Mikołajki 2022. Horoskop prezentowy dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź co podarować bliskim

Mikołajki 2022 tuż tuż. Nie wiesz czym obdarować bliską ci osobę? Zerknij do horoskopu prezentowego. Znajdziesz tam ciekawe podpowiedzi dla każdego znaku zodiaku.

Obdarowując naszych bliskich podarunkami, chcemy, by sprawiły one im radość. Niestety często zdarza się, że prezent okazuje się nietrafiony. A wtedy dotyka nas rozczarowanie. Jak uniknąć prezentowych gaf? Zerkając w horoskop!

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnego Barana?

Chcąc obdarować zodiakalnego Barana postaw na coś praktycznego. I oczywiście zgodnego z zainteresowaniami danej osoby. Może to być mapa, gra towarzyska czy jakiś gadżet. W tym przypadku nie sprawdzą się natomiast przedmioty nieużyteczne, typu figurka, zdjęcie czy plakat. 

Jaki prezent na mikołajki dla zodiakalnego Byka?

Byki nade wszystko cenią sobie luksus. Docenią rzeczy oryginalne i piękne. Dobrym prezentem będą porządne kosmetyki czy biżuteria. Osoby spod znaku Byka ucieszy też na pewno dobry alkohol, wejściówka do teatru lub płyta ulubionego artysty z limitowanej edycji.

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnych Bliźniąt?

Zodiakalne Bliźnięta nie są wybredne. W tym przypadku liczy się już sam gest. Ucieszą się na pewno z gadżetu, który jest nowością, ale także ciekawej książki czy pamiątkowego zdjęcia wykonanego dawno temu, ale w nowym wydaniu. 

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnego Raka?

Osoby spod znaku Raka bardzo często coś kolekcjonują. Mogą to być monety, ceramika czy rośliny. Jeśli dobrze znamy osobę, którą chcemy obdarować, bez problemu trafimy z prezentem. Nie zapomnijmy jednak o drobiazgu dla Raka, to może zostać zapamiętane i potraktowane jako "zniewaga".

Zobacz wideo Pomysły na prezenty świąteczne. Zrób je sam.

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnego Lwa?

Lew to zupełne przeciwieństwo Bliźniąt. Tu nie wystarczą dobre chęci, liczy się gest. Osoby spod znaku Lwa uwielbiają rzeczy luksusowe, drogie i markowe. Bez względu na to, czy myślimy o biżuterii, wejściówce na jakieś wydarzenie kulturalne, czy też perfumy, obowiązuje wersja "na bogato".

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnej Panny?

Zodiakalne Panny stawiają na rzeczy praktyczne. Ale przecież to wcale nie oznacza, że brzydkie. Teraz nawet kubek na herbatę może być piękny i wyjątkowy. Choćby w zestawie z pyszną, rozgrzewającą herbatą. Praktyczne będą też perfumy, szal lub rękawiczki. No i oczywiście liczne gadżety. 

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnej Wagi?

Waga uwielbia wszystko, co unikatowe. Osobom spod tego znaku zodiaku wiele radości sprawi jakiś drobiazg z limitowanej edycji, książka z autografem pisarza czy bilet na premierę filmu, na który czeka. W tym przypadku warto podpytać wcześniej obdarowywaną osobę o to, co w danym momencie cieszy ją najbardziej i czym się interesuje.

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnego Skorpiona?

Skorpiony są dość specyficzne. Z jednej strony cenią sobie rzeczy luksusowe, z drugiej zaś, ekscytują je drobiazgi. Należy więc wybrać jedną z dwóch dróg: albo kupić coś drogiego i ekskluzywnego, albo dobrze się rozejrzeć i sprawić Skorpionowi prezent marzeń. Co to może być? Wejściówka na nocne zwiedzanie zamku, zapachowa świeca lub też porządne perfumy.

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnego Strzelca?

Strzelec ucieszy się z wielu rzeczy. Lubi dobrą zabawę, więc sprawdzi się gra towarzyska lub bilet na koncert ulubionego artysty. Jest ciekawy świata, dlatego ucieszy go mapa lub książka. Strzelce są także otwarte na nowości. A to oznacza, że karnet na jakieś zajęcia czy do spa, będzie strzałem w 10.

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnego Koziorożca?

Zodiakalny Koziorożec lubi rzeczy dobrej jakości. Najlepiej, by były trwałe i mogły długo posłużyć. Najlepiej więc sprawdzą się rzeczy oryginalne i markowe. Warto wcześniej sprawdzić czym dana osoba się interesuje, by nie obdarować jej czymś, co już posiada.

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnego Wodnika?

Wodnik jest zawsze na czasie. Postaw więc na nowości i oryginalność. W zależności od zainteresowań może to być ręcznie robiona biżuteria, naturalne kosmetyki lub ciekawy gadżet. Pamiętaj jednak, że osoby spod znaku Wodnika zwracają uwagę na szczegóły. Podarunek nie musi wcale być drogi, ale kupiony z myślą o obdarowywanym.

Jaki prezent na Mikołajki dla zodiakalnych Ryb?

By podarować osobie spod znaku Ryb wymarzony prezent, trzeba ją dobrze znać. Bo choć Ryby nie potrzebują rzeczy drogich czy luksusowych, cenią sobie przedmioty "jedyne w swoim rodzaju" i oryginalne. A to dla każdego może oznaczać coś zupełnie innego. Sprawdzą się książki, płyty, zapachowe świece lub kosmetyki. Nie sprawdzą się natomiast przedmioty praktyczne, ich należy unikać.

Więcej podobnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: