Horoskop na weekend: 2-4 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 2-4 grudnia. Czego spodziewać się w tym czasie? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop weekendowy - Baran

To był dość wymagający weekend i niełatwo będzie ci po nim odpocząć. Przede wszystkim musisz odciąć się nieco od codzienności. Pod żadnym pozorem nie sprawdzaj firmowej poczty ani nie myśl o nadrabianiu żadnych obowiązków. Jeśli zostały ci jakieś zaległości, nadrobisz je od poniedziałku - z nową siłą.

Horoskop weekendowy - Byk

To był intensywny tydzień, który mocno cię wyczerpał. Plany na weekend zapowiadają się jednak dość aktywnie. Paradoksalnie jednak tego właśnie teraz potrzebujesz - aktywnego wypoczynku, zamiast przeleżenia tych dwóch dni na kanapie.

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

To będzie spokojny weekend. W końcu uda ci się nieco więcej poleniuchować - ostatenio wiecznie brakowało ci czasu dla siebie. Nie zdarzy się co prawda raczej nic przełomowego, ale na nudę tak naprawdę też ciężko będzie narzekać. Wszystko dlatego, że bardzo brakowało ci takiego spokoju.

Zobacz wideo Pomelo to skarbnica witaminy C. Dlaczego warto je jeść?

Horoskop weekendowy - Rak

To niestety raczej nie będzie wymarzony spokojny weekend. Przed tobą kilka spraw do załatwienia. Postaraj się jednak zabrać za nie jak najszybciej - dzięki temu możliwe, że uda ci się wyciągnąć jeszcze nieco odpoczynku z niedzieli.

Horoskop weekendowy - Lew

Ten weekend będzie raczej spokojniejszy od poprzedniego. Tym razem bardziej skupisz się na swoich sprawach i oddasz samotnemu wypoczynkowi. Takie dni także są czasem istotne, nie spisuj ich na straty!

Horoskop weekendowy - Panna

Ten weekend okaże się dużo bardziej energetyczny od poprzedniego. Masz wiele planów, które w większości uda ci się zrealizować. Pamiętaj jednak, by nie brać zbyt dużo na siebie. Nawet miłe aktywności potrafią wyczerpać, a tobie czasem ciężko odpuścić.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop weekendowy - Waga

Ostatnie wydarzenia cię nieco wyczerpały. Najlepiej będzie, jeśli weekend spędzisz w towarzystwie bliskich. Dzięki temu nie będziesz się zbyt mocno skupiać na rozmyślaniu o tym, co się stało i jak los mógłby się potoczyć. Nie ma co rozdrapywać tego, co już było.

Horoskop weekendowy - Skorpion

Ostatnie dni mogły być dla ciebie nieco pechowe, ale los szykuje dla ciebie bardzo pozytywną niespodziankę. Na twoim horyzoncie pojawi się kilka obiecujących projektów, które przyniosą ci także dużo radości. Do tego możesz liczyć, że pewna osoba ma ci coś ważnego do powiedzenia...

Horoskop weekendowy - Strzelec

Możliwe, że będzie męczyć cię drobny niepokój w związku z nagromadzeniem spraw do załatwienia. Następnym razem staraj się nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Możesz jednak liczyć, że pewna osoba wyciągnie do ciebie pomocną dłoń. 

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Los szykuje dla ciebie pewne nowości... Początkowe informacje mogą nie przypaść ci do gustu, ale zaufaj losowi. Ostatecznie wszystko okaże się wyjątkowo trafione!

Horoskop weekendowy - Wodnik

To będzie dla ciebie dobry czas pod względem finansowym. Uda ci się fajnie zainwestować nieduże pieniądze, a także wpaść na bardzo obiecujący pomysł. Przemyśl go dobrze, a jeśli w przyszłym tygodniu nadal będziesz uważać, że to dobry pomysł, przejdź do realizacji.

Horoskop weekendowy - Ryby

W sobotę spotkasz się z bliską osobą, która wyjawi ci pewne dość zaskakujące dla ciebie informacje. Bądź dla niej dobrym wsparciem, okaż zrozumienie, ale także służ radą - choć nie narzucaj w tym swoich poglądów. Niedziela będzie natomiast czasem spędzonym z rodziną. Ostatnio masz go dla nich coraz mniej.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: