Horoskop miłosny na rok 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Roczny horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie wam los w 2023 roku? Oto, na co możecie liczyć w ciągu najbliższych miesięcy.

Horoskop miłosny - Baran

To może być przełomowy rok dla Baranów. W końcu uda wam się zbudować trwałą relację, opartą na silnych fundamentach i wzajemnym wsparciu. Pamiętajcie jednak, by ją pielęgnować. Miewacie problemy z chodzeniem na kompromisy, w związku nie ma jednak innej możliwości - czasem trzeba odpuścić. Pamiętajcie o tym.

Horoskop miłosny - Byk

Byki mogą liczyć, że w 2023 roku wyklaruje się kilka spraw w ich życiu uczuciowym. Przede wszystkim będzie to jednak czas odkrywania własnych potrzeb - niektóre mogą okazać się dość zaskakujące.

Zobacz wideo Miłość i muzyka łączą się nie tylko w piosenkach. Uczucie doprowadziło niektóre zespoły do rozpadu

Horoskop miłosny - Bliźnięta

Możliwe, że Bliźnięta ulokują swoje uczucia w 2023 roku w niewłaściwej osobie. Uważajcie, zbyt szybko się angażujecie, przez co nastawiacie się na ciągłe zranienia. Poświęćcie najbliższy czas na pracę nad sobą, by lepiej dobierać potencjalnych partnerów, ale także podchodzić do związków z większym dystansem.

Więcej podobnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop miłosny - Rak

Rok 2023 dla Raków niekoniecznie okaże się przełomowy, ale przecież nie samymi przełomami człowiek żyje! Uda wam się wzmocnić kilka bliskich relacji, a także popracować nad własnym charakterem. To wszystko sprawi, że otworzycie się na swoje uczucia, jak nigdy dotąd. Może się to okazać początkiem wielkiej przygody, nie zapomnijcie jednak, że istotna jest nieustanna praca nad sobą.

Horoskop miłosny - Lew

To będzie dla Lwów przełomowy rok pod kątem miłosnym. W waszym życiu pojawi się ważna osoba, która bardzo mocno wpłynie na was i wasze postrzeganie świata. Uważajcie jednak, by nie zatracić się zbytnio w drugiej osobie. 

Ferie zimowe (zdjęcie ilustracyjne)Ferie zimowe 2023. Terminarz przerwy zimowej dla wszystkich województw

Horoskop miłosny - Panna

Panny prawdopodobnie znajdą kolejne nici porozumienia z pewną osobą, z którą od pewnego czasu coś je łączyło. Może to otworzyć dla nich nowy rozdział, muszą zachować jednak ostrożność. Nie spieszcie się!

Horoskop miłosny - Waga

Życie uczuciowe Wag w 2023 roku minie raczej pod znakiem stagnacji. Możliwe, że w pewnych momentach życie będzie podsuwać wam niejasne, a czasem wręcz mylące, sygnały. Starajcie się zachować trzeźwość umysłu w swoich osądach.

Horoskop miłosny - Skorpion

Skorpiony mogą liczyć, że los się do nich uśmiechnie. 2023 rok będzie dobrym rokiem pod wieloma względami, a więc także i w życiu uczuciowym. Nie liczcie jednak na burzę - zmiany będą pozytywne, przyjdą jednak stopniowo.

Horoskop miłosny - Strzelec

Strzelce mają tendencję do roztrząsania przeszłości. To powstrzymuje was od zaangażowania się w nowe. Możliwe, że pewna osoba bardzo liczy na zacieśnienie waszych więzi, powstrzymuje ją jednak wasz dystans. Postarajcie się zmienić nieco nastawienie.

Zima (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy zaczyna się astronomiczna i kalendarzowa zima?

Horoskop miłosny - Koziorożec

Koziorożce mają szansę w 2023 roku nawiązać wyjątkowo głęboką i mocną więź. Nie odbędzie się to oczywiście bez wysiłku - i to po obu stronach - warto go jednak włożyć.

Horoskop miłosny - Wodnik

Życie uczuciowe Wodników w 2023 roku będzie dość burzliwe. Na horyzoncie widać wiele radosnych chwil, ale także i kłótni, które mogą skończyć się rozczarowaniem dla obu stron. Postarajcie się lepiej panować nad emocjami.

Horoskop miłosny - Ryby

Pierwsza połowa 2023 roku minie Rybom bez większych zmian. Wiele zmienić może się jednak we wrześniu. Czas ten wpłynie na wiele aspektów waszego życia i wiele rzeczy może odmienić się na dobre - przede wszystkim w waszym życiu miłosnym.

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: