Horoskop na weekend 16-18 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 16-18 grudnia. Czego spodziewać się w tym czasie? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop weekendowy - Baran

To był raczej wyczerpujący tydzień, niełatwo będzie ci po nim odpocząć. Nic sobie nie narzucaj, najbliższe dni mają być przede wszystkim dla ciebie, pomóc ci zregenerować siły. Dobrze się zastanów, czego najbardziej teraz potrzebujesz. Pamiętaj także, by odespać ostatnie stresy.

Horoskop weekendowy - Byk

Plany na weekend zapowiadają się dość intensywnie, zastanów się jednak dobrze, czy aby na pewno zależy ci na realizacji ich wszystkich. Pamiętaj, liczy się jakość, nie ilość. Nie warto się także zatracać w potrzebie wrażeń, bo zamiast zdrowego odpoczynku czekać może cię głównie zmęczenie. 

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

Najbliższe dni okażą się dość zaskakujące. Odezwie się do ciebie pewna osoba, z którą od jakiegoś czasu brakowało ci kontaktu. Uda wam się nadrobić nieco zaległości i okaże się, że nadal nadajecie na tych samych falach. To może okazać się nowy początek...

Zobacz wideo Krótki trening na wewnętrzną część ud

Horoskop weekendowy - Rak

Ten weekend może okazać się dużo bardziej wyczerpujący od poprzedniego. Masz wiele planów i kilka spraw do nadrobienia, tymczasem ten tydzień nie był dla ciebie najłatwiejszy. Postaraj się zacząć od koniecznych obowiązków - dzięki temu niedzielę może uda ci się poświęcić całkowicie na odpoczynek. 

Horoskop weekendowy - Lew

To będzie raczej spokojny, dość leniwy weekend, jakiego ci brakowało. Nadrobisz zaległości serialowe i spotkasz się z dawno niewidzianą osobą. Korzystaj, bo w poniedziałek w pracy czeka cię nowe wyzwanie. 

Horoskop weekendowy - Panna

Pewna sprawa nie będzie dawała ci spokoju. Zamiast ciągle wszystko analizować, weź sprawy w swoje ręce. To jednak po weekendzie - postaraj się najbliższe dni poświęcić na relaks

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Technologie zmieniają nasze życie szybciej, niż zauważamyTechnologie zmieniają nasze życie szybciej, niż to zauważamy [MOTO 2030]

Horoskop weekendowy - Waga

Na twoim horyzoncie pojawi się nowa osoba. Początkowo możesz nie wróżyć waszej relacji powodzenia, nie poddawaj się jednak i uważnie obserwuj sytuację. Może okazać się, że macie więcej wspólnego, niż początkowo wam się wydawało. 

Horoskop weekendowy - Skorpion

Najbliższe dni okażą się dla ciebie bardzo pozytywne. Szczęście będzie ci dopisywać, a to oznacza, że możesz nieco zaryzykować. Oczywiście nie wdawaj się w żadne podejrzane sprawy, jeśli jednak od pewnego czasu wahałeś się, jak postąpić w pewnej kwestii - to jest ten moment, by zaryzykować.

Horoskop weekendowy - Strzelec

W niedzielę pewna osoba wyjawi ci dość zaskakujące informacje. Zastanów się, jak się z tym czujesz i jak ta sytuacja na ciebie wpływa. Pamiętaj, by nie ignorować swoich uczuć. Może to dobry czas, by przedyskutować pewne kwestie.

Ferie zimowe 2023 - terminy. Niektórzy uczniowie będą musieli poczekać do połowy lutego.Ferie zimowe. Kalendarz przerwy zimowej dla wszystkich województw [DATY]

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Uważaj na siebie. Sobota może okazać się dość pechowa. Twoja intuicja będzie dość zawodna, staraj się więc nie podejmować podejrzanych decyzji. W niedzielę passa będzie ci już bardziej sprzyjać, do istotnych spraw podchodź jeszcze jednak z pewną dozą nieufności.

Horoskop weekendowy - Wodnik

W ten weekend wykażesz się dość dużą rozrzutnością. Czasem warto pozwolić sobie na nieco więcej szaleństwa, od nowego tygodnia postaraj się jednak nieco przyoszczędzić. Na twoim horyzoncie szykują się niezapowiedziane wydatki. 

Horoskop weekendowy - Ryby

Poczujesz wielkie zmęczenie po ostatnich dniach. Twoja odporność może nie być w najlepszej formie, zadbaj o siebie. Postaraj się dużo spać i zrelaksować. Lepiej zostań w domu przez weekend.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: