Horoskop miłosny na Andrzejki 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miłosny na Andrzejki. Co stanie się w związku Barana, co spotka Lwa, a co Ryby? Znajdź swój znak i dowiedz się, jaka będzie twoja najbliższa przyszłość.

Horoskop andrzejkowy - Baran

Do tej pory to Barany uchodziły za większych zazdrośników w związkach, ale sytuacja zaczęła się nieco zmieniać. Teraz ich drugie połówki zaczną doszukiwać się zagrożenia tam, gdzie go nie ma. Ale Baranom to wcale nie będzie przeszkadzało, tylko podbuduje ich ego.

Horoskop andrzejkowy - Byk

Miłość na horyzoncie! Samotne Byki mogą się spodziewać nagłego przypływu uczuć z zupełnie nieoczekiwanej strony. A te w stałych relacjach powinny przypomnieć drugiej połówce, dlaczego jest dla nich ważna - pamiętając, że od obsypywania prezentami bardziej liczą się szczere gesty.

Horoskop andrzejkowy - Bliźnięta

W związku Bliźniąt pojawił się problem, który trzeba rozwiązać jak najszybciej. Przez półprawdy i niedomówienia nawet najsilniejsza relacja może się rozpaść. Działajcie, jeszcze nic nie jest przesądzone!

Horoskop andrzejkowy - Rak

Przed Rakami kilka naprawdę czarujących dni. Czekają je randki, czułe wieczory i romantyczne spacery tylko we dwoje. Wszystko będzie układało się jak najlepiej.

Horoskop andrzejkowy - Lew

Dostrzeżesz piękno w kimś, kto do tej pory nie wydawał ci się szczególny. Każda kolejna rozmowa, nieśmiałe gesty i coraz dłuższe spojrzenia sprawią, że wkrótce staniecie się nierozłączni. W gwiazdach macie zapisaną piękną przyszłość.

Horoskop andrzejkowy - Panna

Panny w okolicach Andrzejek powinny zwracać większą uwagę na swoje sny, a najlepiej zapisywać je zaraz po przebudzeniu. Senne marzenia mogą ułożyć się w całkiem sensowną całość i dać wskazówkę, jak dalej postępować w życiu uczuciowym.

Horoskop andrzejkowy - Waga

Przez zakochanie Wagi chodzą z głową w chmurach. Niech marzą, ale też postarają się przy tym bardziej skupić, bo roztargnienie może niekorzystnie wpłynąć na ich relacje w prywatnym i zawodowym życiu.

Horoskop andrzejkowy - Skorpion

Skorpiony będą teraz w miłosnym nastroju. To odpowiedni moment na randki, wyznania miłości czy pierwsze pocałunki. Także te Skorpiony, którym doskwierało dotąd uczuciowe wypalenie, znajdą siłę, by zawalczyć o związek.

Horoskop andrzejkowy - Strzelec

W najbliższych dniach na Strzelca posypią się komplementy. Wszyscy wokół będą podkreślali, jak pięknie wygląda, jaki jest uroczy i tak dalej. Czy wśród tych "wszystkich" znajdzie się ktoś, kto zechce go zabrać na randkę? Niestety... na to będzie musiał zaczekać przynajmniej do końcówki roku.

Zobacz wideo Nie bój się kłócić! Związki niszczy obojętność, nie wymiana zdań

Horoskop andrzejkowy - Koziorożec

Koziorożec ma w sobie mnóstwo miłości i chętnie ofiarowuje ją każdemu - tylko nie sobie. Czas, żeby w końcu pomyślał o swoich potrzebach i zaczął traktować siebie dobrze!

Horoskop andrzejkowy - Wodnik

Wodnik bezradnie patrzy, jak ktoś, w kim jest zakochany, nie jest nim zainteresowany, albo od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z inną osobą. Niedługo pogodzenie się z tym będzie łatwiejsze, bo na horyzoncie pojawi się nowy obiekt westchnień, a i miłość zostanie odwzajemniona.

Horoskop andrzejkowy - Ryby

Choć Ryby chciałyby przychylić nieba ukochanej osobie, zauważają, jak stopniowo zagarnia ona coraz więcej ich przestrzeni życiowej. Dziwne żądania, zakazy i nakazy nie wchodzą w grę. Nadchodzi pora na okazanie stanowczości.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: