Andrzejki 2022. Wróżby andrzejkowe dla dorosłych. Garść pomysłów na andrzejkowy wieczór

Wieczór andrzejkowy można spędzić na różne sposoby. Najważniejsza jednak zawsze jest dobra zabawa. Urozmaiceniem mogą być andrzejkowe wróżby, które rozkręcą każdą imprezę. Jakie wróżby sprawdzą się na zabawie dla dorosłych? Podpowiadamy!

Andrzejki zgodnie z tradycją obchodzimy w noc z 29 na 30 listopada. Andrzejkowy wieczór to czas wspólnej zabawy, biesiadowania i oczywiście wróżb, dzięki którym możemy poznać swoją przyszłość. Poznaj pomysły na andrzejkowe wróżby dla dorosłych.

Wróżby dla dorosłych. Rzut monetą

Każdy z uczestników zabawy powinien pomyśleć życzenie, a następnie wziąć do ręki monetę o dowolnym nominale i rzucić nią w kierunku naczynia z wodą. Uwaga! Osoba, która trafi do celu, może liczyć na to, że jej życzenie się spełni.

Wróżby dla dorosłych. Wyścig butów 

To zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek. Każdy kto chce poznać swoją przyszłość może się włączyć. Uczestnicy zabawy na przemian przykładają swoje buty do ściany, kierując się w stronę drzwi. Osoba, której but pierwszy zetknie się z drzwiami, ma sporą szansę na to, że jako pierwsza stanie na ślubnym kobiercu.

Zobacz wideo Makijaż na andrzejki. Jak pomalować się czarująco?

Wróżby dla dorosłych. Łupiny orzecha 

Brzmi ciekawie, prawda? Ta zabawa polega na tym, że do dwóch łupin uczestnik zabawy wkłada karteczki z imionami. Następnie wkładamy je do miski z wodą. Jeśli łupiny dopłyną do siebie, wróżą swoim właścicielom w przyszłości małżeństwo.

Wróżby dla dorosłych. Karty

By ta zabawa mogła się odbyć, potrzebujemy talię kart. Z klasycznej talii kart należy wybrać figury od numeru 7 do asa, a następnie wylosować jedną z nich, prawą ręką.

Znaczenia kart:

  • As - wpadłaś mu/jej w oko;
  • Król - kocha cię, ale jeszcze o tym nie wie;
  • Dama - na razie nie, ale wszystko może się zmienić;
  • Walet - myśli o tobie;
  • 10 - twój/twoja wybranek/wybranka jest egoistą/egoistką, zapomnij o nim/niej;
  • 9 - jest wobec ciebie szczery/szczera, coś i z tego będzie;
  • 8 - kocha cię, ale boi się tego uczucia;
  • 7 - nie jesteś jedyną/jedynym kandydatką/kandydatem do jego/jej serca.

    Więcej podobnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl
Więcej o: