Horoskop dzienny - piątek 25 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - piątek 25 listopada - dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka pod koniec tygodnia? Czy masz szansę na wypoczynek? Sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Barana mogą się spodziewać nowych początków. Odkryjesz, czego tak naprawdę chcesz i pragniesz. Wcześniej ustalony plan zacznij wdrażać w życie. Nie odkładaj niczego na "potem". 

Horoskop dzienny - Byk

Lekceważysz rzeczy, które przynoszą ci radość, skupiasz się jedynie na tym, co daje pieniądze - to błąd. Skup się na drobnych, acz wyjątkowych momentach. Piątek to idealny czas na randkę z partnerem lub znajomym, któremu wpadłeś w oko

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie czekaj na odpowiedni moment, tylko rozpocznij nową przygodę. Nadaj priorytet temu, czego pragnie twoje prawdziwe "ja". Boisz się? O swoich planach porozmawiaj z przyjaciółmi. Dobrej rady udzieli ci osoba spod znaku Raka.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka zasługują na odpoczynek. Odetnij się od bodźców, które płyną zewsząd, wycisz się i skup na własnym "ja". Piątek będzie ci sprzyjać bez względu na to, co sobie postanowisz. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny - Lew

To, co oferuje ci świat, zacznie ci się podobać. Problemy okażą się mniejsze, niż przewidywałeś. Bez wyrzutów sumienia rzucisz się w wir nowych znajomości i rozrywek. Uważaj jednak na osobę spod znaku Wodnika. Ma cię na oku.

Horoskop dzienny - Panna

W najbliższy weekend zafunduj sobie odrobinę relaksu. Budżet niech nie gra roli. Pamiętaj, że twoje dobre samopoczucie nie ma ceny. Oderwij się od codzienności i naładuj baterie na nadchodzący tydzień. 

Bolesław Piasecki podczas przemówienia na wiecu Ruchu Narodowo-Radykalnego 'Falanga' w 1937 roku (L) i Bolesław Piasecki w 1955 roku (P)Tą zbrodnią żyła cała Polska. Jak zginął syn Bolesława Piaseckiego?

Horoskop dzienny - Waga

Osoby spod znaku Wagi będą ze wszystkiego niezadowolone - zaczynając od śniadania, kończąc na kolacji. Ich bliscy są coraz mniej odporni na te humory, co dadzą wyraźnie do zrozumienia. Przed tobą stoją trudne decyzje. Nie uciekaj przed nimi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Zaczniesz rozmyślać nad przemijaniem i nad tym, co było. Zamiast tego warto po prostu korzystać z tego, co podrzuca los. Uważaj na osoby spod znaku Koziorożca, Byka, Wodnika i Strzelca. Będą ci wyjątkowo nieprzychylne. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Patronem Strzelca jest ogień, co sprawia, że ma on silny charakter. W piątek jednak spuść trochę z tonu - twoja upartość nie pomoże ci w rozstrzygnięciu zawodowych kwestii. Nie słuchaj Wodnika. Będzie chciał zamieszać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca skupią się na budowaniu relacji rodzinnych, a przede wszystkim będą chciały dotrzeć do swojego partnera. Nie odkładaj żadnych spraw na poniedziałek. Im wcześniej zaczniesz, tym prędzej skończysz.

Zdjęcie ilustracyjneHoroskop na pracę na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Wodnik

Czeka cię miła niespodzianka. Twoja tęsknota minie, bo w końcu zobaczysz się z kimś, kogo ci tak bardzo brakowało. Wykorzystaj chwilę i nie myśl o tym, co złe. Przychylne znaki to: Baran, Byk, Lew i Koziorożec.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie samą pracą człowiek żyje. Nie zagłuszysz nią tęsknoty za rodziną. W razie zamieszania i chaosu poproś o pomoc osobę spod znaku Raka. Jej wrażliwość sprawi, że poczujesz się lepiej. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: