Horoskop tygodniowy 21-27 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy od 21 do 27 listopada. Co czeka cię w nadchodzącym tygodniu? Jakie wyzwania staną na drodze Baranom, a jakie Skorpionom? Nie czekaj, znajdź swój znak zodiaku i nie daj się zaskoczyć.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baranom w nadchodzącym tygodniu nic nie będzie w stanie zepsuć humoru. Nie ma mowy o problemach zawodowych, a te osobiste rozwiążecie w mgnieniu oka. W towarzystwie unikajcie plotek, szczególnie o romansach przyjaciółek, bo ktoś może was wplątać w nieprzyjemną intrygę. 

Zobacz wideo Zaćmienie Słońca nad Chile. Widok, który zapiera dech

Horoskop tygodniowy - Byk 

Byki nabiorą nowych sił i energii do działania. To dobry czas na uprawianie sportu, warto pomyśleć o swoim zdrowiu. W miłości nie bójcie się szczerych wyznań i poważnych życiowych decyzji. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta 

Bliźnięta nie powinny odkładać na później zadań, które mogą zrobić od razu, w przeciwnym razie nazbiera wam się sporo zaległości. Merkury szykuje korzystne znajomości, z kolei Jowisz pomoże spełnić upragnione marzenia. W miłości samo dobro. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki ogarnie gorączka zakupów i domowych porządków. Powoli zaczniecie rozglądać się za świątecznymi ozdobami, a w waszych domach zacznie gościć bożonarodzeniowy klimat. Pamiętajcie, by nie spychać swoich potrzeb na ostatnie miejsce. Wasi bliscy zrozumieją, że czasem musicie zająć się tylko sobą. 

Horoskop tygodniowy - Lew 

Lwy powinny w tym tygodniu pilnować obowiązków zawodowych - ktoś może wymagać od was więcej niż od innych. Nie dajcie sobie wejść na głowę, a zyskacie uznanie przełożonych. Samotne Lwy mają szansę na ciekawą znajomość, ale uważajcie, by nie angażować się zbyt mocno od pierwszych chwil. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny zapragną nieco zwolnić tempa. W pracy pojawi się jednak okazja na dodatkowe pieniądze, dlatego odpoczynek odłożycie na weekend. W miłości najważniejsze będzie dla was bezpieczeństwo i ciepło, ale tego od dawna wam nie brakuje. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi skupią swoje myśli na funduszach na swoje potrzeby i zachcianki. Świąteczna atmosfera w galeriach handlowych zachęci was do rozpieszczania siebie, ale uważajcie, by nie puściły wam hamulce. W pracy może pojawić się spór, który uda wam się rozstrzygnąć, a to spotka się z aprobatą przełożonych, którzy docenią waszą inicjatywę. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion 

Skorpiony poczują potrzebę skupienia się na sobie i temu właśnie sprzyja tydzień. Przypomni wam się o złożonych wam niegdyś obietnicach. Nie bójcie się upominać o to, co wam się należy. Gwiazdy sprzyjają inwestycjom i podejmowaniu dużych życiowych decyzji.  

Horoskop tygodniowy - Strzelec 

Przed Strzelcami tydzień w różowych okularach. Waszego optymizmu nic nie będzie w stanie powstrzymać, choć niektórych będzie on drażnił. Nie przejmujcie się, to nie wasz problem. Zaczniecie też zastanawiać się, jak ulepszyć swoje życie. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec 

Koziorożce w końcu zaczną wierzyć w siebie i swoje umiejętności. To dobry moment, by zapisać się na ciekawy kurs i nauczyć się nowych rzeczy. W weekend romanse nabiorą prawdziwych rumieńców. Z kolei samotne Koziorożce dadzą komuś szansę. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik 

W Wodnikach obudzi się niespokojny duch. Zechcecie uciec od codziennych obowiązków i zmienić coś w swoim rozkładzie dnia, a nie będzie to łatwym zadaniem. W miłości czeka was kilka niespodzianek. Możliwe, że odezwie się ukochany z dawnych lat, ale zanim dacie mu szansę, dobrze zastanówcie się, czy warto. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby będą w tym tygodniu bardzo ciekawskie. Będziecie interesować się cudzym życiem, pomagać i doradzać. Nie zapędzajcie się jednak zbyt mocno. Pamiętajcie, że to nie wasze decyzje. W miłości szczęście będzie wam sprzyjać. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: