Horoskop tygodniowy: 1-8 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień: od 1 do 8 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki los czeka nas w pierwszym tygodniu ostatniego miesiąca roku? Czego można się spodziewać, a przed czym należy się wystrzegać? Oto, na co możecie liczyć w najbliższym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Baran

Przed Tobą sporo trudnych spraw, którym będzie trzeba stawić czoła. Kluczowe będzie oddzielenie tego, co należy załatwić już teraz, a co można odłożyć na później. Uważaj na kwestie finansowe - łatwo będzie podjąć złe decyzje. Niewykluczone, że bliscy dość krytycznie wypowiedzą się na temat Twoich poczynań. Warto w tym tygodniu skupić się na porządkach i rachunkach. Zmienne uczucia mogą sprawić, że druga połówka poczuje się nieco odtrącona. Niełatwo będzie za Tobą nadążyć.

Zobacz wideo "Świat według Kiepskich" się skończył, więc wspominamy. Wiecie, że Ferdek wcale nie miał być Ferdkiem?

Horoskop tygodniowy - Byk

Poczujesz nagłą ochotę do zmiany codziennego trybu życia. Słuchaj się przyjaciół - podsuną Ci kilka dobrych pomysłów. Nie warto w tym tygodniu podejmować ryzykownych decyzji, ponieważ szybko zmienisz nastawienie. Staraj się wykazać wobec siebie wyrozumiałością i nie bierz na siebie w pracy zbyt wielu dodatkowych obowiązków. Twoje porady będą kluczowe w organizacji rodzinnych zadań. Wobec drugiej połówki staraj się iść na kompromis - zapewni Ci to przyjemne chwile.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ten tydzień będzie sprzyjał zdobyciu dodatkowej gotówki i zaplanowaniu działań, które pomogą Ci w rozwinięciu kariery. W życiu prywatnym czeka Cię sporo niespodziewanych sytuacji. Twoją uwagę zwróci ktoś zupełnie nowy, dzięki czemu zyskasz nowe spojrzenie na istotne sprawy. Uważaj jednak na zbytnie zauroczenie - nie będzie trudno o to, aby zawieść bliskie Ci osoby. Niezbyt zgodne z sumieniem zachowanie może szybko stać się obiektem plotek i obgadywania.

Horoskop tygodniowy - Rak

Przez cały tydzień będzie Cię rozpierać twórcza energia. Nabierzesz niezwykłej chęci do poznawania nowych obszarów, dzięki którym nabierzesz nowego spojrzenia na swoją codzienność. To świetny czas, aby zmienić swoje życie na lepsze i wprowadzić zmiany, które od dawna chodziły Ci po głowie. Staraj się myśleć tylko o swoich potrzebach. W miłości postaraj się stawiać na swoim podczas omawiania przyszłych planów. Na weekend zaplanuj długi czas na odpoczynek.

Horoskop tygodniowy - Lew

Tydzień upłynie Ci pod znakiem zajmowania się sprawami swoich bliskich. W prywatnych sprawach spodziewaj się nieco więcej spokoju niż ostatnio. Warto wykazać się sprawiedliwością i życzliwością dla wszystkich, a przy tym nie pozwalać innym na tworzenie plotek. Pomyśl o zakupach internetowych - ten tydzień będzie sprzyjał promocjom i korzystnym rabatom. Może nowy telewizor? Mocno docenisz bezpieczeństwo i spokój w miłości, których tak dawno nie było Ci dane poczuć.

Horoskop tygodniowy - Panna

Trzymać koncentrację i opanowanie na wysokim poziomie - szybko okaże się, że wiele osób będzie coś od Ciebie chcieć, a Twoja obecność w wielu sporach będzie niezbędna. Szereg z tych zadań niepotrzebnie zajmie Ci czas, dlatego warto odpowiednio wcześnie się wycofać. Pod koniec tygodnia zajmij się sobą i znajdź czas na odpoczynek. W miłości staraj się unikać tematów finansowych i politycznych - łatwo będzie popsuć sobie relacje. W weekend spodziewaj się pozytywnych wiadomości.

Horoskop tygodniowy - Waga

W ciągu tygodnia zbierzesz się w sobie i powiesz wszystkim, co tak naprawdę Ci przeszkadza i Cię denerwuje. Staraj się jednak wykazać obiektywnością i nie kieruj się upartym charakterem, zwłaszcza jeśli czujesz, że nie masz racji. W wolnym czasie postaw na swoje potrzeby i odpocznij, a także znajdź chwilę na porządki. Nie pozwól znajomym, aby rozmawiali na temat Twoich przygód miłosnych. Warto zaufać jedynie najbliższym przyjaciołom, którzy pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Spodziewaj się wielu momentów radości i uśmiechu, choć nie będziesz mieć zbyt wiele czasu na domowe obowiązki. W pracy czeka Cię aktywny czas - przed Tobą wiele nowych obowiązków, ale takich, które dadzą Ci mnóstwo satysfakcji. Przy okazji poznasz nowe osoby, które mogą Ci pomóc w rozwoju kariery. W miłości czeka Cię intensywny czas, ale niekoniecznie o pozytywnym charakterze. Co prawda przyjazne nastawienie do świata pozwoli Ci zjednać sobie ludzi, ale uważaj z żartami - nie każdy może je właściwie odebrać.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W tym tygodniu dostaniesz sporo nieoczekiwanych informacji. Spodziewaj się również ponaglania przez znaną Ci osobę, którą denerwuje Twoja opieszałość w danej sprawie. Nie plotkuj - nadmierne obgadywanie może Ci przysporzyć sporo problemów, dlatego unikaj jakichkolwiek konfliktów. W weekend warto się odciąć nie tylko od obowiązków, ale także znajomych i przyjaciół. Potrzebny Ci będzie czas tylko dla siebie i drugiej połówki. Skup się tylko na najważniejszych sprawach.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W wielu sprawach okaże się, że nerwy nie są potrzebne. Zachowaj odpowiedni dystans wobec spraw zawodowych, co pozwoli Ci zachować niezbędny spokój. Staraj się też nie brać na siebie zbyt wielu obowiązków, a przy tym nie przejmuj się humorami szefa. W tym tygodniu przyjdą Ci do głowy pomysły, których owoce dostrzeżesz już niebawem. W weekend skup się na rozwijaniu swoich pasji, a poczujesz, że Twoje życie się zmienia. Warto porozmawiać z kimś, z kim podzielisz się zainteresowaniami.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Powoli zacznij podsumowywać i porządkować swoje sprawy. Pomyśl, co najbardziej przeszkadza Ci w osiąganiu celów i zabierz się za zmiany. Łatwiej w tym tygodniu będzie Ci się pozbyć nałogów i rozmawiać z osobami, które mają na Ciebie zły wpływ. Najlepiej słuchać siebie - intuicja będzie Twoim kluczowym sprzymierzeńcem. W miłości wykaż się ostrożnością, bowiem partnerowi trudno będzie nadążyć za Twoimi zachciankami. Na weekend nie planuj zbyt wielu obciążających obowiązków.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przez cały tydzień odczujesz wyjątkową chęć poznania wszystkich informacji, które mogą mieć wpływ na Twoje życie. Wprawi Cię to w doskonały humor. Nie zapominaj o przyjaciołach i bliskich - dzięki nim zyskasz więcej, niż może się wydawać. Znajdź czas dla innych i nie wahaj się przed nimi otwierać. W miłości czeka Cię szczęście - poczujesz chęć romantycznych spotkań. Warto też porozmawiać z drugą połówką na temat wszelkich niedomówień, które były powodem sporów.

Zobacz też: Andrzejki 2022. Kiedy wypadają? Jakie tradycje związane są z tym wieczorem pełnym wróżb?

Więcej o: