Horoskop na weekend 5-6 listopada 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki weekend czeka Barany, Wagi i Ryby? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 5 i 6 listopada 2022 roku.
Zobacz wideo Jak może wyglądać polska energetyka w przyszłości?

Horoskop na weekend - Baran

 • Barany powinny mniej myśleć o przeszłości, która bardzo was wstrzymuje w dążeniu do celu. Rozmyślacie nad czymś już wystarczająco długo. Czas wybaczyć i iść przed siebie. 

Horoskop na weekend - Byk

 • Single, które nie czują się dobrze w tej sytuacji, mają szansę wreszcie coś odmienić. Jeśli otrzymacie propozycje spotkania, to zdecydujcie się na nią, nawet jeśli wasz nastrój nie jest zbyt dobry. Kontakt z nową osobą wprawi was bowiem w lepszy humor.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny zrobić coś dla siebie. Ciężko pracujecie i nie powinniście mieć wyrzutów sumienia, że chcecie realizować swoje marzenia. Podróż w ciepłe miejsce lub rozpoczęcie nowego hobby bardzo dobrze wam zrobi. 

Horoskop na weekend - Rak

 • Weekend zaczniecie, a co najważniejsze także skończycie, w dobrym humorze i kondycji. Rozpiera was energia, którą warto byłoby skierować na aktywność fizyczną, rozwijanie swojego hobby lub podróż. To będzie udany odpoczynek przed powrotem do pracy.

Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiakuHoroskop miłosny na rok 2023

Horoskop na weekend - Lew

 • Lwy będą skupione na sprawach finansowych i planowaniu tego, jak zwiększyć swoje dochody. Myślom tym oddacie się bez opamiętania. Jest to spowodowane też problemami w relacji lub samotnością. Szukacie po prostu pomysłów na to, jak nie mierzyć się z uczuciami.

Horoskop na weekend - Panna

 • Panny mogą liczyć na bardzo miłą informację. Będzie ona związana z kwestiami czy planami, którymi ostatnio poświęcaliście dużo uwagi. Niedługo zaczniecie świętować swój sukces. 

Horoskop na weekend - Waga

 • Wagi przeznaczą weekend na odpoczynek po dość stresującym tygodniu w pracy. Single powinny wybrać się na imprezę, ponieważ wasz urok osobisty sprawi, że będziecie poznać kogoś wyjątkowego. Osoby w związkach zaczną natomiast snuć plany na przyszłość.

Horoskop na weekend - Skorpion

 • Single powinny rozważyć wejście w nowe znajomości, które okażą się wspaniałymi przyjaźniami lub nawet czymś więcej. Osoby w związkach muszą natomiast uważać, by w weekend nie nadużyć zaufania partnera.

Gang Bystrzaków. Biedronka zmieniły zasady akcji. Wyjaśniamy, jak zdobyć maskotkęGang Bystrzaków. Jak zdobyć maskotki w akcji Biedronki?

Horoskop na weekend - Strzelec

 • Zaczniecie odbudowywać coś, co już dawno spisaliście na straty. Powrót do naprawiania relacji - rodzinnych czy przyjacielskich - jest na pewno dobrym pomysłem. W weekend okaże się, że nieporozumienia mogły niepotrzebnie odebrać wam coś istotnego w życiu.

Horoskop na weekend - Koziorożec

 • Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca powinny przyjrzeć się partnerowi, przyjacielowi lub komuś bliskiemu. Osoba ta potrzebuje waszej pomocy, jednak wstydzi się do tego przyznać. Możecie stać się czyimiś bohaterami, nawet jeśli nie będzie was to dużo kosztowało. 

Horoskop na weekend - Wodnik

 • Weekend minie wam bez większych zawirowań i niepokojów. Starajcie się jednak nie wydawać pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Niebawem mogą was czekać bardziej pilne wydatki. 

Horoskop na weekend - Ryby

 • Osoby w związkach powinny poświęcić weekend na rozmowy z najbliższymi. Jeśli zachowacie spokój i nie dacie się wytrącić z równowagi, to wasze relacje naprawią się i to bardzo szybko. Single powinny odpuścić randkowanie, które ostatnio bardzo was męczy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: