Horoskop dzienny - piątek 9 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 9 grudnia - dla wszystkich znaków zodiaku. Nadchodzi weekend. Co trapi Strzelca? Co czeka Raka w piątek? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana cechuje siła charakteru. Piątek będzie dla nich dużą próbą. Zmierzą się z problemami, które gromadzą się od miesięcy. Nie zapominaj o odpoczynku i spotkaniach z najbliższymi. 

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale".

Horoskop dzienny - Byk

Byk skupi się na mnożeniu swojego majątku. Zamiast myśleć o kolejnych biznesach, powinien skupić się na rodzinie, która coraz bardziej zmęczona jest jego karierą. Nie wchodź w dyskusje z osobą spod znaku Raka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt zaczną analizować swoją przeszłość. Wejdą w głąb siebie, aby móc wprowadzić zmiany do swojego życia. Jeśli coś cię blokuje, uwolnij się od złych emocji. Zrobisz milowy krok w przód. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka po całym tygodniu ciężkiej pracy zasłużyły na długo wyczekiwany odpoczynek. Nie daj się wkręcić w zajęcia, na które nie masz ochoty. Nieprzychylne ci znaki to: Waga, Panna i Wodnik.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy odpuszczą sobie i innym. Ich myśli zaczną krążyć wokół weekendu. Piątek jest dobrym momentem na organizację małej imprezy i spędzenie czasu w najbliższym gronie. Daj się ponieść dobrym emocjom. 

Horoskop dzienny - Panna

Nadmiar obowiązków zacznie cię przytłaczać, co wpłynie na twoją kondycję. Zadbaj o zdrowie psychiczne i nie ignoruj sygnałów, jakie dajcie ci organizm. W miłości bez zmian - porozmawiaj jednak z partnerem o swoich potrzebach. 

Horoskop dzienny - Waga

Nadchodzą zmiany. Nie rób wszystkiego na raz, bo nic z tego nie wyjdzie. Działaj zgodnie z planem. Nie obarczaj swoimi problemami najbliższych. To, co kiedyś wydawało ci się ważne, teraz przestanie mieć znaczenie. 

Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe wolne?Boże Narodzenie 2022. Pracownicy dostaną dodatkowy dzień wolny?

Horoskop dzienny - Skorpion

Zatracisz się w dobrej książce i w końcu zregenerujesz swoje siły. Nie zamykaj się na nowe. Nie możesz wrócić do starych dobrych czasów, bo one już minęły. Wyjście z cienia nie zawsze oznacza katastrofę. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoba, którą zignorowałeś w przeszłości, spędzi ci sen z powiek. Może warto przemyśleć swoje zachowanie i oczyścić sumienie? Twoją irytację spotęguje Wodnik. Bądź bardziej wyrozumiały, ale w granicach zdrowego rozsądku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zawalcz o swoje, kiedy osiągniesz wymarzony cel, zaśniesz spokojnie. Zadbaj o swoją kondycję fizyczną i sylwetkę. Piątek to idealny czas, aby wdrożyć do swojego życia zmiany. Porozmawiaj z partnerem o swoich potrzebach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Zbliżają się święta i magiczny czas w gronie rodziny. Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Jeśli nie masz siły, poproś bliską ci osobę. Uważaj na osoby spod znaku Raka. Nie wchodź z nimi w konflikty. To może się źle skończyć.

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby spod znaku Ryb będą w piątek 9 grudnia obowiązkowe, zorganizowane i spostrzegawcze. Dzięki temu w pracy bez trudu odkryją błędy i wszelakie nieprawidłowości. Zapobiegną większym kłopotom.

Najkrótszy dzień roku [zdjęcie ilustrujące]Najkrótszy dzień w 2022 roku - kiedy wypada? Jak długo trwa?

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: