Horoskop dzienny - piątek 2 grudnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 2 grudnia. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

To może być stresujący dzień. W ostatniej chwili przypomnisz sobie o ważnych terminach i pewnych zaległościach. Stres sprawi, że początkowo nie będziesz wiedzieć, w co włożyć ręce. Uspokój się więc najpierw i rozplanuj dokładnie wszystkie swoje zadania, a na pewno wyrobisz się ze wszystkim.

Zobacz wideo Ciasto spod widelca Ewy Wachowicz [PRZEPIS]

Horoskop dzienny - Byk

To nie był łatwy tydzień. Zresztą cały listopad był dla ciebie dość wyczerpujący. Za dużo od siebie wymagasz, przez co czujesz coraz większe wyczerpanie. Zaplanuj dłuższy urlop - im wcześniej, tym lepiej. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie intensywny dzień pełen wrażeń - głównie pozytywnych, choć przydarzy ci się coś, co może wpędzić cię w pewną konsternację. Nic dziwnego, to normalne czuć się niepewnie w takiej sytuacji. Możesz jednak liczyć, że cała sprawa ostatecznie potoczy się jednak po twojej myśli.

Horoskop dzienny - Rak

W ten weekend możesz liczyć na pewne zmiany w twoim życiu uczuciowym. Przełom może nie nadejść od razu, jednak sprawy zaczną prezentować się bardzo obiecująco. Postaraj się jednak nie mieć zbyt dużych oczekiwań, a raczej obserwować, jak wszystko się potoczy.

Ferie zimowe (zdjęcie ilustracyjne)Ferie zimowe 2023. Terminarz przerwy zimowej dla wszystkich województw

Horoskop dzienny - Lew

To będzie spokojny dzień. Raczej bez przełomowych wydarzeń, ale uda ci się nieco odpocząć - spokojny będzie zresztą cały tydzień. Ostatnio bardzo brakowało ci takich dni.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Panna

Pewne sprawy zaczną przybierać dość nietypowy obrót - może cię to nieco zestresować. Nie będziesz wiedzieć, czego się spodziewać w najbliższym czasie, ale spokojnie. Nieco odmiany może dobrze ci zrobić.

Horoskop dzienny - Waga

Możliwe, że będziesz dziś odczuwać spadek nastroju. Zastanów się, może jest coś, co cię martwi? Zamiast wymyślać czarne scenariusze, weź sprawy w swoje ręce i działaj!

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie dzień pełen pozytywnej energii. Uda ci się zrealizować kilka szalonych pomysłów i pobyć z bliskimi. Postaraj się za to poświęcić weekend na odpoczynek. Nie narzucaj sobie żadnych planów, spędź go według swoich prawdziwych potrzeb.

storczykiPielęgnacja storczyków. Wlej to do doniczki, a storczyki zakwitną

Horoskop dzienny - Strzelec

Passa nie będzie ci dziś sprzyjać. Możliwe, że przydarzy ci się pechowa sytuacja, która popsuje ci humor na cały dzień. Uważaj, czego się dziś podejmujesz i jeśli naprawdę nie musisz - odpuść.

Horoskop dzienny - Koziorożec

To będzie przełomowy dzień w twoim życiu miłosnym. Daj sobie czas, by ochłonąć i na spokojnie zastanów się nad tą nieco nową sytuacją. Jak się z nią czujesz? Wsłuchaj się w potrzeby swojego serca i emocje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz dziś czuć pewne poirytowanie. Wszystko będzie cię denerwować i wytrącać z równowagi. Postaraj się jednak nie wyładowywać na bliskich osobach. Popsujesz atmosferę i będziesz tego później bardzo żałować.

Horoskop dzienny - Ryby

Uważaj, to niepewny okres, w twoim życiu mogą zajść pewne zmiany. To od ciebie zależy, w którą stronę się potoczą. W najbliższym czasie staraj się działać ostrożniej niż kiedykolwiek do tej pory, a istnieje duża szansa, że problemy cię ominą.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: