Horoskop tygodniowy: 9-16 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień od 9 do 16 grudnia, dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki los czeka nas w pierwszym tygodniu ostatniego miesiąca roku? Czego można się spodziewać, a przed czym należy się wystrzegać? Oto, na co możecie liczyć w najbliższym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Baran

Pojawią się nowe możliwości, a przydatne okażą się zdobyte wcześniej poufne informacje. Zaczniesz na nowo układać strategię i zaplanujesz działania wobec konkurencji. Pod koniec tygodnia będzie Ci sprzyjać szczęście w sprawach dotyczących nauki i podróży. Łatwo będzie Ci zdobyć nowych przyjaciół, bo nie będziesz kierować się uprzedzeniami. W miłości spokojnie i bez większych sensacji. Warto jednak mieć oko na osoby, które będą próbowały wyrwać Cię ze spokojnego życia.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop tygodniowy - Byk

Poczujesz nagły przypływ energii i odwagi do działań, które wcześniej były odłożone na bok. Wykaż się przy tym cierpliwością, a dostaniesz nagrodę. W pierwszej połowie tygodnia czeka się krótki wyjazd i zawarcie nowych znajomości. W pracy uda Ci się odnieść korzyści dzięki współpracy z ludźmi. W weekend zajmij się sprawami domowymi i rodzinnymi - zabiorą Ci całkiem sporo czasu. Bez problemu pogodzisz wszystkie obowiązki, doprowadzisz je do porządku, ale uważaj na konflikty z sąsiadami.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Przed Tobą pracowity tydzień - zechcesz nadrobić szereg zaległości. Uda Ci się załatwić uciążliwą sprawę urzędową, spłacisz długi i poprosisz znajomych o zwrot książek. To dobry tydzień na nowe interesy i propozycje zawodowe. Sukces jest w Twoim zasięgu, ale musisz przy tym wykazać się pracowitością. Mogę Cię przy tym zaskoczyć pewne usłyszane plotki, dlatego warto uważać, co i do kogo się mówi. Na miłość przyjdzie czas na weekend - atmosfera będzie sprzyjać zabawie.

Horoskop tygodniowy - Rak

Będziesz mieć towarzyskim humor, a pomoże Ci pewność siebie. Z energią zabierzesz się za sprawy, które leżały Ci w głowie od dawna. Osoby z Twojego otoczenia nie będą miały wobec Ciebie dobrych zamiarów, ale Twoja uwaga i spostrzegawczość Cię uratują. Warto więc poszukać sprzymierzeńców i pomocników, dzięki którym sprawy ułożą się po Twojej myśli. Z biegiem tygodnia humor będzie jeszcze coraz lepszy, a pomysły na zarobienie dodatkowych pieniędzy będą szczególnie udane.

Horoskop tygodniowy - Lew

Sporo uwagi zajmie Ci ogarnięcie prywatnych spraw - obcy nie będą mogli od Ciebie dostać zbyt wiele. Jednocześnie nie wysilaj się ponad miarę i staraj nie poświęcać aż za bardzo, bo najważniejsze będzie Twoje zdrowie i nastawienie. Nie żałuj sobie na przyjemności i wygody, a weekend dostaniesz z tego tytułu nagrodę. Warto kierować się sercem i intuicją - tylko w ten sposób zdobędziesz to, co chcesz. Uda Cię dostrzec, że pewien pomysł wprowadzi pozytywne zmiany w Twoim życiu.

Horoskop tygodniowy - Panna

Łatwo przyjdzie Ci znaleźć uznanie w oczach osób, na których opinii mocno Ci zależy. Twoje pomysły i idee zostaną dobrze odebrane przez towarzystwo, ale w pierwszej połowie tygodnia przysporzy Ci to sporo pracy. Warto więc przełożyć na później zadania, które nie wymagają aż tak dużej uwagi. Nie żałuj sobie na przyjemności i rozrywkę - w końcu też miej coś od życia. Istotne będą dla Ciebie sprawy miłosne i towarzyskie. Spodziewaj się zaproszenia na elegancką imprezę.

Horoskop tygodniowy - Waga

W tym tygodniu zajmiesz się porządkami i ogarnianiem ważnych spraw. Będą Tobą targać wynikające z tego nerwy i trudno będzie innym się do Ciebie dobić. Wobec wrogów możesz się wykazywać nawet nadmierną złością. W pierwszej połowie tygodnia postaw na krótkie podróże i interesy - tylko wtedy będą udane. W drugiej połowie z kolei postaw na rozrywkę i zabawę, aby zdystansować się od stresujących sytuacji. Planowana niespodzianka wobec bliskiej osoby zakończy się sukcesem.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Całkiem słusznie zauważysz, że na Twoją głowę spadnie mnóstwo spraw. Nie wpadaj w panikę - zamiast tego zabierz się za stworzenie harmonogramu działania. Nie pozwól też, aby ktoś Cię rozpraszał. W środku tygodnia dowiesz się, ile zarabia i faktycznie robi ktoś, kto nieustannie Cię poucza. Twój buntowniczy nastrój sprawi, że łatwo Cię będzie sprowokować do kłótni. W miłości nabierzesz podejrzeń - lepiej, aby szczerze porozmawiać i dowiedzieć się prawdy.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Zapragniesz nadrobić zaległości w zakresie spotkań towarzyskich i zabawy. Sporo dyskusji wzbudzi Twój pomysł spontanicznego wyjazdu na drugi koniec Polski. Nie będziesz słuchać dobrych rad, a także nie będą dla Ciebie istotne cudze problemy. Staraj się jednak wykazać taktownością i uprzejmością, a dzięki temu unikniesz nieporozumień. W miłości czekają Cię niespodzianki, a przy tym spotka Cię wiele miłosnych pokus. W weekend poznasz nowe osoby, ale uważaj, komu się nimi chwalisz.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

To będzie dobry tydzień na sukcesy, nowe pomysły i ciekawe spotkania. Poczujesz, że otworzą się przed Tobą nowe horyzonty dzięki nowym zainteresowaniom i przyjaciołom. Staraj się nie komentować publicznie zachowań pewnej znanej osoby, jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnej towarzyskiej sytuacji. W drugiej połowie tygodnia postaw na bliskich i rodzinę - uzyskasz od nich sporo życzliwości. Pomyśl także o przeprowadzce lub o planowanym od dawna remoncie.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Cechować Cię będzie ostrożność i podejrzliwość. Zapanuj nad swoimi wyobrażeniami i zmiennym nastrojem, a uda Ci się odkryć tajemnicę. W pracy możesz dostać nowe zadania, które mogą być dla Ciebie opłacalne. Warto przypomnieć się w sprawie podwyżki i nie zostawać w pracy po godzinach. Druga część tygodnia będzie udana - postanowisz wybrać się w podróż lub nauczyć czegoś nowego. W weekend z kolei postaw na sprawy miłosne, a szybko dostrzeżesz zalety.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przed Tobą aktywny tydzień w zakresie spotkań z ludźmi. Czas będzie Ci bardzo szybko leciał, a przez to nie będziesz mieć wolnej chwili. Twoją uwagę będą zaprzątać cudze sekrety i kłopoty - wcielisz się z rolę doradcy i pośrednika. Nie spełniaj jednak swojego zadania tylko dlatego, że ktoś tego od Ciebie wymaga. Wykaż się cierpliwością, a dwuznaczna sytuacja szybko odwróci się na Twoją korzyść. W miłości kieruj się romantycznością i delikatnością.

Więcej o: