Horoskop dzienny - środa 23 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy los będzie ci dziś sprzyjał? Komu się poszczęści, a kogo czekają kłopoty? Zobacz horoskop dzienny na środę 23 listopada i przekonaj się, co zapisano dla ciebie w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Cały dzień będzie serią eksperymentów. Nowy ubiór, fryzura, a w domu kuchenne rewolucje. Dzięki swoim kulinarnym popisom zaskarbisz sobie uznanie u wszystkich domowników. 

Horoskop dzienny - Byk

To będzie ciężki i bardzo pracowity dzień. W pracy czekają cię trudne zadania i ciągle niezadowolony szef. W domu także nie zaznasz odpoczynku. Nie będziesz też mógł liczyć na niczyją pomoc, co dodatkowo cię rozzłości. 

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twoje bojowe nastawienie może cię dzisiaj zaszkodzić. Uważaj, z kim zadzierasz. Czasami lepiej najpierw przemyśleć to, co chcesz powiedzieć, bo potem możesz  tego poważne pożałować. Zwracaj większą uwagę na konsekwencję swoich czynów.

Horoskop dzienny - Rak

Wyjdź wreszcie ze swojej skorupy i zacznij działać. Strach ma wielkie oczy. Jesteś w stanie go zwalczyć. Ten dzień doda ci energii, aby wprowadzić jakieś zmiany w życiu. 

Horoskop dzienny - Lew

Tego dnia może brakować ci energii. Niekorzystny biomet, osłabienie, praca - to wszystko będzie cię przygnębiać. Wieczorem musisz zadbać o relaks. Zrób coś, co sprawia ci przyjemność, odpocznij, a następny dzień zacznij z nową energią.

Horoskop dzienny - Panna

Tego dnia postawisz na swój rozwój osobisty. Nie pożałujesz. Czas, który na to poświęcisz, okaże się bardzo owocny, a ty wreszcie docenisz siebie.

Horoskop dzienny - Waga

Nie daj się rozpraszaczom. Im szybciej skończysz swoją pracę, tym szybciej będziesz mógł oddać się wymarzonemu odpoczynkowi. Odłóż, choć na chwilę, telefon, a zobaczysz, o ile efektywniejsza będzie twoja praca. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ten dzień w całości będziesz chciał poświęcić rodzinie. Niestety, nic z tego. Praca i inne obowiązki skutecznie odciągną cię od misternie snutych planów. Jednak nic straconego. Wkrótce zapracujesz sobie na długo wyczekiwane wolne.

Horoskop dzienny - Strzelec

Staniesz przed dużym dylematem. Pamiętaj, nie oceniaj książki po okładce. Na spokojnie spróbuj przeanalizować sytuację, bo twoje wątpliwości mają uzasadnienie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś wyjątkowo ciekawskie. To wbrew ich naturze, ale nie będą mogły się oprzeć. Plotki zasłyszane na korytarzu okażą się aż nadto interesujące. Pamiętaj, żeby zostawić je dla siebie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dowiesz się, że na naukę nigdy nie jest za późno. Zrealizujesz także plany, o których od dłuższego czasu marzyłeś, ale nigdy nie było czasu. Tak trzymać!

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj Rybom patronuje Wenus, bogini miłości. Single mogą liczyć na iście flirciarskie spotkanie z interesującą osobą. Ryby z partnerami czeka romantyczny wieczór. Może zrobić się gorąco.

Więcej o: