Horoskop dzienny - poniedziałek 21 listopada 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co przyniesie nowy tydzień? Sprawdź, co w poniedziałek czeka Pannę. Czy Rak odnajdzie szczęście? A może coś nieoczekiwanego spotka Koziorożca? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

W poniedziałkowy poranek ktoś postawi cię przed ciężkim dla ciebie wyborem. To będzie trudna decyzja, która w późniejszym czasie może przynieść nieoczekiwane skutki. To idealny czas, aby otworzyć się na ludzi. Wyjdź ze swojej jaskini i spotkaj się ze znajomymi.

Horoskop dzienny - Byk

Okaże się, że nie jesteś niezniszczalny. Jesienne przeziębienie dopadnie i ciebie. To będzie znak, że musisz zwolnić. Odpocznij i daj sobie czas. Dzięki temu poukładasz sobie kilka spraw w głowie i wrócisz do życia z nową energią.

Zobacz wideo Ryba po grecku w wersji klasycznej i wege z selera

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przestań bujać w obłokach i przejdź wreszcie do czynów. Zacznij od odkopania się z zajęć, które zostawiłeś na potem. Postaraj się znaleźć systematyczność w życiu. Przyda ci się to, aby wreszcie wprowadzić nieco harmonii i porządku.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie twój dzień, a nawet tydzień. Wszystkie Twoje plany zrealizujesz jak za pstryknięciem palców, a w zamian czeka cię nagroda. Nie spoczniesz jednak na laurach. Wszystkie zwycięstwa dadzą ci nową energię i motywację do podejmowania kolejnych wyzwań.

Horoskop dzienny - Lew

Nadchodzący dzień da ci szansę zdobycia należytego uznania za twoje duże wysiłki. Będziesz mieć co świętować. Spędzisz także miło czas z kimś bliskim.

Horoskop dzienny - Panna

Tego dnia uśmiech nie będzie schodził ci z twarzy, a to za sprawą twojego otoczenia. Wszyscy będą przyjaźnie nastawieni. Nieoczekiwanie nawet pewien Skorpion okaże się w stosunku do ciebie życzliwy i pomoże w trudnym zadaniu.

Horoskop dzienny - Waga

Pod natłokiem obowiązków nie zapominaj o tym, że istnieją też inne rzeczy niż praca. Nie możesz mieć wyrzutów sumienia z powodu odpoczynku. Zrób coś, co cię uszczęśliwia i nie oglądaj się na innych.

Horoskop dzienny - Skorpion

W poniedziałek obudzisz się z nosem na kwintę i wszystko będzie cię denerwować. W ciągu dnia nie będzie wcale lepiej. Musisz postarać się lepiej panować nad emocjami, bo krzyczenie na szefa nie jest najlepszym pomysłem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Za bardzo tłumisz swoje emocje. Postaraj się bardziej otworzyć. Przez swoje zamknięcie odsuwasz od siebie osoby, którym na tobie zależy. Możesz tego bardzo pożałować.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś nieoczekiwany sprawi ci przykrość. To będzie pretekst do przemyślenia swojej listy znajomości i pozbycia się z niej toksycznych osób. Nie daj się. Nowy tydzień, nowe początki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik odda się nowej pasji, która, co zaskakujące będzie trwać dłużej niż wszystkie jego poprzednie. To może oznaczać, że znalazł wreszcie to, co kocha. Może pasja w przyszłości przerodzi się w coś więcej?

Horoskop dzienny - Ryby

Ostatnio średnio z twoim zdrowiem. Zacznij pić więcej wody, a twój organizm na pewno ci podziękuje. Odpoczynek też będzie dobrym pomysłem. Odsuń od siebie złe myśli, a przestaniesz przyciągać do siebie nieszczęście, o które obwiniasz wszystkich dookoła.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: