Horoskop dzienny - poniedziałek 28 listopada 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Początek tygodnia będzie wyjątkowy dla Byków, Baranów i Skorpionów. Odnajdą odpowiedź na wiele pytań i poznają kogoś, kto odmieni ich życie. Przypływu gotówki mogą się spodziewać Skorpiony i Raki. Co czeka pozostałe znaki zodiaku?

Horoskop dzienny - Baran

Poniedziałek będzie należał do Ciebie. Poczujesz, że wszystko Ci sprzyja i możesz zmienić swoje dotychczasowe życie. Weź wszystkie sprawy w swoje ręce!

Horoskop dzienny - Byk

Dzięki przychylności Skorpiona, uda Ci się zakończyć pewien ważny projekt. Nie przejmuj się małymi niepowodzeniami. Największy sukces dopiero przed Tobą.

Zobacz wideo Izabela Leszczyna gościnią Porannej Rozmowy Gazeta.pl (28.11)

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jesienna aura sprzyja Twojemu samopoczuciu. W końcu zakończysz pewną znajomość, która od dawna Ci ciążyła. Gwiazdy zapowiadają dobry dzień.

Horoskop dzienny - Rak

Pewna kobieta przekaże Ci ważną informację, która będzie miała wpływ na Twój związek. Nie podejmuj jednak nagłych decyzji i wszystko dobrze przemyśl.

Horoskop dzienny - Lew

Relacje z partnerem od dziś ulegną znaczącej poprawie. Uważniej słuchaj, co ma Ci do powiedzenia, a osiągniecie razem bardzo wiele.

Horoskop dzienny - Panna

Spotkanie rodzinne znacząco się dziś przedłuży. Spodziewaj się również niespodziewanych wiadomości, które wprawią Cię w osłupienie.

Horoskop dzienny - Waga

Wieczorem dawny przyjaciel zapuka do Twoich drzwi. Nie spisuj tej znajomości na straty, ponieważ dużo razem przeszliście. Daj mu szansę się wytłumaczyć.

Horoskop dzienny - Skorpion

Mimo niesprzyjającej pogody wyruszysz dziś w ciekawą podróż. Nie skupiaj się na małych niepowodzeniach i zacznij bardziej rozwijać swoje pasje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Zmęczenie da Ci się dziś we znaki. Poświęć więcej czasu swojemu zdrowiu oraz kondycji fizycznej. Od jutra będziesz czuć się o wiele lepiej.

 Horoskop dzienny - Koziorożec

Otrzymasz zaproszenie na ważną uroczystość. Nie zastanawiaj się zbyt długo, czeka Cię tam wiele pozytywnych wiadomości.

Horoskop dzienny - Wodnik

Początek tygodnia będzie wyjątkowo udany. Jeśli zaczynasz nową pracę lub projekt, będziesz mógł liczyć na wiele dobrych rad.

Horoskop dzienny - Ryby

Otrzymasz małą niespodziankę od pewnego mężczyzny. Nie zastanawiaj się zbyt długo i zrewanżuj się dobrym słowem. To osoba, która bardzo dobrze Ci życzy.

Więcej o: