Horoskop na tydzień: 14-20 listopada 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki tydzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na tydzień od poniedziałku 14 listopada do niedzieli 20 listopada 2022 roku.
Zobacz wideo "Nasze serca biją w takt" - spot "Dziękuję Ci Polsko"

Horoskop tygodniowy - Baran

 • Barany od 14 do 16 listopada będą skupione na rodzinie - postaracie się zażegnać wszelkie konflikty, co ostatecznie wam się uda. Pomyślcie jednak nad tym, czy nie bierzecie na siebie zbyt wielu obowiązków rodzinnych. 

Horoskop tygodniowy - Byk

 • Byki powinny przedyskutować swoje plany zawodowe z rodziną. Dostaniecie tam ogromne wsparcie i zrozumienie. W pracy przekonacie innych do swoich projektów, zyskując uznanie otoczenia. Co do związków, to tutaj wkradnie się monotonia. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

 • Bliźnięta jeszcze nie mogą zwolnić w pracy, ale macie wystarczająco energii, by pokazać szefom swoją wartość. Pod koniec roku czekajcie na zasłużoną nagrodę. W miłości czeka was dużo świetnych niespodzianek - otwórzcie się na nowe. 

Horoskop tygodniowy - Rak

 • Raki do tej pory mogły cieszyć się spokojem, a od tego tygodnia pewne sprawy ulegną przyspieszeniu. Dotyczy to zwłaszcza pracy - na horyzoncie widać awans, nowe projekty albo nową pracę. Nie będziecie się tym jednak stresowali, ponieważ to rodzina będzie na pierwszym miejscu i w niej znajdziecie ostoję. 

Emeryt (zdjęcie ilustracyjne)Komu przysługuje podwójna emerytura? Jak się o nią ubiegać? [PORADNIK]

Horoskop tygodniowy - Lew

 • Lwy będą kontynuowały swoje działania w celu zrealizowania jakiegoś marzenia. Nic was nie powstrzyma i dobrze, bo zasługujecie na wszystko, co dobre. W weekend złapcie jednak trochę oddechu i zregenerujecie energię. 

Horoskop tygodniowy - Panna

 • Chcecie wykorzystać ostatnie tygodnie 2022 roku na działanie i realizację swoich postanowień noworocznych. Nie nakładajcie jednak na siebie tak dużej presji, ponieważ przez nadmiar obowiązków stracicie z oczu to, co najważniejsze - rodzinę, przyjaciół lub partnera.

Horoskop tygodniowy - Waga

 • Na początku tygodnia nie będzie w stanie wykazać się żadną inicjatywą w pracy ani podjąć się nowych zobowiązań. Sytuacja powinna się uspokoić po 16 listopada - musicie nadgonić zaległości, ale wasz nastrój się polepszy, więc pójdzie wam to o wiele łatwiej.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

 • Skorpiony już od 14 listopada mogą liczyć na to, że ich kariera zawodowa zacznie nabierać rozpędu. Nawet jeśli w tym tygodniu nie podejmiecie decyzji, to jesteście na dobrej drodze, by w końcu się zdecydować. Listopad to wasz miesiąc, dlatego w sferze uczuciowej czekają was same pozytywne zaskoczenia.

Sanatorium - zdjęcie ilustracyjneWyjazdy do sanatorium na nowych zasadach - pacjenci sami wybiorą ośrodek

Horoskop tygodniowy - Strzelec

 • Strzelce staną się bardziej zdeterminowane i chętne do działania w sferze uczuciowej. Zauważycie, że nie macie już czasu do stracenia, a szczęście i miłość będą wreszcie na pierwszym miejscu. W weekend 19-20 listopada zaplanujcie jakiś wyjazd. Będzie świetnie.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

 • Koziorożce zaczną być zazdrosne o partnera lub osobę, która wam się podoba. Musicie pamiętać, że zaufanie to podstawa stabilnego związku. Powinniście bardziej otworzyć się na swoje uczucia i porozmawiać o tym otwarcie.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

 • W poprzednim tygodniu daliście ponieść się emocjom, szybko wpadaliście w gniew, co odbiło się na waszych relacjach - tak samo będzie teraz. Musicie nauczyć się zarządzać czasem w sytuacjach stresowych. Dopiero po 21 listopada sytuacja nieco się uspokoi.

Horoskop tygodniowy - Ryby

 • Około 15 listopada otrzymacie wiadomość, która wami nieco wstrząśnie - ale w pozytywny sposób. Od razu odzyskacie energię i chęć do działania. W tym tygodniu możecie też liczyć na korzystną informację w sprawie zarobków.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: