Horoskop tygodniowy 5-11 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy od poniedziałku 5 grudnia do niedzieli 11 grudnia. Co w tym tygodniu czeka Bliźnięta, a co Raka? Jakiego lodu mogą spodziewać się Wagi? Znajdź swój znak zodiaku i nie daj się zaskoczyć.

Horoskop tygodniowy - Baran

Barany w tym tygodniu powinny śmiało postawić na realizację ambitnych projektów. Uwierzcie w końcu w siebie, a jeżeli czegoś nie wiecie, po prostu poproście o pomoc. Macie wokół siebie mnóstwo życzliwych osób, które chętnie pomogą wam zdobyć nowe umiejętności. 

Zobacz wideo Fit śniadania, z którymi dobrze zaczniesz swój dzień [PRZEPISY]

Horoskop tygodniowy - Byk 

Byki poczują, że rok powoli zbliża się ku końcowi, dlatego zaczną jego małe podsumowanie. Nie skupiajcie się na stratach i niepowodzeniach, lepiej pomyślcie, jak dużo udało wam się osiągnąć. Jeśli zapragniecie nadrobić niektóre zaległości, dobrze przemyślcie plan działania. Nie bierzcie sobie zbyt dużo na głowę. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta 

Bliźnięta na początku tygodnia mogą liczyć na kilka towarzyskich niespodzianek. I choć początkowo nie będziecie mieli ochoty wychodzić spod ciepłej pierzyny, finalnie wyjdziecie na miasto i spędzicie naprawdę miły czas. W waszym otoczeniu pojawi się też osoba, z którą szybko znajdziecie wspólny język. W miłości spokój i stabilizacja. 

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop tygodniowy - Rak 

Choć początek tygodnia może być trudny, po pełni, która wypada 8 grudnia, czeka was prawdziwy rozkwit życia uczuciowego, a świat znów nabierze różowych barw. Rozbudzą się w was masy kreatywności, koniecznie zapisujcie wszystkie pomysły. 

Horoskop tygodniowy - Lew 

Przed wami dość udany tydzień, choć gwiazdy wskazują, że powinniście zwrócić większą uwagę na sprawy zawodowe. Pewna niewykorzystana okazja powróci, szkoda jej nie wykorzystać. Nie bójcie się prosić o podwyżkę, dobrze wiecie, że zasługujecie na więcej. 

Horoskop tygodniowy - Panna 

Panny powinny w tym tygodniu częściej stawiać na swoim. Nie dajcie się poganiać osobie, której zależy wyłącznie na własnych korzyściach. Warto nadrobić zaległe zobowiązania, gdy tylko będziecie mieli je z głowy, powinniście pomyśleć o odpoczynku, bo na horyzoncie powoli rysuje się już przedświąteczna (i nie tylko) gorączka. 

Horoskop tygodniowy - Waga 

Wagi zaczną fascynować się wszystkim, co do tej pory nie było im znane. W tym tygodniu planety wam sprzyjają, ale bądźcie ostrożni w sprawach zawodowych. Ktoś może próbować namówić was do decyzji, która więcej korzyści przyniesie im samym, aniżeli wam. Słuchajcie intuicji, ale nie zapominajcie też o zdrowym rozsądku. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed Skorpionami tydzień pełen atrakcji. Przypomną sobie o was znajomi i przyjaciele, a telefon nie będzie przestawał dzwonić. Choć będziecie mieli ochotę na towarzyskie spotkanie, możliwe, że nadmiar pracy wam na to nie pozwoli. Terminy gonią, ale spróbujcie znaleźć sobie trochę czasu na relaks. Nabierzecie dzięki temu sił na kolejne wyzwania, a tych czeka was jeszcze sporo. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec 

Strzelcom nic nie będzie w stanie pokrzyżować szyków, nie pozwolicie też nikomu wtrącać się do waszych spraw. To dobry czas na nadrobienie zaległości towarzyskich, zanim rzucicie się w wir przedświątecznych przygotowań. Pod koniec tygodnia ktoś może wam się sprzeciwić. Zamiast się denerwować, wysłuchajcie tej osoby, nie każdy musi się z wami we wszystkim zgadzać. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec 

Koziorożce pozwolą światu płynąć własnym tempem. Nie dla was prześciganie się w drodze do sukcesu, teraz stawiacie na relaks i bardzo dobrze. Każdy potrzebuje odpoczynku, a wam się on szczególnie należy po ostatnich ciężkich tygodniach. W weekend pamiętajcie o starszej osobie, która czeka na waszą wizytę. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik 

Wodnikom na początku tygodnia będzie trudno zebrać siły, ale nie poddawajcie się, postawcie na konsekwencję, bo nie uda wam się uciec przed dodatkowymi obowiązkami. Czekają na was dobrze wiadomości, na które czekacie. W weekend odpocznijcie. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby mogą w końcu odetchnąć i cieszyć się życiem toczącym się w swoim tempie. Na waszej drodze pojawią się życzliwe i sympatyczne osoby, które z chęcią wam we wszystkim pomogą. W miłości dobre chwile. Puśćcie w niepamięć drobne nieporozumienia. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: