Gang Bystrzaków. Do kiedy można zbierać naklejki? Jak zdobyć maskotkę z akcji Biedronki?

Bystrzaki to kolejna "pluszowa" akcja lojalnościowa Biedronki. Co zrobić, aby dostać maskotkę? Czy Bystrzaki da się kupić? Wyjaśniamy.

Gang Bystrzaków to kolejny po Słodziakach, Swojakach czy Świeżakach zestaw maskotek, które można zdobyć, robiąc zakupy w Biedronce. Tym razem do zgarnięcia są trzy pluszaki: pies Dżi-Pi-Es, jabłko Newton i świnka Skarbonita.

Bystrzaki w Biedronce. Jakie są zasady przyznawania naklejek?

Bystrzaków nie da się kupić. Aby dostać jedną maskotkę, trzeba zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie (karcie kolekcjonerskiej) dostępnym przy kasach. Już za 15 naklejek można otrzymać książkę związaną z akcją.

W tym roku naklejki zdobywa się za uzyskane oszczędności w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela.

W ramach jednej transakcji obejmującej wybrane produkty w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela, za każde oszczędzone 6 zł jest przyznawana jedna naklejka. Zaoszczędzone kwoty w związku z zakupem w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela objęte jednym paragonem fiskalnym lub jedną fakturą VAT sumują się

- czytamy na stronie dyskontu.

  • Tzw. Wirtualny Portfel dotyczy posiadaczy karty Moja Biedronka. Za zakupy na kwotę co najmniej 99 zł do "portfela" odkłada się 1 zł oszczędności, a uczestnik dostaje jedną dodatkową naklejkę.
  • Robiąc zakupy od poniedziałku do soboty z kartą Moja Biedronka w co najmniej trzy różne dni, otrzymuje dwie dodatkowe naklejki.

Zaoszczędzone w Wirtualnym Portfelu pieniądze można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę przez cały czas trwania akcji.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl >>>

"Produkty biorące udział w akcji Tygodniowych Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela wskazane są w gazetce Biedronka, na stronie internetowej www.gangbystrzakow.pl oraz w aplikacji Biedronka. Za jedną transakcję można otrzymać maksymalnie 50 naklejek" - informuje sieć handlowa.

Naklejki będzie można zbierać do 19 listopada, a ich wymiana na nagrody będzie możliwa do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz wideo Black Friday. Święto amerykańskiego konsumpcjonizmu?
Więcej o: