Horoskop tygodniowy: 1-7 stycznia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień od 1 do 7 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki los czeka nas tuż na początku nowego roku? Czego można się spodziewać, a przed czym należy się wystrzegać? Oto, na co możecie liczyć w najbliższym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Baran

Postaraj się realizować ambitne projekty, a jednocześnie nie bój się poprosić innych o pomoc. Spotkasz życzliwe i miłe osoby, które natchną cię do nowego hobby lub pozwolą nauczyć nowych umiejętności. Ten tydzień sprzyja nawet krótkim podróżom - dużo Ci dadzą. Spotkasz nieznajomego, który bardzo mocno namąci ci w głowie. W weekend najlepiej zapomnij o wszelkich obowiązkach i wybierz się do kina lub teatru. Niewykluczone, że właśnie tam spotkasz kogoś miłego.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop tygodniowy - Byk

Pora zapomnieć o porażkach z 2022 roku. Staraj się nie wykazywać wobec siebie przesadną krytyką. Jeśli podejmiesz decyzję o nadrobieniu zaległości, szybko stracisz zapał do działania. Najlepiej wszystko dobrze zaplanuj i dopiero wtedy zacznij pracę. To czas na ważne kroki zawodowe, ale jednocześnie zbuntujesz się przeciwko czyimś nakazom. W tym tygodniu zajmij się sobą - wybierz się na długi spacer, do fryzjera czy relaksujący masaż.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W pierwszej części tygodnia czekają cię miłe niespodzianki. Ktoś cię poprosi o przysługę i trudno będzie odmówić. W nagrodę poczujesz miłe uczucie. Poznasz też kogoś nowego, z kim szybko załapiesz wspólny język, czemu będzie również sprzyjać ktoś inny z twojego otoczenia. Zabierz się za planowanie zimowych wyjazdów i wizyt. Porozmawiaj z drugą połówką na ważne tematy - to dobry moment, aby zaplanować przemalowanie lub przemeblowanie domu.

Horoskop tygodniowy - Rak

Weźmiesz się za porządki w swoim życiu uczuciowym i zaczniesz wytykać partnerowi jego błędy i pomyłki. Nie tłumacz się zimową chandrą - śmiało mów, co ci leży na sercu. W kolejnych dniach wszystko zacznie się idealnie układać, a twój humor to potwierdzi. Rozejrzyj się wśród nowych znajomych - być może znajdzie się ktoś, z kim przyjemnie będziesz spędzać czas. W pracy szybko zrób to, co masz do zrobienia i zacznij przyjmować inne obowiązki.

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed tobą udany tydzień, ale jednocześnie musisz zwracać większą uwagę na sprawy zawodowe. Pewna niewykorzystana okazja nagle ci się przypomni i warto byłoby z niej skorzystać. Będziesz mieć także powodzenie podczas spotkań z ważnymi osobami. Domagaj się uwagi, pochwał i podwyżki za wszystko, co udało ci się osiągnąć w ubiegłym roku. Udaj się na imprezę i rozerwij po napiętym świątecznym czasie. Uważaj jednak na podrywacza z twojego otoczenia, który od dawna ma złą opinię.

Horoskop tygodniowy - Panna

Nie daj się innym, którzy będą tylko od ciebie wymagać. Postaw na swój odpoczynek i chwilę na zastanowienie. Wszystko, co do tej pory mocno cię opóźniało lub komplikowało, nagle zacznie się układać. Od razu poczujesz przypływ życiowej energii. W miłości czas na szalone decyzje. Nie szukaj jednak jej tam, gdzie od dawna uczucie się w ogóle nie tli. W międzyczasie natkniesz się na miłosne okazje, których absolutnie się nie spodziewasz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Zacznie cię fascynować wszystko, co nowe i nieznane. Warto zacząć realizować swoje plany, ale uważaj w kwestiach zawodowych. Ktoś może starać się namówić cię do decyzji, która tylko jemu przyniesie korzyści. Posłuchaj własnej intuicji i zdrowego rozsądku. W drugiej części tygodnia zaczniesz dostrzegać, kto stoi po czyjej stronie. W miłości przyjemne chwile - pojawi się czas flirtów, ale z drugiej strony i zazdrości. W weekend rozprawisz się z konkurencją.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Czeka cię tydzień pełen atrakcji. Przypomną sobie o tobie dawni znajomi, będziesz mieć gości i nie odpędzisz się od telefonu. W pracy nie weźmiesz na siebie dodatkowych obowiązków, dzięki czemu znajdziesz czas na towarzyskie aktywności. Przy okazji pomożesz innym - przekażesz dobre wiadomości i uratujesz kogoś z miłosnej opresji. W pierwszej połowie tygodnia spotkasz kogoś, komu wpadniesz w oko. W weekend będzie dobry moment na długo wyczekiwany odpoczynek.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nikt nie będzie w stanie pokrzyżować twoich planów ani wtrącać się w twoje sprawy. Wykorzystaj te dni na nadrobienie zaległości towarzyskim, zanim zabierzesz się za poświąteczne porządki. W drugiej części tygodnia zacznij pilnować osób, za które odpowiadasz. Ktoś może ci się zacząć sprzeciwiać lub przypomni sprawę, która rzekomo była zakończona. W weekend zmień coś w swoim życiu miłosnym - podgrzej atmosferę i spotkaj się z kimś, kto od dawna o to zabiegał.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Nie staraj się gonić za sukcesami i osiągnięciami - niech gonią za tym inni. Ty postaw na coś przyjemniejszego, np. zakupy czy zabawę. W ciągu tygodnia poczujesz artystyczne natchnienie. Postanowisz upiększyć dom, przemeblować mieszkanie, czym zachwycisz pozostałych domowników. W weekend przypomnisz sobie o starszej osobie, która czeka na twoją wizytę lub pomoc. W miłości uda ci się uwieść kogoś, komu nieprzeciętnie się podobasz.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

O ile na początku tygodnia będzie ci brakować sił, konsekwencja wszystko odwróci. Nie uciekniesz od dodatkowych obowiązków, ale dzięki temu pojawią się dodatkowe pieniądze. Nadejdą też dobre wiadomości, na które czekasz i dostarczą ci nowych pomysłów. W weekend postaraj się jednak odpocząć, a nie brać na siebie wszystkie najważniejsze sprawy. Zostań w domu, najlepiej wyłącz telefon i zacznij w końcu realizować swoje hobby.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Zacznij w końcu cieszyć się życiem. Zapewni ci to życzliwość i serdeczność ze strony innych, a do tego pojawią się nowe znajomości. Nie rezygnuj zbyt szybko ze swoich planów i tego, na czym ci zależy. W ciągu tygodnia nagle dojdzie do zmiany planów towarzyskich, dlatego nie planów wielkich zakupów i porządków, bo może ci nie starczyć czasu. W miłości zapomnisz o dawnych nieporozumieniach i przypomnisz sobie o okazjach na spędzenie przyjemnych chwil.

Zobacz też: Ostatnia cyfra roku urodzenia może zdradzać więcej, niż przypuszczasz. Co o tobie mówi?

Więcej o: