Horoskop dzienny - niedziela 4 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 4 grudnia. Jaki dzień czeka Barana, a co przydarzy się Rakowi? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało ci zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Dość wymówek i zaniedbywania zdrowia! Barany powinny przestawić się na zdrowszą dietę i trochę poruszać. Jeśli będą w tym systematyczne, już niedługo zobaczą pierwsze efekty.

Więcej wiadomości znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Byk

Niedziela przyniesie Bykom okazję do aktywnego odpoczynku, dzięki któremu poczują się zdrowsze i silniejsze. To zachęci je do dalszego samodoskonalenia i pracy nad kondycją.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta pozazdroszczą komuś sukcesów. Zamiast porównywać się i załamywać, powinny wykorzystać ten moment, by zakasać rękawy i stopniowo zacząć spełniać marzenia. Nic samo się nie wydarzy.

Horoskop dzienny - Rak

Raki wpadły w sidła jesiennej chandry. Nie jest lekko, ale dobrze, aby pamiętały, że mają obok kogoś, kto je zrozumie. W niedzielę samopoczucie Raków zacznie się poprawiać.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy obawiają się przyszłości i podejmowania kolejnych kroków. Tymczasem przed nimi szansa na szczere, gorące uczucie. Sytuacja będzie wymagała od Lwa inicjatywy, ale powinien się wahać - może to być początek długiej i pięknej historii.

Horoskop dzienny - Panna

Fortuna będzie sprzyjała Pannom. Mogą zatem śmiało pozwolić sobie na próżność i wydać dziś więcej na swoje zachcianki, bo już wkrótce czekają je naprawdę spore pieniądze.

Horoskop dzienny - Waga

Po sobotnich przygodach przyjdzie czas na złapanie oddechu. Wagi czeka leniwy, trochę nudny dzień, który pozwoli im podładować baterie na nowe wyzwania w pracy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Na sobotniej imprezie Skorpiony zaskarbiły sobie czyjeś uczucia, ale nie są szczególnie zadowolone z poświęcanej im uwagi. Adorator/ka zdaje się już wyobrażać sobie całą waszą wspólną przyszłość, co może mocno przytłoczyć Skorpiona.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce spędzą niedzielę w skupieniu nad nauką i nadrabianiem zaległości. Będzie je kusiło, by wyjść ze znajomymi albo zająć się czymkolwiek innym, ale powinny się z tym wstrzymać. Tym razem może się to negatywnie odbić na wynikach egzaminu lub w pracy.

Zobacz wideo Tarta czekoladowa ze słonym karmelem [PRZEPIS]

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce potrzebują dziś samotności, aby ułożyć w głowie ważne sprawy. Powinny jednak uważać, aby nadmiernym myśleniem nie zacząć "zabawy" w rozpamiętywanie błędów. Warto być dla siebie dobrym.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki przedstawią komuś propozycję, której - ich zdaniem - nie da się odrzucić. A jednak usłyszą wiele mocnych argumentów przeciw. Przygotujcie się na niełatwą dyskusję.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby czeka niedziela pełna miłości. To odpowiedni czas na spędzenie romantycznych chwil z drugą połówką. Samotne Ryby mogą spodziewać się bardzo ciepłych uczuć od niedawno poznanej osoby.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopygazeta.pl >>>

Więcej o: