Horoskop na weekend 12-13 listopada 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki weekend czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Lwa i Skorpiona? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 12 i 13 listopada 2022 roku.
Zobacz wideo "Wiedźmin: Rodowód krwi" - czteroczęściowy prequel 25 grudnia na Netfliksie! [ZWIASTUN]

Horoskop na weekend - Baran

 • Barany powinny popracować nad swoją cierpliwością. Nie musicie codziennie tak pędzić! Dajcie sobie czas na odpoczynek i relaks w gronie znajomych lub w samotności. Krótki wyjazd dobrze wam zrobi.

Horoskop na weekend - Byk

 • Byki nie mogą chować przed światem swoich emocji i pragnień. Są one bardzo ważnym komunikatem dla innych, które pozwalają lepiej was zrozumieć. Większa otwartość na świat da wam dużo korzyści.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny odłożyć poważne rozmowy na inny dzień. W weekend starajcie się odpocząć - najlepiej aktywnie. Świeże powietrze i ćwiczenia na pewno dobrze wam zrobią.

Horoskop na weekend - Rak

 • Raki, zwłaszcza te samotne, zaczną dążyć do tego, by zmienić ten stan. Wasze nastawienie będzie jednak mocno pesymistyczne i przełoży się na kontakty z innymi ludźmi. Z takim nastrojem trudno wam będzie zaprezentować się od najlepszej strony.

Horoskop na weekend - Lew

 • Będziecie bardziej poważni i skupieni. Wasza głowa zajęta jest planowaniem przyszłości, do której chcecie podejść z odpowiednim przygotowaniem. Dobry plan to podstawa do tego, by osiągnąć swoje cele.

Horoskop na weekend - Panna

 • Nie pozwólcie, by problemy lub niepewności innych spowolniły was w decydowaniu się na zmiany. Czyjeś lęki nie mogą was powstrzymywać przed realizowaniem planów.

Horoskop na weekend - Waga

 • Wagi powinny podejść do spraw z minionych tygodni z większym dystansem. Dobrze zrobi Wam zmiana perspektywy, ponieważ dzięki temu spojrzycie na problemy w nowym świetle. Okaże się, że w łatwy sposób możecie je pokonać.

Horoskop na weekend - Skorpion

 • Wenus ułatwi Skorpionom zawieranie nowych znajomości, dlatego single powinny wykonać kroki, by umożliwić sobie poznanie kogoś nowego. Bez działań nic nie zmienicie w tym zakresie. Dla związków będzie to udany weekend.

Horoskop na weekend - Strzelec

 • Strzelce powinny skupić się na sobie - swoich potrzebach, planach i marzeniach. Nie miejcie przez to wyrzutów sumienia. Każdy potrzebuje czasu w samotności, by się zregenerować.

Horoskop na weekend - Koziorożec

 • Koziorożce muszą postarać się, by nie zmarnować weekendu na pesymizm i brak wiary w siebie. Macie wystarczająco energii, by zacząć dążyć do swoich celów. Nie dajcie się zatrzymywać niepewnościom. 

Horoskop na weekend - Wodnik

 • Uda wam się dziś zakopać wojenne topory z dawnymi znajomymi. Dostaniecie też całkiem miłą propozycję na spędzenie weekendu. Nie odrzucajcie jej - okaże się ona o wiele lepsza, niż wam się wydaje.

Horoskop na weekend - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą zdecydowanie wyrażały swoje opinie. Uważajcie jednak, by przy tym nie zrazić do siebie bliskich wam osób. Starajcie się podchodzić do problemów na spokojnie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: