Burger Drwala wraca do McDonald's. Ile w tym roku zapłacimy za słynną kanapkę?

Wielki powrót Burgera Drwala zbliża się wielkimi krokami. Na jesienno-zimową ofertę McDonald's czeka bardzo dużo ludzi, którzy odliczają dni do ponownego spotkanie ze słynną kanapką. Kiedy dokładnie się pojawi? Ile za nią zapłacimy w 2022 roku?

Po raz pierwszy w ofercie polskiego McDonalda Burger Drwala pojawił się w 2011 roku. Polacy od razu go pokochali. Dziś na tę kultową, zimową kanapkę czeka mnóstwo osób. Niebawem znów zawita do McDonalda.

Burger Drwala w 2022 roku. Kiedy się pojawi w McDonald's?

Pojawienie się w menu Kanapki Drwala oznacza, że McDonald's wprowadza ofertę jesienno-zimową. Zawsze jednak termin pojawienia się słynnej kanapki owiany jest tajemnicą. Z czego żartuje nawet sama sieć. Na oficjalnym profilu McDonald's pojawił się post promujący tegoroczną nowość sieci, co wskazuje, że data jego powrotu jest naprawdę bliska. 

Nie do żartów jest jednak fanom Drwala, którzy od tygodni wyczekują powrotu kanapki do oferty. Swoimi przypuszczeniami miłośnicy restauracji dzielą się w mediach społecznościowych. W związku z tym, że w poprzednich latach Burger Drwala powracał do McDonalda w ostatnim tygodniu listopada, teraz są podobne oczekiwania.

W 2021 roku kanapka była dostępna od 24 listopada. A w roku 2022? Prawdopodobnie od 23 listopada!

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Mini Burgery z szarpaną wołowiną i serem Cheddar

Ile zapłacimy za Burgera Drwala w 2022 roku? 

Choć z wielkim napięciem fani McDonald's wyczekują tegorocznej premiery Burger Drwala, temu oczekiwaniu towarzyszy też niepokój, o cenę kanapki. 

Według nieoficjalnych informacji cennik słynnych burgerów ulegnie zmianom, a klienci muszą liczyć się podwyżkami. Ile więc trzeba będzie zapłacić za Burgera Drwala w 2022 roku? Pewni będziemy dopiero wtedy, gdy w menu słynnej sieci pojawi się zimowa oferta.

Jednak w mediach społecznościowych już teraz możemy przeczytać, że klasyczny Burger Drwala będzie kosztował 23,90 zł - donosi The Poland News na Twitterze.

Więcej o: