Horoskop na weekend 19-20 listopada 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki weekend czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Wagi i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 19 i 20 listopada 2022 roku.

Horoskop na weekend - Baran

 • Barany w kolejny weekend kontynuują swój plan, który coraz bardziej przybliża was do realizacji jakiegoś marzenia. Nie oglądajcie się za siebie, bo w przeszłości są sprawy i osoby, na które nie macie już żadnego wpływu.

Horoskop na weekend - Byk

 • Byki otoczone będą wianuszkiem adoratorów, co w przypadku singli oznacza tylko sporo korzyści. Osoby w stałych związkach zapracują tym na kłótnię. Powinniście bardziej szanować uczucia partnera.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

 • Bliźnięta mogą być rozkojarzone, przez co nietrudno będzie u was o kontuzje. Uważajcie na drogach, ale też w domu. Myślami jesteście gdzieś daleko. Może warto porozmawiać o swoich emocjach z przyjacielem lub nawet specjalistą.

Zaparowane okna - zdjęcie ilustracyjneDlaczego parują szyby w domu? 10 sposobów na zaparowane okna [LISTA]

Horoskop na weekend - Rak

 • Raki mogą przeznaczyć weekend na zmiany - remonty, przeprowadzki, ale też porządki, zmiany w garderobie czy wyglądzie. To, co nowe, będzie wam bardzo służyło w najbliższych dniach. Doda to wam też energii.

Horoskop na weekend - Lew

 • W tym tygodniu Lwy narobiły sobie sporo zaległości. Będziecie chcieli nadrobić je w weekend, jednak nie jest to najlepszy pomysł, bo w kolejny tydzień wejdziecie bardzo zmęczeni. Przełóżcie rzeczy, które nie są zbyt pilne.

Horoskop na weekend - Panna

 • Panny, zwłaszcza single, będą pozytywnie zaskoczone znajomością - do tej pory koleżeńską - która gwałtownie przerodzi się w prawdziwe uczucie. Osoby w związkach zaplanują natomiast bardzo romantyczny weekend.

Horoskop na weekend - Waga

 • Wagi mogą mieć dziś problem z utrzymaniem odpowiednich relacji z rodziną. Na horyzoncie pojawiają się kłótnie. Musicie albo nauczyć się iść na kompromis, albo takich spięć czeka was więcej. Tak jest, gdy chce się podążać swoją drogą.

Horoskop na weekend - Skorpion

 • Dla Skorpionów to nie będzie najłatwiejszy weekend. Poczujecie, że tak źle nie było od dawna - chociaż tak naprawdę to nieco dramatyzujecie. Rozmowa z kimś bliskim pomoże wam spojrzeć na problemy z innej, mniej depresyjnej perspektywy.

Horoskop na weekend - Strzelec

 • Jeśli macie jakieś sprawy, które zbyt długo odkładaliście, to weekend będzie odpowiednim momentem, by wreszcie doprowadzić je do końca. Nie powinno zbyt długo trzymać się czegoś w zawieszeniu - bez względu na to, czy są to projekty, czy jakieś znajomości. 

Biedronka (zdjęcie ilustracyjne)Gang Bystrzaków. Do kiedy są rozdawane naklejki w Biedronce?

Horoskop na weekend - Koziorożec

 • Koziorożce mogą dziś liczyć na doskonałą intuicję - pomoże ona zwłaszcza w nowych sytuacjach, poznawaniu nowych ludzi. Single powinny więc otworzyć się na nowe znajomości. Pokażecie się z najlepszej strony.

Horoskop na weekend - Wodnik

 • Wodniki mogą być dziś poddenerwowane. Bardzo przyda wam się dziś cierpliwość, bo każda drobnostka może wytrącić was z równowagi. Pomyślcie nad tym, czy nie potrzebujecie więcej czasu w samotności.  

Horoskop na weekend - Ryby

 • Czeka was udany weekend. Będziecie pełni energii i nowych pomysłów, które chcecie zrealizować nawet od razu. Wstrzymajcie się z tym jednak - w weekend napotkacie na przeszkody, których nie będzie w tygodniu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: