Horoskop tygodniowy: 1-7 stycznia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień od 1 do 7 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki los czeka nas tuż na początku nowego roku? Czego można się spodziewać, a przed czym należy się wystrzegać? Oto, na co możecie liczyć w najbliższym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Baran

Postaraj się realizować ambitne projekty, a jednocześnie nie bój się poprosić innych o pomoc. Spotkasz życzliwe i miłe osoby, które natchną cię do nowego hobby lub pozwolą nauczyć nowych umiejętności. Ten tydzień sprzyja nawet krótkim podróżom - dużo Ci dadzą. Spotkasz nieznajomego, który bardzo mocno namąci ci w głowie. W weekend najlepiej zapomnij o wszelkich obowiązkach i wybierz się do kina lub teatru. Niewykluczone, że właśnie tam spotkasz kogoś miłego.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Emerytura (zdjęcie ilustracyjne)Emerytura dla urodzonych między 1948 a 1969 [PORADNIK]

Horoskop tygodniowy - Byk

Pora zapomnieć o porażkach z 2022 roku. Staraj się nie wykazywać wobec siebie przesadną krytyką. Jeśli podejmiesz decyzję o nadrobieniu zaległości, szybko stracisz zapał do działania. Najlepiej wszystko dobrze zaplanuj i dopiero wtedy zacznij pracę. To czas na ważne kroki zawodowe, ale jednocześnie zbuntujesz się przeciwko czyimś nakazom. W tym tygodniu zajmij się sobą - wybierz się na długi spacer, do fryzjera czy relaksujący masaż.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W pierwszej części tygodnia czekają cię miłe niespodzianki. Ktoś cię poprosi o przysługę i trudno będzie odmówić. W nagrodę poczujesz miłe uczucie. Poznasz też kogoś nowego, z kim szybko załapiesz wspólny język, czemu będzie również sprzyjać ktoś inny z twojego otoczenia. Zabierz się za planowanie zimowych wyjazdów i wizyt. Porozmawiaj z drugą połówką na ważne tematy - to dobry moment, aby zaplanować przemalowanie lub przemeblowanie domu.

Horoskop tygodniowy - Rak

Weźmiesz się za porządki w swoim życiu uczuciowym i zaczniesz wytykać partnerowi jego błędy i pomyłki. Nie tłumacz się zimową chandrą - śmiało mów, co ci leży na sercu. W kolejnych dniach wszystko zacznie się idealnie układać, a twój humor to potwierdzi. Rozejrzyj się wśród nowych znajomych - być może znajdzie się ktoś, z kim przyjemnie będziesz spędzać czas. W pracy szybko zrób to, co masz do zrobienia i zacznij przyjmować inne obowiązki.

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed tobą udany tydzień, ale jednocześnie musisz zwracać większą uwagę na sprawy zawodowe. Pewna niewykorzystana okazja nagle ci się przypomni i warto byłoby z niej skorzystać. Będziesz mieć także powodzenie podczas spotkań z ważnymi osobami. Domagaj się uwagi, pochwał i podwyżki za wszystko, co udało ci się osiągnąć w ubiegłym roku. Udaj się na imprezę i rozerwij po napiętym świątecznym czasie. Uważaj jednak na podrywacza z twojego otoczenia, który od dawna ma złą opinię.

Horoskop tygodniowy - Panna

Nie daj się innym, którzy będą tylko od ciebie wymagać. Postaw na swój odpoczynek i chwilę na zastanowienie. Wszystko, co do tej pory mocno cię opóźniało lub komplikowało, nagle zacznie się układać. Od razu poczujesz przypływ życiowej energii. W miłości czas na szalone decyzje. Nie szukaj jednak jej tam, gdzie od dawna uczucie się w ogóle nie tli. W międzyczasie natkniesz się na miłosne okazje, których absolutnie się nie spodziewasz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Zacznie cię fascynować wszystko, co nowe i nieznane. Warto zacząć realizować swoje plany, ale uważaj w kwestiach zawodowych. Ktoś może starać się namówić cię do decyzji, która tylko jemu przyniesie korzyści. Posłuchaj własnej intuicji i zdrowego rozsądku. W drugiej części tygodnia zaczniesz dostrzegać, kto stoi po czyjej stronie. W miłości przyjemne chwile - pojawi się czas flirtów, ale z drugiej strony i zazdrości. W weekend rozprawisz się z konkurencją.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Czeka cię tydzień pełen atrakcji. Przypomną sobie o tobie dawni znajomi, będziesz mieć gości i nie odpędzisz się od telefonu. W pracy nie weźmiesz na siebie dodatkowych obowiązków, dzięki czemu znajdziesz czas na towarzyskie aktywności. Przy okazji pomożesz innym - przekażesz dobre wiadomości i uratujesz kogoś z miłosnej opresji. W pierwszej połowie tygodnia spotkasz kogoś, komu wpadniesz w oko. W weekend będzie dobry moment na długo wyczekiwany odpoczynek.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nikt nie będzie w stanie pokrzyżować twoich planów ani wtrącać się w twoje sprawy. Wykorzystaj te dni na nadrobienie zaległości towarzyskim, zanim zabierzesz się za poświąteczne porządki. W drugiej części tygodnia zacznij pilnować osób, za które odpowiadasz. Ktoś może ci się zacząć sprzeciwiać lub przypomni sprawę, która rzekomo była zakończona. W weekend zmień coś w swoim życiu miłosnym - podgrzej atmosferę i spotkaj się z kimś, kto od dawna o to zabiegał.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Nie staraj się gonić za sukcesami i osiągnięciami - niech gonią za tym inni. Ty postaw na coś przyjemniejszego, np. zakupy czy zabawę. W ciągu tygodnia poczujesz artystyczne natchnienie. Postanowisz upiększyć dom, przemeblować mieszkanie, czym zachwycisz pozostałych domowników. W weekend przypomnisz sobie o starszej osobie, która czeka na twoją wizytę lub pomoc. W miłości uda ci się uwieść kogoś, komu nieprzeciętnie się podobasz.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

O ile na początku tygodnia będzie ci brakować sił, konsekwencja wszystko odwróci. Nie uciekniesz od dodatkowych obowiązków, ale dzięki temu pojawią się dodatkowe pieniądze. Nadejdą też dobre wiadomości, na które czekasz i dostarczą ci nowych pomysłów. W weekend postaraj się jednak odpocząć, a nie brać na siebie wszystkie najważniejsze sprawy. Zostań w domu, najlepiej wyłącz telefon i zacznij w końcu realizować swoje hobby.

KotylionyŚwięto narodowe 27 grudnia. Czy to dzień wolny od pracy dla wszystkich?

Horoskop tygodniowy - Ryby

Zacznij w końcu cieszyć się życiem. Zapewni ci to życzliwość i serdeczność ze strony innych, a do tego pojawią się nowe znajomości. Nie rezygnuj zbyt szybko ze swoich planów i tego, na czym ci zależy. W ciągu tygodnia nagle dojdzie do zmiany planów towarzyskich, dlatego nie planów wielkich zakupów i porządków, bo może ci nie starczyć czasu. W miłości zapomnisz o dawnych nieporozumieniach i przypomnisz sobie o okazjach na spędzenie przyjemnych chwil.

Zobacz też: Ostatnia cyfra roku urodzenia może zdradzać więcej, niż przypuszczasz. Co o tobie mówi?

Więcej o: