Horoskop na weekend 26-27 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 26-27 listopada. Czy na koniec tygodnia czeka cię wymarzony odpoczynek? Czy Ryby mają szansę na spełnienie marzeń? A może Wadze wreszcie poszczęści się w miłości. Zobacz, co przygotował dla ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

Ten weekend dla osób spod znaku Barana zapowiada się bardzo towarzysko. Planowane od dłuższego czasu spotkanie z dawnymi znajomymi nareszcie dojdzie do skutku. Koniec tego tygodnia, to także dobry czas, aby pokazać bliskim, że są dla was ważni. Spędźcie ten czas razem, nie wiadomo kiedy może się taki weekend powtórzyć.

Horoskop dzienny - Byk

Dla Byków będzie to bardzo aktywny czas. Nawet w niedzielę nie zaznają odpoczynku. Właśnie teraz są na pełnych obrotach i nie mają zamiaru się zatrzymać. Tym sposobem nadgonią wszystkie obowiązki i zaczną nowy tydzień z czystą kartą.

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś mówił o odpoczynku? Nie tym razem. Zostaną na ciebie zrzucone wszystkie domowe obowiązki. Przyszykuj się więc na generalne porządki i pot cieknący po czole. Bądź jednak cierpliwy, kolejny weekend zapowiada się dużo lepiej. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

To będą spokojne, może nieco leniwe dni. Ale to dobrze. Przyda ci się chwila wytchnienia, nawet jeżeli miałaby potrwać jedynie dwie doby. Zrób sobie swoje małe święto. Może kino? Spa? Wyjście ze znajomymi? A może zwyczajna drzemka? Zrób to, co cię uszczęśliwi i nie obwiniaj się za relaks.

Horoskop dzienny - Lew

Dzięki swojemu niezastąpionemu urokowi osobistemu będziesz mógł wiele zyskać. Nadchodzące dni przyniosą rozwiązanie trudnych sporów i problemów z przeszłości. Będzie cię to kosztowało mnóstwo energii, ale przyniesie długo wyczekiwaną ulgę.

Horoskop dzienny - Panna

Panny zasłużyły na odpoczynek jak nikt inny, dlatego cały weekend będzie powolny i leniwy. I to właśnie teraz da wam prawdziwe szczęście. Oderwiecie się od pracy i natłoku codziennych obowiązków, aby wreszcie skupić się na sobie. Nikt nie będzie w stanie wyprowadzić was z równowagi.

Horoskop dzienny - Waga

To będą dość przełomowe dni dla twojego życia osobistego. Twoja sfera uczuciowa stanie na głowie, ale musisz zachować spokój. Pośpiech nie będzie dobrym doradcą. Poczekaj na to, co przyniesie ci los. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nadchodzący weekend upłynie pod znakiem natury i podróży. Mimo mało sprzyjającej aury odnajdzie w sobie odkrywcę i zechcesz odwiedzić jakieś nowe miejsca. Może poniesie cię fantazja i wybierzesz się gdzieś dalej niż park na drugim końcu miasta. Kto wie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca w ten weekend oddadzą się rozmyślaniom nad przyszłością. Im bardziej przemyślicie swoje decyzje, tym lepiej. Nie działajcie zbyt pochopnie. Dobry plan okaże się tu kluczowy. Z czasem będziecie go mogli powoli realizować.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Całe dnie będziesz rozmyślał o ostatnio otrzymanej propozycji. Pospiesz się z decyzją, bo wkrótce może okazać się, że jest już za późno. Może warto posłuchać rad od życzliwych osób z otoczenia?

Horoskop dzienny - Wodnik

W weekend oddaj się szaleństwu. To czas, kiedy bez żadnych obaw możesz postawić wszystko na jedną kartę. Wyjdzie ci to na dobre. Naciesz się też ostatnimi chwilami wytchnienia, nowy tydzień przyniesie nowe obowiązki, dlatego postaraj się wypocząć. Dobrą okazją będzie niedzielne popołudnie.

Horoskop dzienny - Ryby

To będą dość pechowe dwa dni, dlatego musisz wyjątkowo uzbroić się w cierpliwość. Bądź dzielny, unikaj jednak niebezpiecznych prac. Może po prostu lepiej zostań w domu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: