Horoskop miłosny na rok 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Roczny horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie wam los w 2023 roku? Oto, na co możecie liczyć w ciągu najbliższych miesięcy.

Horoskop miłosny - Baran

Barany mogą liczyć, że w 2023 roku wyklaruje się kilka spraw w ich życiu uczuciowym. Nie będą to jednak wielkie przełomy, choć momentami tak może się wydawać. Zachowajcie jednak cierpliwość.

Horoskop miłosny - Byk

Pierwsza połowa 2023 roku minie Bykom bez większych zmian. W sierpniu możecie liczyć jednak na małe trzęsienie ziemi, które mocno wpłynie na wiele aspektów waszego życia i nawet jeśli (choć niekoniecznie) sprawy ostatecznie wrócą na poprzednie tory, to wy takie same już nie będziecie. 

Zobacz wideo Dlaczego ludzie cierpią w miłości i co ma z tym wspólnego kultura? Rozmawiamy z dr. Tomaszem Stawiszyńskim

Horoskop miłosny - Bliźnięta

To będzie dla Bliźniąt przełomowy rok pod kątem miłosnym. W waszym życiu pojawi się wyjątkowa osoba, która mocno odmieni waszą codzienność. Możliwe, że kilka kwestii stanie się dla was nieco problematycznymi, w ogólnym rozrachunku będą to jednak bardzo owocne miesiące.

Więcej podobnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop miłosny - Rak

Rok 2023 nie będzie raczej zbyt przełomowy dla Raków. Uzyskają one wiele ciepła i wsparcia od bliskich im osób, jednak nie w romantycznym kontekście. Nie przejmujcie się tym jednak. Te 12 miesięcy mocno wpłynie na wasze życie, pewność siebie i rozwój osobisty. Ten czas na pewno nie pójdzie na marne.

Horoskop miłosny - Lew

Lwy znów zaangażują swoje uczucia w niewłaściwej osobie. Uważajcie, zbyt szybko się angażujecie, przez co nastawiacie się na ciągłe zranienia. Poświęćcie najbliższe miesiące na pracę nad sobą, by lepiej dobierać potencjalnych partnerów, ale także podchodzić do relacji, zwłaszcza w początkowej fazie, z większym dystansem.

Horoskop miłosny - Panna

Panny ze zdumieniem odkryją w tym roku, że z pewną znaną im od dawna osobą, łączy je więcej, niż im się wydawało. Pierwsza połowa roku będzie okresem odkrywania siebie wzajemnie i rozbijania pewnej nieśmiałości. Jeśli uda wam się go przetrwać, ostatnie miesiące roku mogą okazać się naprawdę intensywne. 

Kalendarz (zdjęcie ilustracyjne)Dni wolne od pracy w 2023 roku. Jak zaplanować urlop? [PORADNIK]

Horoskop miłosny - Waga

Życie uczuciowe Wag w 2023 roku minie raczej pod znakiem stagnacji. Nie oznacza to jednak wcale nudy. W końcu poczujecie upragniony spokój, którego od dawna poszukiwałyście. Odkryjecie przy tym kilka swoich cech, z których nie zdawałyście sobie sprawy. Można powiedzieć, że będzie to dla was bardzo korzystny rok. 

Horoskop miłosny - Skorpion

Skorpiony mogą liczyć, że los się do nich uśmiechnie. 2023 rok będzie czasem wyjątkowo pomyślnym - nie tylko pod kątem życia uczuciowego, choć w tej kwestii bez wątpienia będzie wam się wiodło. Sukcesy na froncie miłosnym będziecie zawdzięczać jednak wytrwałej pracy i ciągłym się doskonaleniu. Tak trzymać!

Horoskop miłosny - Strzelec

Strzelcom może być początkowo trudno porzucić stare nawyki. Nieco się zasiedziałyście przez ostatnie miesiące. Stare zawody miłosne mogą nadal dawać o sobie znać. Uważajcie jednak, bo bardzo możliwe, że przez skupianie się na przeszłości ominie was okazja na wyjątkowo obiecującą relację.

Horoskop miłosny - Koziorożec

Koziorożce w 2023 roku będą doskonalić swoje umiejętności interpersonalne. Uda wam się lepiej zapanować nad emocjami i sposobami ich wyrażania, zyskacie także narzędzia do lepszego rozumienia innych. Dzięki temu istnieje szansa, że stworzycie wyjątkowo silną więź, która przetrwa wiele trudnych momentów.

Ferie zimowe - zdjęcie ilustracyjneKiedy ferie zimowe 2023? Przedstawiamy plan dla wszystkich województw

Horoskop miłosny - Wodnik

Życie uczuciowe Wodników w 2023 roku będzie nieustannie przechodzić między skrajnościami. Od miłości przez nienawiść. Nie będziecie pewni swoich uczuć, ale co gorsza - będziecie mieć także wątpliwości co do swoich partnerów. Uważajcie jednak, bo ciągła nieufność jest w stanie osłabić każdą relację.

Horoskop miłosny - Ryby

2023 rok będzie dla Ryb przełomowy. Powodów będzie co najmniej kilka, jeden z istotniejszych to natomiast praca nad pewnością siebie. Dzięki niej uda wam się budować trwalsze relacje niż kiedykolwiek. Dodatkowo przestaniecie się angażować w relacje, które widocznie od początku nie mają przed sobą przyszłości.

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: