Horoskop dzienny - środa 7 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 7 grudnia. Co czeka cię w środę? Kto może liczyć na odpoczynek, a kto musi podkręcić tempo? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana zaczną planować nadchodzący weekend. Zanim jednak pomyślą o wypoczynku, zajmą się swoimi obowiązkami. Nie odkładaj niczego na później. Przychylne ci znaki to: Rak, Koziorożec i Wodnik.

Kiedy jest pełnia księżyca w lutym? - zdjęcie ilustracyjneKiedy pełnia księżyca w grudniu 2022? To już niebawem!

Horoskop dzienny - Byk

Środa minie pod znakiem wyzwań, a ty ze wszystkim sobie poradzisz. Po wszystkim przewartościujesz życie i zaczniesz dostrzegać to, co najważniejsze. Możesz liczyć na kilka towarzyskich niespodzianek. Nie odrzucaj ich.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pojawi się na horyzoncie osoba, z którą znajdziesz wspólny język. Nie obarczaj jej nierozwiązanymi problemami. Weź je na swoje barki. W głowie wciąż będzie zodiakalny Rak. Zrób pierwszy krok. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka potrzebują wypoczynku. W kość daje im deszczowa aura. Dobry serial, a może film? Nie odkładaj przyjemności na inny moment. Uważaj na zodiakalne Wagi, Strzelce i Wodniki. Będą próbowały podciąć ci skrzydła.

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz się potrzebny i doceniany, a wszystko za sprawą pracy. W natłoku spraw znajdzie się chwila na tęsknotę. Poczujesz silną potrzebę rodzinnego towarzystwa. W miłości czeka cię spokojny czas. Nie komplikuj go.

Zobacz wideo "Dzika noc" - Dawid Harbour jako Mikołaj, który zamiast rozdawać prezenty, staje do walki ze złoczyńcami [ZWIASTUN]

Horoskop dzienny - Panna

Zodiakalne Panny mogą liczyć na łut szczęścia. Szczypta pozytywnych emocji sprawi, że poczują się lepiej. Niestety nie każdy to doceni. Pojawi się osoba, która będzie chciała zmącić wodę w jej stawie. Zignoruj ją.

Horoskop dzienny - Waga

Znajdziesz się w centrum zainteresowania. Nie obarczaj najbliższych ciągle swoimi problemami. W końcu mogą poczuć się przytłoczeni i powiedzieć "dość". Kontroluj wydatki i ogranicz zbędne zakupy. Przychylne ci znaki to: Koziorożec, Panna i Lew.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona wyjdą z cienia na wielu płaszczyznach. Obudzą w sobie dawno uśpioną odwagę. Idź za ciosem. Jeśli szef odmówi ci podwyżki, nic się nie stanie - spróbujesz w następnym miesiącu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca w końcu zrozumieją, że pewny etap jest za nimi. Dobrze, bo ile można trwać w przeszłości? Zamknij rozdział, który wydawał się otwarty. Zaplanuj najbliższe dni. Krótki wyjazd dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

To ostatni dzwonek, aby przed świętami zmienić coś w domu - przemalować lub poprzestawiać. Zbędne dyskusje z partnerem mogą doprowadzić do kłótni i "cichych dni". Zacznij brać pod uwagę jego potrzeby i oczekiwania.

Grzejnik (zdjęcie ilustracyjne)Jak oszczędzać na ogrzewaniu? Najlepsze sposoby na zmniejszenie rachunku

Horoskop dzienny - Wodnik

Jeśli marzysz o idealnej sylwetce na lato - zacznij od dziś. Nadchodząca pełnia da ci dużo energii. Zamiast na porządki domowe, poświęć czas sobie. Spełnij też swoje jedno, świąteczne życzenie. Zasługujesz na nagrodę. 

Horoskop dzienny - Ryby

Przedświąteczne spotkania w firmie wykorzystaj na poprawienie relacji. Porozmawiaj z kimś, kto od zawsze cię irytował. Krótka pogawędka może odmienić wasze relacje. Jeśli nie masz ochoty na towarzystwo, nie zmuszaj się. Dobra książka wprawi cię w pozytywny nastrój i pozwoli zregenerować siły.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: