Horoskop dzienny - sobota 10 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 10 grudnia. Jaki dzień czeka Barany i Skorpiony? Kto będzie dziś beztrosko leniuchował, a kto będzie musiał zabrać się za domowe porządki? Nie zwlekaj, znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, jaki los cię czeka.

Horoskop dzienny - Baran

Barany marzą o odpoczynku. Choć w sobotę będziecie mieli wolne, ciągle ktoś będzie czegoś od was chciał. Pamiętajcie, że nie musicie spełniać wszystkich zachcianek innych osób. Pomyślcie o sobie i swoich potrzebach. Pozwólcie sobie na regenerację. 

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Horoskop dzienny - Byk 

Byki będą dziś naprawdę marudne, a wszystko przez gorszy stan zdrowia. Nie uda wam się wymigać jednak od domowych obowiązków, dzięki temu zajmiecie myśli i przestaniecie narzekać. Wieczorem spędzicie miły, spokojny czas i odprężycie się pod kołderką przed ulubionym serialem lub książką. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą dziś pełne pozytywnej energii. Jeśli pogoda za oknem dopisze, spędzicie dzień na świeżym powietrzu, to naprawdę dobrze wam zrobi. Zaczniecie też myśleć o swoich marzeniach, pamiętajcie, same się nie spełnią, musicie zacząć działać. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak 

Rakom z pewnością nie zabraknie dziś wrażeń. Znajdziecie się w centrum zainteresowania, a wiele osób będzie chciało usłyszeć wasze zdanie na różne tematy. Pójdzie wam świetnie, nie dacie się wpuścić w maliny nieżyczliwej osobie. 

Horoskop dzienny - Lew 

Przed Lwami trudne, ale bardzo inspirujące i rozwijające zadania. Początkowo nie będzie zbyt pozytywnie nastawieni, ale po kilku próbach zobaczycie, że wszystkiego da się nauczyć. Pomożecie komuś, a nawet złożycie obietnicę pewnej Rybie, obyście tylko nie rzucili się z motyką na słońce

Horoskop dzienny - Panna

Choć Panny miały dziś spędzić dzień poza domem, ich plany musiały ulec zmianie, dlatego rzucą się dziś w wir domowych porządków. Szybko się z nimi uwiniecie i będziecie mogły spokojnie odpocząć w czystym mieszkaniu. Wieczorem oddacie się ulubionym przyjemnościom. 

W firmie, w której pracuje Marek, można umówić się na indywidualną wizytę u wróżki (fot. Agnieszka Wocal / Agencja Gazeta)Horoskop tygodniowy 9-16 grudnia [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi mimo wolnego dnia poczują się w obowiązku zająć się ważnymi i odpowiedzialnymi sprawami, które od jakiegoś czasu odkładały na później. Pamiętajcie, im szybciej się za nie weźmiecie, tym szybciej będzie z głowy. Po południu zwolnijcie tempa, bo nikt za wami i tak nie nadąży. 

Horoskop dzienny - Skorpion 

Skorpiony wpadną na kilka nowych pomysłów i chętnie opowiedzą o nich bliskim. Może nie wszystkie spotkają się z aprobatą, ale wy najlepiej wiecie, w którym kierunku zmierzacie i jakie przyświecają wam cele. Na horyzoncie jawi się nowa, ekscytująca znajomość. 

Horoskop dzienny - Strzelec 

Strzelce będą dziś bardzo leniwe. Najchętniej zostaniecie w domu i zaszyjecie się pod kocem z dala od świata, za to z ulubioną książką i gorącą herbatą. Wieczorem popiszecie się w kuchni

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Przed Koziorożcami bardzo dobry dzień. Wszystkie zaplanowane przedsięwzięcia pójdą zgodnie z planem, nawet te szalone. Nie rezygnujcie więc z planów i jak najlepiej wykorzystajcie wolny dzień, bo przed wami pracowity tydzień. 

Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe wolne?Boże Narodzenie 2022. Pracownicy dostaną dodatkowy dzień wolny?

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniki zechcą dziś pokazać światu swoją prawdziwą naturę. Nic was nie powstrzyma przed przedstawianiem i obroną swoich poglądów. W sprawach osobistych dużo zbiegów okoliczności, ale nie martwcie się, przyniosą one szczęście. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby z wielką chęcią zostałyby dziś w domu, ale nie uda im się uciec przed obiecanymi zobowiązaniami. Zagryziecie zęby i zajmiecie się nimi z samego rana, a resztę dnia przeznaczycie na upragniony odpoczynek po ciężkim tygodniu. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: