Horoskop dzienny - czwartek 1 grudnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 1 grudnia. Jaki będzie pierwszy dzień nowego miesiąca? Co przytrafi się Bliźniętom, Wadze i Skorpionowi? Jaki los czeka urodzonych pod znakiem Koziorożca? Odszukaj swój znak zodiaku i zobacz, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Obudzisz się niezbyt zadowolony na dźwięk budzika, ale wraz z upływem dnia twój humor będzie się poprawiał. Praca będzie upływała w miłej atmosferze, a wszyscy współpracownicy będą dodatkowo ładować cię swoją dobrą energią.

Horoskop dzienny - Byk

Tego dnia będziesz niezwykle uparty, co nie spodoba się osobom z twojego otoczenia. Trudno będzie się z tobą dogadać, co poskutkuje wieloma sprzeczkami. Trzymaj nerwy na wodzy, aby nie powiedzieć o kilka słów za dużo.

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przez cały dzień będą towarzyszyły ci myśli o rzuceniu wszystkiego i pojechania w daleką podróż. Może nie jest to taki zły pomysł. Oderwanie się od szarej, zimowej rzeczywistości na pewno dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie wyjątkowo dobry dzień dla Raków. Zarówno w pracy, jak i w domu uwiniecie się ze wszystkimi obowiązkami, co sprawi, że będziecie mieć znacznie więcej wolnego czasu niż normalnie. Warto ten czas wykorzystać na rozwijanie swojej pasji.

Horoskop dzienny - Lew

Grudzień rozpoczniesz od miłosnych podbojów. Lwy, które są w związku, na nowo odkryją swoje uczucia. Single spod tego znaku oddadzą się niewinnemu flirtowi, który z czasem może przerodzić się w coś więcej.

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz dziś niezwykle pomocny. Być może już teraz obudzisz w sobie ducha świąt. Uważaj, aby nie wpaść w świąteczną gorączkę zakupów, bo może ona znacząco nadwyrężyć twój budżet.

Horoskop dzienny - Waga

Skupisz się dziś jedynie na kwestiach zawodowych. Zastanów się, z czego wynika twój ostatni pracoholizm. Pamiętaj, że wokół ciebie jest wiele życzliwych osób, które pomogą ci pozbyć się problemów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ten dzień będzie sprzyjał Skorpionom w znajdowaniu nowego hobby. W końcu odnajdą czas na zajęcia, o których zawsze marzyli. Jest szansa, że w przyszłości hobby może nawet stać się źródłem utrzymania.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czwartek będzie dla ciebie niezwykle pechowy. Patrz uważnie pod swoje nogi, bo progi mogą okazać się dla ciebie niezwykle niebezpieczne. Nie załamuj się jednak, w końcu szczęście się do ciebie uśmiechnie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zadbaj lepiej o swoje zdrowie. Nadchodząca zima może poważnie obciążyć twój organizm, przez co nie będziesz czuł się najlepiej i stracisz energię do wykonywania nawet prostych, codziennych obowiązków. Odpoczynek dobrze ci zrobi.

Horoskop dzienny - Wodnik

Tego dnia ktoś poważnie nadepnie ci na odcisk. Pamiętaj, że zemsta nie jest dobrym pomysłem i nie przyniesie ci żadnych korzyści. Chwilowa satysfakcja nie jest tego warta.

Horoskop dzienny - Ryby

Będziesz dziś marudny i nieuprzejmy, a twoje otoczenie będzie na ciebie działać jak płachta na byka. Czyjeś krytyczne uwagi mocno cię rozwścieczą i stracisz nad sobą panowanie. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: