienny - Lew

 • Poniedziałek nie będzie dla was zbyt łatwy, ale nie ma co się rozklejać - trzeba zacisnąć zęby i spróbować jakoś przetrwać ten dzień. Najtrudniej będzie to zrobić w pracy. W waszym otoczeniu jest osoba, która próbuje wyprowadzić was z równowagi.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny znajdą sposób na to, by pomnożyć swoje finanse i odłożyć pieniądze na wyznaczony cel. Sprawy te bardzo was pochłoną, jednak zejdźcie też na ziemię. Ktoś bliski was potrzebuje. 

Horoskop dzienny - Waga

 • W pracy czekają was zmiany - być może będzie to nowy pracownik, szef lub nowe stanowisko, o które warto powalczyć. W każdym razie starajcie się dziś pokazać z jak najlepszej strony.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony od dawna planują podniesienie swoich kwalifikacji, jednak trudno wam przejść do działania. Dziś jest odpowiedni dzień na to, by nieco ruszyć kursy czy praktyki, które otworzą wam drzwi do nowego zawodu. 

Spowiedź (zdjęcie ilustracyjne) Boże Narodzenie 2022. Czy przed świętami trzeba się wyspowiadać?

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Single nawiążą nową znajomość, jednak nie powinniście tracić dla niej głowy. Najlepiej kierować się nie tylko emocjami, ale też zdrowym rozsądkiem. Tak unikniecie wszelkich niepowodzeń.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny trzymać język za zębami i nie być zbyt wylewne, zwłaszcza wśród osób, z którymi pracujecie. Zwierzenia są dobre między przyjaciółmi lub rodziną. W pracy uważajcie na fałszywe osoby.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki powinny umacniać swoją pozycję zawodową, zwłaszcza w tak niepewnych czasach. Tylko rozwijając swoje umiejętności jesteście w stanie coś zmienić. Inaczej prześcignie was konkurencja.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby będą w bardzo dobrym humorze. Macie dużo energii, dlatego niestraszne wam nawet najtrudniejsze zadania. Uważajcie jednak, by nie zgłosić się do zbyt wielu projektów.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: