Horoskop dzienny - poniedziałek 5 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 5 grudnia. Co czeka cię na początek nowego tygodnia? Czy w twoim życiu zapanuje spokój? Znajdź swój znak zodiaku i zobacz, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz wyjątkowo ambitny. Będziesz miał mnóstwo planów i tyle samo siły do ich realizacji. Poświęcisz cały swój wolny czas na pracę nad powierzonym ci zadaniem. Być może dzięki temu otworzysz sobie drzwi do awansu. 

Zobacz wideo Szadkowska: Zaledwie 26% ankietowanych deklaruje, że chce kupić żywego karpia

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Byk

Od rana dzień będzie płynął swoim stałym rytmem. Twoją harmonię zaburzy jednak wiadomość, że twój przyjaciel potrzebuje pomocy. Będziesz mógł wykazać się swoją opiekuńczością i zaradnością, pomagając mu w rozwiązaniu jego problemu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pomyślisz, że warto byłoby zrobić remont i od razu pożałujesz tej decyzji. Otaczający cię nieporządek doprowadzi cię do szału, a twoja druga połówka nie będzie zadowolona z dokładanych jej coraz to nowych obowiązków.

Horoskop dzienny - Rak

Nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Ty też masz swoje limity. Tego dnia zrób tylko to, co naprawdę tu i teraz wymaga twojej uwagi i zaangażowania. Zregeneruj siły i postaw na siebie. 

Horoskop dzienny - Lew

Twoja zdolność przekonywania do własnych racji zaowocuje osiągnięciem dużego sukcesu. Nie bądź jednak zbyt pyszny, bo możesz narazić się osobie, na której ci zależy.

Horoskop dzienny - Panna

Dziś może być dookoła ciebie nerwowo a ludzie z twojego otoczenia będą niespokojni i nastawieni na konfrontację. Ty jednak będziesz oazą spokoju, nie dasz się sprowokować, czym jeszcze bardziej rozjuszysz towarzystwo. Sprawi ci to lekką satysfakcję. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie pozwól, alby twoja impulsywna natura stanęła ci na drodze. Czasem lepiej jest wysłuchać innych, niż wyciągać pochopne wnioski

Horoskop dzienny - Skorpion

Zapragniesz w końcu stabilizacji. Niechętnie podejmiesz więc ryzykowną decyzję. Nie martw się, poskutkuje ona wymarzonym spokojem. Twoja pracowitość zostanie doceniona.

Horoskop dzienny - Strzelec

Pewne wątpliwości wkrótce zostaną rozwiane. To nieco nauczy cię cierpliwości i dotrze do ciebie, że warto czasem oddać pewne sprawy w ręce losu. Nie będziesz zawiedziony.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Niespodziewanie postanowisz coś zmienić w swoim wyglądzie. Nowy wizerunek pozwoli ci nabrać większej pewności siebie. Dotrze do ciebie, że zmiany są dobre i już wprost nie będziesz mógł się doczekać nadchodzącego nowego roku

Horoskop dzienny - Wodnik

Tego dnia udzieli ci się otaczająca cię świąteczna atmosfera. Lekko utoniesz w zakupowej gorączce. Lepiej szybko ochłoń, żeby nie nadszarpnąć swojego budżetu

Horoskop dzienny - Ryb

W tym dniu szczególnie uważaj na fałszywe i władcze osoby w twoim otoczeniu. Nie możesz się poddawać, chcąc spełnić marzenia. Nie będziesz w stanie osiągnąć wyznaczonych celów, jeżeli przeoczysz moment do działania. Pamiętaj, miej oczy szeroko otwarte. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: