Horoskop dzienny - wtorek 29 listopada 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 29 listopada. Co przytrafi się Wadze? Czy Skorpion ma wreszcie szansę na miłość? A może los przyniesie Bykowi długo wyczekiwany awans? Znajdź swój znak zodiaku i zobacz, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

To będzie twój dzień. Energia będzie cię rozpierać, a wszyscy dookoła staną się twoimi sprzymierzeńcami. W pracy uda ci się przezwyciężyć trudności, przy okazji bezinteresownie komuś pomożesz. Karma do ciebie wróci i los ci się za to odwdzięczy.

Horoskop dzienny - Byk

We wtorek patronować ci będzie Atena. Będziesz kreatywny, ale i wojowniczy. Cały dzień nie zabraknie ci pomysłów, ale lepiej, żeby nikt nie wchodził ci w drogę przy ich realizacji. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie dzień, kiedy nareszcie się wyśpisz. Możesz sobie nawet pozwolić na śniadanie w łóżku, ale prędzej czy później będziesz musiał opuścić wygodne posłanie, żeby wypełniać codzienne obowiązki. Naciesz się, póki możesz.

Zobacz wideo Sałatki z rybą w roli głównej. Śledź kontra stek z tuńczyka

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Rak

Pogoda będzie dopisywać, podobnie jak twój humor. Wszystko będzie szło jak z płatka, co sprawi, że będziesz cały w skowronkach. To doskonała okazja, aby spędzić też odrobinę czasu ze swoją drugą połówką. To może być niezapomniany wieczór.

Horoskop dzienny - Lew

Cały dzień będzie towarzyszył ci dziwny niepokój. Będziesz przez to rozdrażniony i nerwowy. Nietrudno będzie więc  o sprzeczkę. Mogą na tym ucierpieć twoi najbliżsi, ale i ty sam. Słowa krytyki mogą bardzo zaboleć.

Horoskop dzienny - Panna

Spotkasz dzisiaj dawnego znajomego, który zaproponuje ci wspólne wyjście. Wybierzesz jednak ciszę i spokój w domowym zaciszu. Nie martw się, nikt nie będzie miał o to pretensji.

Horoskop dzienny - Waga

Tego dnia czekają cię poważne dylematy. Twoja decyzja będzie musiała zapaść szybko i zdecydowanie. Przysporzy ci to wiele stresu i niepokoju o przyszłość. Na skutki swojej decyzji będziesz musiał jednak jeszcze trochę poczekać

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz dzisiaj marudny i naburmuszony, a taka postawa nie spodoba się twoim współpracownikom. Tym sposobem obniżysz morale w grupie, przez co nie dotrzymacie terminów. Przełożeni nie będą zachwyceni.

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca oddałyby wszystko za chwilę spokoju i może właśnie dzisiaj ją dostaną. Dobrym pomysłem będzie wyłączyć na jakiś czas telefon. Oszczędzisz sobie niepotrzebnych i irytujących rozmów, na które nie będziesz miał ochoty.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Tego dnia sprawdzisz swoje wydatki i stwierdzisz, że to dobra okazja, aby zacząć planować swój budżet. Ta decyzja przyniesie ci sporo korzyści w przyszłości. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Cały dzień będzie ci towarzyszył błogi spokój. Nie będziesz się nigdzie spieszyć, nie spotkasz się z żadnymi komplikacjami, powoli i bez problemu dotrzesz do końca dnia. Czeka cię też miła niespodzianka ze strony najbliższych. 

Horoskop dzienny - Ryby

Pozwolisz sobie dzisiaj na chwilę relaksu, która niestety, ale zostanie przerwana. Będziesz musiał to przeboleć i oderwać się na moment od swojego odpoczynku. Na szczęście to poświęcenie ci się opłaci. Dostaniesz za to dużo pochwał i dowodów uznania.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: