Gang Bystrzaków. Do kiedy zbierać naklejki w Biedronce? Czekają Skarbonita, Newton i Dżi-pi-es

W sieci sklepów Biedronka po raz kolejny jest organizowana akcja w której klienci zbierają naklejki, a następnie mogą je wymienić na maskotki lub książki. Dzięki akcji klienci mają chętniej przychodzić do sklepu oraz częściej kupować warzywa i owoce.

29 sierpnia w sklepach Biedronka rozpoczęła się kolejna akcja - Gang Bystrzaków. Klienci są zachęcani do oszczędzania oraz przemyślanych zakupów. Podczas akcji można zebrać trzy maskotki, które są do odbioru po zebraniu określonej ilości naklejek. Czas jednak się kończy i niedługo naklejki nie będą już wydawane. Do kiedy można je zbierać?

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Gang Bystrzaków. Do kiedy są wydawane naklejki w biedronce?

Maskotki Gangu Bystrzaków można odebrać w każdym sklepie sieci po zebraniu 50 naklejek. Konieczne jest kolekcjonowanie naklejek w specjalnym albumie, który można otrzymać w każdym sklepie Biedronka. Wszystkie zebrane przez nas naklejki są zapisane na karcie Moja Biedronka - można je więc odebrać w dowolnym momencie w kasie. W tym roku maskotek nie można kupić, jak to miało miejsce podczas poprzednich akcji. Naklejki, które umożliwiają odbiór zabawek, są wydawane do soboty 19 listopada. Odbiór maskotek jest możliwy do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Podczas akcji można również nabyć książkę Gangu Bystrzaków w cenie 19,99 lub zebrać 15 naklejek i odebrać ją w sklepie. Książka opowiada o przygodach Gangu Bystrzaków.

Kolejna akcja Biedronki. Sieć zachęca do oszczędzania

Hasło najnowszej akcji Biedronki brzmi "Oszczędzanie to nasza misja". W skład Gangu Bystrzaków wchodzą Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-pi-es - maskotki można odebrać po zebraniu naklejek. Tegoroczna akcja różni się jednak od wszystkich dotychczasowych. Wcześniej naklejki przysługiwały za wydanie określonej kwoty podczas zakupów. W tym roku zasady się zmieniły - akcja jest skupiona na oszczędzaniu. Naklejki są przyznawane za oszczędności w ramach Wirtualnego Portfela lub Tygodniowych Misji Oszczędzania. Wszystkie zaoszczędzone pieniądze się sumują. Punkty lojalnościowe są natomiast przyznawane na podstawie zakupu określonych produktów - biorącch udział w akcji Wirtualnego Portfela i Tygodniowych Misjach Oszczędzania. Wszystkie informacje znajdują się w aplikacji Biedronka lub w gazetkach. W ramach jednych zakupów można otrzymać maksymalnie 50 naklejek.

Więcej o: